Strana 3 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 5 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 137

Tema: NBA 2017/18 JANUARY

Hero Member 61563 avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748825
    Vidi ti ovo Mrki sad ne razume sprdnju,odmah bi se tukao,koliko juce prica je bila drugacija...

Mozda se ipak opredeli za KK Cajetina i ispali Ibon u poslednjem trenutku
    Izmenio/la 61563; 22.01.2018 u 18:12.

2. Your Google Adsense code here
    Hero Member Mrkela avatar
    Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748720
    Citirati Originalno postavljeno od 61563 Pogledati poruku
    Vidi ti ovo Mrki sad ne razume sprdnju,odmah bi se tukao,koliko juce prica je bila drugacija...

Mozda se ipak opredeli za KK Cajetina i ispali Ibon u poslednjem trenutku
    Sto bi se tukao, kazem covjeku bez ljutnje da nemam s njim o cemu raspravljat i da ne troluje svaku temu u kojoj mjeri je to isto kao neki dan?

Hero Member 61563 avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748825
    A zato sto je tvoje pitanje koje se postavio ,vise trol i jbg, svi ce svhatiti kao zajebanciju,pa ti je i on na taj nacin odgovorio,a ti se odmah na njega naljutio

Ne znam sa cim da ti uporedim,evo recimo ko da ja odem na temu rukometa sad i pitam gde je Ivano Balic i hoce li igrati sledece takmicenje za repku

Bleed green colke995 avatar
    Datum registracije
    06.10.2011
    Moć reputacije
    214748768
    Ma dekkard covek navija za GSW. Mislim da tu svaka prica prestaje.

Sjajan potez Spencera Dinwiddiea protiv Atlante. Booklyn je tankerska ekipa po kvalitetu, ali verovatno jedini koji nemaju nikakav razlog da tankuju, nece biti ni u bottom 10, sto ce Clevelandov pik usrati u prilicnoj meri.
    http://2.bp.blogspot.com/_2RTL1smXKAQ/TGvsE3vQQdI/AAAAAAAACtw/uSDqhhRmrEQ/s1600/securedownload5.png

Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748720
    Pa ne znam gledam jel objavio sluzbeno da ide u penziju i nigdje nisam bio nasao pa reko da vidim ima li kakvih novosti.

kako se naljutio na trola, samo mu rekao da ne mozemo diskutirati, sto sam mu rekao i na temi europska kosarka prije i na ovoj istoj temi kad mu je objasnjeno kakav je bandwagoner

am I wrong? mark it zer0 avatar
    Datum registracije
    05.07.2012
    Moć reputacije
    214748771
    Citirati Originalno postavljeno od colke995 Pogledati poruku

Sjajan potez Spencera Dinwiddiea protiv Atlante. Booklyn je tankerska ekipa po kvalitetu, ali verovatno jedini koji nemaju nikakav razlog da tankuju, nece biti ni u bottom 10, sto ce Clevelandov pik usrati u prilicnoj meri.
    Za Gsw i Kk Crvenu Zvezdu

Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748720
    Citirati Originalno postavljeno od mark it zer0 Pogledati poruku
    Za Gsw i Kk Crvenu Zvezdu
    FMP?

Hero Member dekkard avatar
    Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748897

Ne prestaje nikakva priča nego počinje. A što, zabranjeno je za Dubse navijati? Uvek volim da napišem kako stoje stvari i gle čuda, ispostavi se bez greške da sam uvek u pravu. Jbg
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

Hero Member 61563 avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748825
    Citirati Originalno postavljeno od Mrkela Pogledati poruku
    Pa ne znam gledam jel objavio sluzbeno da ide u penziju i nigdje nisam bio nasao pa reko da vidim ima li kakvih novosti.

kako se naljutio na trola, samo mu rekao da ne mozemo diskutirati, sto sam mu rekao i na temi europska kosarka prije i na ovoj istoj temi kad mu je objasnjeno kakav je bandwagoner
    A rekao si mu da truje,a on ti je odg ,po meni onako iz sprdnje nista lose,a za ostale teme ne znam kakav vam je odnos.
    A nema nista od Pekovica vec 2 godine,batalio je on gradi apartmane po Zlatiboru,i uziva u trosnjeu novca

Forum Resident Freshman avatar
    Datum registracije
    16.08.2011
    Moć reputacije
    214749010
    Zato ovi i žele da se reše pika i dovedu nekog (čitaj DeAndre).
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=7248&dateline=1393432  718

“We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

Hero Member 61563 avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748825
    Citirati Originalno postavljeno od Freshman Pogledati poruku
    Zato ovi i žele da se reše pika i dovedu nekog (čitaj DeAndre).
    Ovo bilo zaista lepo kad bi se ostvarilo (DeAndre),bar za mene

Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748720
    Ne postoji ni jedan dobar razlog zasto bi Klipersi dali Deandrea, ulaze u po usprkos povredama, i nema nikakvog kvalitetnog asseta koji mogu dobit od strane CLE. Stvarno se doslovno svaki igrac dovodi u vezu sa kraljicom, neki dan i George Hill, cak i Cousins, kao da je taj pik ne znam kakvo bogatstvo pa da maltene mogu samo za njega i TT dobit Gobera, glupo se lože fanovi Cle na taj pik, ali zivi bili pa vidjeli, morat ce unovcit taj pik.

Hero Member dekkard avatar
    Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748897
    Citirati Originalno postavljeno od 61563 Pogledati poruku
    A rekao si mu da truje,a on ti je odg ,po meni onako iz sprdnje nista lose,a za ostale teme ne znam kakav vam je odnos.
    A nema nista od Pekovica vec 2 godine,batalio je on gradi apartmane po Zlatiboru,i uziva u trosnjeu novca
    Ma nije to problem, nego ne sme niko da im dirne u ikonu kluba, šatro gistro turističkog preduzetnika i bliskog prijatelja i saradnika vođe balkanskog narko kartela. Zašto igrati košarku kad može na drugi način mnogo više da se zaradi?

Bleed green colke995 avatar
    Datum registracije
    06.10.2011
    Moć reputacije
    214748768
    10. pik recimo na draftu koji ima 5,6 top prosepkata a nije dubok kao ovaj ove godine, ne znaci puno. Za Cousinsa sigurno nedovoljno, a I za Deandrea ako cemo iskreno kakva god on panjina bio.
    http://2.bp.blogspot.com/_2RTL1smXKAQ/TGvsE3vQQdI/AAAAAAAACtw/uSDqhhRmrEQ/s1600/securedownload5.png

Forum Resident Freshman avatar
    Datum registracije
    16.08.2011
    Moć reputacije
    214749010
    10. pik recimo na draftu koji ima 5,6 top prosepkata a nije dubok kao ovaj ove godine, ne znaci puno. Za Cousinsa sigurno nedovoljno, a I za Deandrea ako cemo iskreno kakva god on panjina bio.
    Ma Cousins će da bude top FA na leto, na njega niko neće bacati nikakve trejdove i pikove bez veze. A što se DeAndrea tiče, daće oni njima i Tristaća i puna kapa. Clippersi se možda ove sezone umuvaju u PO, a možda i ne. A možda i taj BKN pik završi na višoj poziciji. Mada vidim Stein pominje i Blazerse u kombinaciji da su u igri za Jordana.

In other news, Kidd popio otkaz.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=7248&dateline=1393432  718

“We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

Strana 3 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 5 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •