Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 JANUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bruka koliko ce samo Detroit bacati para na Grifina i Dramonda

    Comment


    • Ocigledno misle da mogu tako jedino, da sruse Cavse,al nece da moze,ne,ne

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ocigledno misle da mogu tako jedino, da sruse Cavse,al nece da moze,ne,ne
        Ma kakve crne Cavse, nece moci oni ni do plej ofa

        Comment


        • Slazem se al oni ne znam sta sa ovim planiraju,mozda i nesto sledece godine sa nekim plejom,ovako za mene los trejd za DET,mada za ozbiljnog pleja opet treba kes,nejasno mi je al njihova stvar,Klipersi ce mi biti zanimljivi iako ode DJ,dal ce Bobi zaigrati punom parom

          Comment


          • Tobajas i ekipa za Grifina i kusur i nije loše po Kliperse.

            Mada sam se malo smorio obzirom da ih ove sezone gotivim zbog Miloša.

            Comment


            • E ludilo.. a tek će da bude kontam

              Inače, sad Bradley hipotetički može u Boston.



              Sjebo ga Woj za 2s

              Comment


              • Ide DJ negede sigurno,al ga povezuju sa svima,nagadjaju.od GSW do Cavsa

                Ajde Woj

                Comment


                • Julius Randle i Ivica Zubac za Ersana Ilyasovu

                  Oslobađaju prostor za ljeto.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Sto zahvaljujuci Klipersima? Jel to Klipersi ne idu u PO?

                    EDIT: trejd
                    Da odgovorim ovde. Ja iskreno ne mislim da su Clippersi povukli pravi potez. Doveli su Harrisa koji je po meni nema toliko visoku lestvicu i mislim da trenutno pruza neki maksimum sto moze i sto ce moci. I plus ima ugovor na jos godinu dana nakon ove. Posle toga ga nece potpisivati sigurno. AB sa druge strane ok, ali posto ce trejdovati Loua, ne vidim da su tu na bilo kakvom dobitku, plus je covek dosta sklon povredama a ugovor do kraja sezone. Neko ce reci da BG se povredjuje cesto i nije taj igrac koji bi bio "prva violina" neke sampionske ekipe i to je mozda tacno, ali je superstar igrac i nije igrac koji ce trajati jos godinu, dve. Poprilicno je on svoju igru poboljsao u cilju da potraje sto duze i nije stagnirao iz sezone u sezonu, a ima i ugovor, koji ono jes nije bas najbolji, ali sa daljim porastom capa, bice pristojan. Razumeo bih trejd da su oni dobili neki visok pik za njega, pa da kazes idu u rebuilding, ali ovako bas i ne. Pogotovo tek necu razumeti ako daju DAJ za TTa i BKN pik koji ce biti izvatn prvih 6 vrlo moguce, a u ovom draftu koji ne deluje previse deep to nece biti nesto bas izuzetno vredno, a TTu ne bih trosio reci. Generalno se provlaci prica da je Detroit tu lose prosao, ali ja bas ne mislim tako. Doveli su superstar igraca u grad u koji tesko da bi bilo koji top igrac dosao svojevoljno i moze se ispostaviti kao pravi ubod. Videcemo sta ce dobiti za Loua i DAJ, ali posto su rekli da ce ganjati visoke pikove, to ce Denveru otovriti sirom vrata da udje u PO. Mislim ako im se vec sad nisu vrata otvorila sa nesrecnom povredom Cousinsa. Mada oni se bas prilicno jako trude da i ove godine propuste PO. Videti sinocni kraj utakmice sa Bostonom i sve ce biti jasno.
                    Last edited by colke995; 30-01-18, 10:20.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Preocajan je ovaj Denver. Ucice u PO samo zahvaljujuci Clippersima.
                      Nije valjda da si očekivao da će dobiti Celticse? Iskreno, meni je i ovakav tesan rezultat iznenađenje, očekivao sam rutinsku pobedu zelenih.
                      Last edited by dekkard; 30-01-18, 10:28.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pa sta znam, van forme smo i trenutno od svakog mozemo izgubiti, pogotovo u gostima. U prvom poluvremenu su bili preocajni i meni je prosto neverovatno da oni i dalje drze Malonea
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Da odgovorim ovde. Ja iskreno ne mislim da su Clippersi povukli pravi potez. Doveli su Harrisa koji je po meni nema toliko visoku lestvicu i mislim da trenutno pruza neki maksimum sto moze i sto ce moci. I plus ima ugovor na jos godinu dana nakon ove. Posle toga ga nece potpisivati sigurno. AB sa druge strane ok, ali posto ce trejdovati Loua, ne vidim da su tu na bilo kakvom dobitku, plus je covek dosta sklon povredama a ugovor do kraja sezone. Neko ce reci da BG se povredjuje cesto i nije taj igrac koji bi bio "prva violina" neke sampionske ekipe i to je mozda tacno, ali je superstar igrac i nije igrac koji ce trajati jos godinu, dve. Poprilicno je on svoju igru poboljsao u cilju da potraje sto duze i nije stagnirao iz sezone u sezonu, a ima i ugovor, koji ono jes nije bas najbolji, ali sa daljim porastom capa, bice pristojan. Razumeo bih trejd da su oni dobili neki visok pik za njega, pa da kazes idu u rebuilding, ali ovako bas i ne. Pogotovo tek necu razumeti ako daju DAJ za TTa i BKN pik koji ce biti izvatn prvih 6 vrlo moguce, a u ovom draftu koji ne deluje previse deep to nece biti nesto bas izuzetno vredno, a TTu ne bih trosio reci. Generalno se provlaci prica da je Detroit tu lose prosao, ali ja bas ne mislim tako. Doveli su superstar igraca u grad u koji tesko da bi bilo koji top igrac dosao svojevoljno i moze se ispostaviti kao pravi ubod. Videcemo sta ce dobiti za Loua i DAJ, ali posto su rekli da ce ganjati visoke pikove, to ce Denveru otovriti sirom vrata da udje u PO. Mislim ako im se vec sad nisu vrata otvorila sa nesrecnom povredom Cousinsa. Mada oni se bas prilicno jako trude da i ove godine propuste PO. Videti sinocni kraj utakmice sa Bostonom i sve ce biti jasno.
                          Di ce Detroit lose proci, Bradley svakako dize sidro na ljeto, imaju Griffina 5 godina, a Harris, s njim ne bi vidjeli PO svakako, nije neki superstar a i ima jos samo godinu dana ugovora pikovi su bezveze tako oko 20og mjesta, tako da nista od nekog jakog rebuildinga. Sta su davali Griffinu max ako ga se sad rjesavaju
                          Last edited by Mrkela; 30-01-18, 12:48.

                          Comment


                          • Sa Griffinom su snizili IQ ekipe za 30%, minimum
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Julius Randle i Ivica Zubac za Ersana Ilyasovu

                              Oslobađaju prostor za ljeto.
                              Gdje to nade???

                              The Los Angeles Lakers were not interested in Blake Griffin prior to the Clippers' trade of him to the Pistons.

                              The Lakers could have used Brook Lopez's $22 million expiring contract to match salaries.
                              Last edited by Mrkela; 30-01-18, 12:39.

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Gdje to nade???
                                Na http://www.nba.com/.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X