Announcement

Collapse
No announcement yet.

Situacija oko Radomira Antica!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Situacija oko Radomira Antica!

    nakon sto nije pristao na smanjenje ovo je 90% trazenje novog trenera..sta nama uradi svjetska fudbalska organizacija, ovo nema nigdje... #%d*

    Comment


    • #17
      Odg: Situacija oko Radomira Antica!

      Za laike kada je RADOMIR dosao bili smo na 40.mjestu,a sada smo na pragu top 10.
      Nasi fudbaleri radi reprezentacije su napredovali,samo pogledajte koliko ih igra u PL.
      Jovanovic i Krasic kod prijasnji trenera nisu bili ni na sirem spisku.
      RADOMIR MORA OSTATI. 8)
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #18
        Odg: Situacija oko Radomira Antica!

        Manda :
        Tema je nepotrebna,jer vec postoji tema Situacija oko Radomira Antica.

        Ova tema ce biti zakljucana i obrisana!

        _________________________________________

        Što bre lažeš oči u oči ovde, tvoja tema ne postoji nigde, postoji jedino naslov koji glasi: Situacija oko Radomira Antića!? Svuda se brišu teme koje nemaju komentar onog koji je otvara, to što si ti moderator, ne oslobadja te toga, da napšeš i komentar, a ne samo naslov.
        Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

        Comment


        • #19
          Odg: Situacija oko Radomira Antica!

          [quote author=manda link=topic=2744.msg156691#msg156691 date=1282065367]
          Za laike kada je RADOMIR dosao bili smo na 40.mjestu,a sada smo na pragu top 10.
          Nasi fudbaleri radi reprezentacije su napredovali,samo pogledajte koliko ih igra u PL.
          Jovanovic i Krasic kod prijasnji trenera nisu bili ni na sirem spisku.
          RADOMIR MORA OSTATI. 8)
          [/quote]

          Pišeš gluposti, ove fudbalere da ja vodim ili bilo koji čovek na svetu koji igra fudbal rekreativno...bi sa njima bili bar u osmini finala svetskog prvenstva.
          Antić nema nikakav uticaj na bilo kog fudbalera Srbije, iz ove reprezentacije zaslužuje da igraju samo : Jovanović, Subotić, Vidić, Ivanović...svi ostali su ili krš fudbaleri, ili pijani milioneri i loši karakteri.
          Antić je izgubio grdne milione zbog neuspeha na SP, zato mora da sam podnese ostavku, a ne da ga vilama teramo odatle.
          Jedino što je tačno, je to, da nemamo nekog ko bi mogao da preuzme to mesto, sem Muslina, koji je za ANTIĆA bog fudbala , karaktera, normalnosti, pogotovu profesionalnosti.
          Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

          Comment


          • #20
            Odg: Situacija oko Radomira Antica!

            [quote author=milutin link=topic=2744.msg156716#msg156716 date=1282073673]
            [quote author=manda link=topic=2744.msg156691#msg156691 date=1282065367]
            Za laike kada je RADOMIR dosao bili smo na 40.mjestu,a sada smo na pragu top 10.
            Nasi fudbaleri radi reprezentacije su napredovali,samo pogledajte koliko ih igra u PL.
            Jovanovic i Krasic kod prijasnji trenera nisu bili ni na sirem spisku.
            RADOMIR MORA OSTATI. 8)
            [/quote]

            Pišeš gluposti, ove fudbalere da ja ili bilo koji čovek na svetu koji igra fudbal rekreativno...bi sa njima bili bar u osmini finala svetskog prvenstva.
            Antić nema nikakav uticaj na bilo kog fudbalera Srbije, iz ove reprezentacije zaslužuje da igraju samo : Jovanović, Subotić, Vidić, Ivanović...svi ostali su ili krš fudbaleri, ili pijani milioneri i loši karakteri.
            Antić je izgubio grdne milione zbog neuspeha na SP, zato mora da sam podnese ostavku, a ne da ga vilama teramo odatle.
            Jedino što je tačno, je to, da nemamo nekog ko bi mogao da preuzme to mesto, sem Muslina, koji je za ANTIĆA bog fudbala , karaktera, normalnosti, pogotovu profesionalnosti.
            [/quote]


            $JS}|

            Comment


            • #21
              Odg: Situacija oko Radomira Antica!

              Drama: Antić neće da radi za manje od 126.000 evra!

              Propala prva runda pregovora između Tomislava Karadžića i Radomira Antića. Selektor nije pristao da mu primanja budu manja nego do sada. Karadžić: Imamo još dva kandidata, odluka u četvrtak

              __________________________________________________ ______________

              Kakav pokvaren čovek.
              Sad znamo , zašto 15 godina ovog čoveka niko živ nije hteo za trenera.
              Sad se dokopao fotelje, i misli da se obezbedi za ceo život .
              Da se ja pitam, ne bih mu dao ni 5000 evra platu, čisto da ga ponizim, kad već glumi Murinja.
              Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

              Comment


              • #22
                Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                [quote author=milutin link=topic=2744.msg156716#msg156716 date=1282073673]
                Pišeš gluposti, ove fudbalere da ja vodim ili bilo koji čovek na svetu koji igra fudbal rekreativno...bi sa njima bili bar u osmini finala svetskog prvenstva.
                Antić nema nikakav uticaj na bilo kog fudbalera Srbije, iz ove reprezentacije zaslužuje da igraju samo : Jovanović, Subotić, Vidić, Ivanović...svi ostali su ili krš fudbaleri, ili pijani milioneri i loši karakteri.
                Antić je izgubio grdne milione zbog neuspeha na SP, zato mora da sam podnese ostavku, a ne da ga vilama teramo odatle.
                Jedino što je tačno, je to, da nemamo nekog ko bi mogao da preuzme to mesto, sem Muslina, koji je za ANTIĆA bog fudbala , karaktera, normalnosti, pogotovu profesionalnosti.
                [/quote]
                Pod prvo ne pisem gluposti,ni jedan selektor nije pozivao Milana Jovanovica u reprezentaiju,prvi ga je pozvao Antic,i Antara je napravio tandem na krilima Krasic-Jovanovi,da ne duzim o tome.
                U prvoj recenici pises da bi rekretivac ili cak ti(MILUTIN) bi odveo ove fudbalere do osmine finala na SP.
                A u drugoj recenici govoris da samo (Jovanović, Subotić, Vidić, Ivanović) valjaju,a ostali su krs,pobijas sam sebe. #%d*
                Antic je odveo selekciju Srbije na SP prvenstvo i FS Srbije pritom zaradio oko 10miliona eura,to je malo para tebi,cim pricas o grdnim milionima.
                A ti kazes da je Muslin adekvatna zamjena Anticu,pogledaj ko je muslin on ni u jednom klubu nije bio godinu dana,odmah je otjeran,cak i za sest mjeseci su ga tjerali,toliko o Muslinu.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #23
                  Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                  [quote author=manda link=topic=2744.msg156772#msg156772 date=1282079759]
                  [quote author=milutin link=topic=2744.msg156716#msg156716 date=1282073673]
                  Pišeš gluposti, ove fudbalere da ja vodim ili bilo koji čovek na svetu koji igra fudbal rekreativno...bi sa njima bili bar u osmini finala svetskog prvenstva.
                  Antić nema nikakav uticaj na bilo kog fudbalera Srbije, iz ove reprezentacije zaslužuje da igraju samo : Jovanović, Subotić, Vidić, Ivanović...svi ostali su ili krš fudbaleri, ili pijani milioneri i loši karakteri.
                  Antić je izgubio grdne milione zbog neuspeha na SP, zato mora da sam podnese ostavku, a ne da ga vilama teramo odatle.
                  Jedino što je tačno, je to, da nemamo nekog ko bi mogao da preuzme to mesto, sem Muslina, koji je za ANTIĆA bog fudbala , karaktera, normalnosti, pogotovu profesionalnosti.
                  [/quote]
                  Pod prvo ne pisem gluposti,ni jedan selektor nije pozivao Milana Jovanovica u reprezentaiju,prvi ga je pozvao Antic,i Antara je napravio tandem na krilima Krasic-Jovanovi,da ne duzim o tome.
                  U prvoj recenici pises da bi rekretivac ili cak ti(MILUTIN) bi odveo ove fudbalere do osmine finala na SP.
                  A u drugoj recenici govoris da samo (Jovanović, Subotić, Vidić, Ivanović) valjaju,a ostali su krs,pobijas sam sebe. #%d*
                  Antic je odveo selekciju Srbije na SP prvenstvo i FS Srbije pritom zaradio oko 10miliona eura,to je malo para tebi,cim pricas o grdnim milionima.
                  A ti kazes da je Muslin adekvatna zamjena Anticu,pogledaj ko je muslin on ni u jednom klubu nije bio godinu dana,odmah je otjeran,cak i za sest mjeseci su ga tjerali,toliko o Muslinu.

                  [/quote]

                  Mislim da je Jovanovica prvi put pozvao Mali Napoleon &+I}\
                  A Muslin je dobar samo za domacu ligu.Daleko je taj od icega ozbiljnijeg.

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                    Muslina samo budala moze da predlozi za selektora.
                    Celavi nema pojima o fudbalu!

                    Comment


                    • #25
                      Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                      [quote author=mr.gold link=topic=2744.msg156784#msg156784 date=1282080543]
                      Muslina samo budala moze da predlozi za selektora.
                      Celavi nema pojima o fudbalu!
                      [/quote]

                      Hm, dok je vodio Zvezdu, nije izgubio za dve godine i 2 utamice.
                      Osvojio je sve što se moglo kod nas za te 2 sezone. Igra je bila odlična, nikad bolja.
                      Bagra koja vodi kubove po Evropi, mislila je, da Muslin može od raga da napravi tim za mesec dana, e pa ne može ni on.
                      Šta bi dali da ste na mom mestu, da vas mrze, a da vam se dive, šta bi dali ?

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                        Milutine, mislio sam da si ozbiljan covek.
                        A onda sam mislio da se za Muslina salis.


                        Comment


                        • #27
                          Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                          Svidelo se to nama ili ne nastup na ovom prvenstvu je samo zbog pobede nad Nemackom nas najveci uspeh u istoriji, uz eventualno prvenstvo 98 mada smo tada u principu odigrali slicno kao i ove godine. Samo smo tad imali vise dal srece dal motivacije protiv timova koje smo smatrali za autsajdere u mecevima protiv nas. Tako da ne znam sta ima da se tolko neki bune i traze Anticevu glavu.

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                            Prvi put posjecujem temu,ali naravno da sam ZA da Antic ostane selektor.Poznaje ekipu,drzi dobru atmosferu,a rezultati ce doci kad tad....

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                              Fudbalsku reprezentaciju Srbije i dalje će sa klupe predvoditi Radomir Antić, saopšteno je posle sednice Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije.
                              Predsednik FSS Tomislav Karadžić rekao je da je Antić pristao da mu se neto plata od 100.000 evra mesečno smanji za oko 50 odsto, što je bio uslov Izvršnog odbora.
                              Antić će tako predvoditi ekipu i u kvalifikacijama za EP 2012. godine, iako još nije poznato ko će ga menjati na prve četiri utakmice na kojima neće moći da vodi tim sa klupe zbog suspenzije FIFA.
                              „Antić je u ovom trenutku najbolje rešenje, po reprezentaciju ne bi bilo dobro da Antić ne bude više selektor, pogotovo pred početak kvalifikacija za Evropsko Prvenstvo“, rekao je Karadžić.
                              Karadžić nije krio da i dalje postoje brojne nesuglasice između Antića i članova FSS-a.
                              „Postoji i dalje dosta nesuglasica, nerazjašnjenih stvari između selektora Antića i ljudi iz Fudbalskog saveza Srbije, ali očekujem da se u neko dogledno vreme o tome otvoreno razgovara“, rekao je predsednik FSS.
                              Karadžić je istakao da će Antićeva primanja, koja iznose neto oko 100.000 evra mesečno, praktično da se prepolove, što je bio uslov koji je postavio Izvršni odbor.

                              za mene poprilicno dobro se zavrsila ova situacija s obzirom kako je moglo ispasti..sad ce biti zanimljivo ka ce ga mijenjati u te 4 utakmice.. (%fsd%&j

                              Comment


                              • #30
                                Odg: Situacija oko Radomira Antica!

                                Dobro je da je Antic ostao,moze li neko reci sa kim igramo prve cteri utakmice.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X