Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 JANUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Au kakva novina i koliko kidalički dres posle ovih pederskih. Već vidim kako postaje brend van sporta kako ga devojke nose po klubovima. Kidalica. Nisam nikad bio u fazonu da imam bilo koji dres ali ovo je remek delo.

    Comment


    • #62
      Klivlend opet izgubio,morace lbj u hjuston...nema njemu prstena bez super tima ocigledno...posle ga porede sa dzordanom majko moja mila

      Comment


      • #63
        Originally posted by Uroš View Post
        Au kakva novina i koliko kidalički dres posle ovih pederskih. Već vidim kako postaje brend van sporta kako ga devojke nose po klubovima. Kidalica. Nisam nikad bio u fazonu da imam bilo koji dres ali ovo je remek delo.
        Kakvi li su ovi no pederski?

        Comment


        • #64
          Raspadaju se i zeleni, 4 in a row, i to od fucking Lakersa [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • #65
            Originally posted by dekkard View Post
            Raspadaju se i zeleni, 4 in a row, i to od fucking Lakersa [emoji23]
            Zaista, potpuni raspad.

            Comment


            • #66
              Gregg sinoć nakon 14 sekundi zvao time out.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #67


                Da sam Lebron, prvi pik bi mi bio Durent zato sto je najbolji igrac od ponudjenih. Verujem da ce to biti i njegov izbor i da ce razlog biti to sto su oni drugari, a mi, u smislu kolektiv NBA fanova koji zivi za ovakve trivijalnosti, cemo biti presrecni jer je razdvojio Stefa i Durenta.

                Za Stefov prvi pik bih onda morao da uzmem Janisa jer protivnik vec ima Durenta i Lebrona i Grk je jedini igrac njihovih dimenzija pa tako i jedini koji bi mogao da ih cuva. Naravno, to je u slucaju da ce ovo biti prava kosarkaska utakmica, a ne ono na sta smo navikli.

                To ostavlja tri centra (Dejvisa, Bugija i Embida) pribliznih kvaliteta i Hardena, Kajrija i Derozana. Bio bih zadovoljan sa bilo koja od ova tri centra da sam Lebron (iako bismo mi svi voleli da izabere Kazinsa) i fokusirao bih se da izbegnem Derozana kao najslabije karike. Tako bi moj drugi pik bio Harden.

                Kari bi onda morao da nas uskrati zadovoljstva gledanja Lebrona i Kajrija u istom timu, a takodje i Lebrona odluke da izabere Kajrija u svoj tim. Ako ne bi izabrao njega, Stef bi ostao sa Derozanom posto poznajuci Lebrona ne verujem da bi propustio sansu da ispadne veci covek i izabere Irvinga u svoj tim. Dakle, Stef bira Kajrija.

                Lebron sada mora da bira da li ce da igra sa dva visoka ili sa Derozanom. Mislim sad zvucim kao da je Derozan neki mediokritet, a covek je potpuno zasluzeno tu. Da sam na Lebronovom mestu izabrao bih njega. U spejsingu ne bi bilo toliko razlike u odnosu na neke od visokih ali bi u brzini i pokretljivosti svakako bilo.

                Stef onda uzima Dejvisa iz ovog trija visokih.

                Lebron uzima Kazinsa ().

                Stefu preostaje Embid koji ce verovatno biti najnapaljeniji lik u celom Stejplsu. Dakle:

                Tim Lebron:
                Harden
                Derozan
                Dzejms
                Durent
                Kazins

                Tim Stef:
                Kari
                Irving
                Janis
                Dejvis
                Embid

                Rezerve me vec mrzi da biram
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Kad je to biranje i sto LeBlock bira prvi?

                  Comment


                  • #69
                    S četvrtka na petak. Zato što je imao više glasova od Curryja.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #70
                      Znači noćas?

                      Comment


                      • #71
                        Srijeda je danas.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #72
                          Glupost je cela ta priča kad već nisu dozvolili da ide live to biranje, mislim koja je poenta onda. Mogli su odmah objaviti timove, ko će sa kim, nema neke razlike. Meni je najbitnije da se Jojo ne povredi, taman kad treba da krene b2b tekme da igra.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Tarantula View Post
                            Srijeda je danas.
                            Hahaha jbg omaklo se, e cuj ne ide live nego kako? Pa to mi bas je fora jer sam konto ici ce live pa malo sege ovo ono

                            Comment


                            • #74
                              Najs
                              Last edited by Jack; 24-01-18, 23:23.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75





                                Comment

                                Working...
                                X