Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL PLAYOFFS 2018



    Obicno je neko pravilo da imamo jednu ocajnu utakmicu u prvoj rundi (najcesce ona na ESPN-u), ali ove godine imamo dvije
    sigpic

  • #2
    Po ovome što vidim, Remsi i Falkonsi će biti u subotu u 2 i 15. Bedak, mislio sam da će oni biti u pola 11, ali ipak su Tenesi i Kaznas tad...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #3
      NFC WC runda baš obećava.

      Comment


      • #4
        Originally posted by z0La View Post
        Po ovome što vidim, Remsi i Falkonsi će biti u subotu u 2 i 15. Bedak, mislio sam da će oni biti u pola 11, ali ipak su Tenesi i Kaznas tad...
        Glavna utakmica prve runde uvek ide u tom subotu uvece terminu jer taj slot ima NBC, a oni prvi biraju koju ce utakmicu prenositi. Subota popodne (kod nas uvece) je ESPN-ov termin. E sad tu ne znam da li oni uzimaju ono sto im CBS i Fox ostave, ili se i oni nesto malo pitaju. Uglavnom, njihove utakmice su cesto one najmanje atraktivne. Meni je ove godine to Dzeksonvil - Bafalo, zato mi je cudno sto ta utakmica ne ide na ESPN-u, a ova druga onda u nedelju.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Pa dobro...ta subota uveče je OK termin. Ko hoće može da gleda i da se naspava nedelju prepodne. Opet kome više odgovara može da prespava pa da ujutru vrati i gleda, bilo condensed bilo broadcast verziju. Ko je na "vi" sa gamepasom može da vrati tekmu unazad sa SK pošto manje više sad svi imamo tu mogućnost.

          Comment


          • #6
            Meni to odgovara skroz, taman ne moram da se dižem ujutro na Božić već ga dočekam, usput pomognem i doručak i česnicu napraviti

            Comment


            • #7
              Da mi je neko u julu rekao da ću gledati Bilse i Jaguare o Božiću...
              sigpic

              Comment


              • #8
                Bilse znam po Kinziju koji je navijač istih. Trebalo bi Jaguari da prodju.. Samo da Atlanta ispadne, postali su omraženiji od Patriota.

                Comment


                • #9
                  Pa i nisu Jagsi neko iznenadjenje. Svi smo znali kakav su potencijal u odbrani imali. Napad me jeste izenadio... Bortles vrhunski priveo sezonu kraju.

                  Comment


                  • #10
                    Dobro, ti ove godine odmori, kako je krenulo sledeće sezone San Francisko će igrati PO. Ne može da se bude siguran ni u šta, ali nešto mi govori da će biti udarna franšiza narednih godina.. Ako se sklope kockice kako treba, pošto na QB imaju kocketinu, samo malo doterati ostatak tima.

                    Comment


                    • #11
                      Vidjecemo.. sve zavisi sta ce uraditi na draftu jer ima rupa na oba kraja. Kakav bi boost za napad bio ako bi pokupili Barkley-a Uglavnom povratak otpisanih Ja mislim dvije sezone i eto njih nazad u PO pricu.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Bastia33 View Post
                        Meni to odgovara skroz, taman ne moram da se dižem ujutro na Božić već ga dočekam, usput pomognem i doručak i česnicu napraviti
                        Ovo je odličan plan, sad tek videh.

                        Ovako ću nešto i ja da uradim.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #13
                          Svi ćemo tako. Tipujem na Titanse i Ramse.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Powerslave View Post
                            Vidjecemo.. sve zavisi sta ce uraditi na draftu jer ima rupa na oba kraja. Kakav bi boost za napad bio ako bi pokupili Barkley-a Uglavnom povratak otpisanih Ja mislim dvije sezone i eto njih nazad u PO pricu.
                            Nema teoretske šanse da Barkley prođe dva picka Brownsa.

                            Comment


                            • #15
                              Opa,nova tema



                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment

                              Working...
                              X