Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 JANUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Vidi ti ovo Mrki sad ne razume sprdnju,odmah bi se tukao,koliko juce prica je bila drugacija...

    Mozda se ipak opredeli za KK Cajetina i ispali Ibon u poslednjem trenutku
    Last edited by 61563; 22-01-18, 19:12.

    Comment


    • #32
      Originally posted by 61563 View Post
      Vidi ti ovo Mrki sad ne razume sprdnju,odmah bi se tukao,koliko juce prica je bila drugacija...

      Mozda se ipak opredeli za KK Cajetina i ispali Ibon u poslednjem trenutku
      Sto bi se tukao, kazem covjeku bez ljutnje da nemam s njim o cemu raspravljat i da ne troluje svaku temu u kojoj mjeri je to isto kao neki dan?

      Comment


      • #33
        A zato sto je tvoje pitanje koje se postavio ,vise trol i jbg, svi ce svhatiti kao zajebanciju,pa ti je i on na taj nacin odgovorio,a ti se odmah na njega naljutio

        Ne znam sa cim da ti uporedim,evo recimo ko da ja odem na temu rukometa sad i pitam gde je Ivano Balic i hoce li igrati sledece takmicenje za repku

        Comment


        • #34
          Ma dekkard covek navija za GSW. Mislim da tu svaka prica prestaje.

          Sjajan potez Spencera Dinwiddiea protiv Atlante. Booklyn je tankerska ekipa po kvalitetu, ali verovatno jedini koji nemaju nikakav razlog da tankuju, nece biti ni u bottom 10, sto ce Clevelandov pik usrati u prilicnoj meri.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Pa ne znam gledam jel objavio sluzbeno da ide u penziju i nigdje nisam bio nasao pa reko da vidim ima li kakvih novosti.

            kako se naljutio na trola, samo mu rekao da ne mozemo diskutirati, sto sam mu rekao i na temi europska kosarka prije i na ovoj istoj temi kad mu je objasnjeno kakav je bandwagoner

            Comment


            • #36
              Originally posted by colke995 View Post
              Ma dekkard covek navija za GSW. Mislim da tu svaka prica prestaje.

              Sjajan potez Spencera Dinwiddiea protiv Atlante. Booklyn je tankerska ekipa po kvalitetu, ali verovatno jedini koji nemaju nikakav razlog da tankuju, nece biti ni u bottom 10, sto ce Clevelandov pik usrati u prilicnoj meri.
              Za Gsw i Kk Crvenu Zvezdu
              sloboda ili ništa

              Comment


              • #37
                Originally posted by mark it zer0 View Post
                Za Gsw i Kk Crvenu Zvezdu
                FMP?

                Comment


                • #38
                  Originally posted by colke995 View Post
                  Ma dekkard covek navija za GSW. Mislim da tu svaka prica prestaje. [emoji3]

                  Sjajan potez Spencera Dinwiddiea protiv Atlante. Booklyn je tankerska ekipa po kvalitetu, ali verovatno jedini koji nemaju nikakav razlog da tankuju, nece biti ni u bottom 10, sto ce Clevelandov pik usrati u prilicnoj meri.
                  Ne prestaje nikakva priča nego počinje. A što, zabranjeno je za Dubse navijati? Uvek volim da napišem kako stoje stvari i gle čuda, ispostavi se bez greške da sam uvek u pravu. Jbg [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Mrkela View Post
                    Pa ne znam gledam jel objavio sluzbeno da ide u penziju i nigdje nisam bio nasao pa reko da vidim ima li kakvih novosti.

                    kako se naljutio na trola, samo mu rekao da ne mozemo diskutirati, sto sam mu rekao i na temi europska kosarka prije i na ovoj istoj temi kad mu je objasnjeno kakav je bandwagoner
                    A rekao si mu da truje,a on ti je odg ,po meni onako iz sprdnje nista lose,a za ostale teme ne znam kakav vam je odnos.
                    A nema nista od Pekovica vec 2 godine,batalio je on gradi apartmane po Zlatiboru,i uziva u trosnjeu novca

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by colke995 View Post
                      Sjajan potez Spencera Dinwiddiea protiv Atlante. Booklyn je tankerska ekipa po kvalitetu, ali verovatno jedini koji nemaju nikakav razlog da tankuju, nece biti ni u bottom 10, sto ce Clevelandov pik usrati u prilicnoj meri.
                      Zato ovi i žele da se reše pika i dovedu nekog (čitaj DeAndre).
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Freshman View Post
                        Zato ovi i žele da se reše pika i dovedu nekog (čitaj DeAndre).
                        Ovo bilo zaista lepo kad bi se ostvarilo (DeAndre),bar za mene

                        Comment


                        • #42
                          Ne postoji ni jedan dobar razlog zasto bi Klipersi dali Deandrea, ulaze u po usprkos povredama, i nema nikakvog kvalitetnog asseta koji mogu dobit od strane CLE. Stvarno se doslovno svaki igrac dovodi u vezu sa kraljicom, neki dan i George Hill, cak i Cousins, kao da je taj pik ne znam kakvo bogatstvo pa da maltene mogu samo za njega i TT dobit Gobera, glupo se lože fanovi Cle na taj pik, ali zivi bili pa vidjeli, morat ce unovcit taj pik.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by 61563 View Post
                            A rekao si mu da truje,a on ti je odg ,po meni onako iz sprdnje nista lose,a za ostale teme ne znam kakav vam je odnos.
                            A nema nista od Pekovica vec 2 godine,batalio je on gradi apartmane po Zlatiboru,i uziva u trosnjeu novca
                            Ma nije to problem, nego ne sme niko da im dirne u ikonu kluba, šatro gistro turističkog preduzetnika i bliskog prijatelja i saradnika vođe balkanskog narko kartela. Zašto igrati košarku kad može na drugi način mnogo više da se zaradi?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • #44
                              10. pik recimo na draftu koji ima 5,6 top prosepkata a nije dubok kao ovaj ove godine, ne znaci puno. Za Cousinsa sigurno nedovoljno, a I za Deandrea ako cemo iskreno kakva god on panjina bio.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by colke995 View Post
                                10. pik recimo na draftu koji ima 5,6 top prosepkata a nije dubok kao ovaj ove godine, ne znaci puno. Za Cousinsa sigurno nedovoljno, a I za Deandrea ako cemo iskreno kakva god on panjina bio.
                                Ma Cousins će da bude top FA na leto, na njega niko neće bacati nikakve trejdove i pikove bez veze. A što se DeAndrea tiče, daće oni njima i Tristaća i puna kapa. Clippersi se možda ove sezone umuvaju u PO, a možda i ne. A možda i taj BKN pik završi na višoj poziciji. Mada vidim Stein pominje i Blazerse u kombinaciji da su u igri za Jordana.

                                In other news, Kidd popio otkaz.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X