Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ovo hvatanje,ili sam ja slep
    sigpic

    Comment


    • Dobra odluka.

      Cela sezona se svodi na jedan napad.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Pa cuvajte Julia majku mu jebem. Bas nasli kad da pucaju.
        sigpic

        Comment


        • Kakva završnica...

          Nisam očekivao da će Fila da dobije ovo. Falkonsi još jednom chokovali.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Bravo Phila! Zasluzena pobeda skroz. Bili bokji kroz celu utakmicu, a pogotovo u drugom poluvremenu. Mada iskreno misljenje da nemaju sansi protiv Sote u finalu konferencije.
            sigpic

            Comment


            • Bravo Fila,zasluzili su makar zbog odlicne sezone....Ajmo Tenesi da namuci malo ove patriote,al to jedino ako Mariota poludi,sto moze da se desi uvek
              sigpic

              Comment


              • Uzasan playcalling Atlante na kraju.
                sigpic

                Comment


                • Za mene je Mariota razocarenje sezone po pitanju QBova. Utakmicu neizvesnu moze da ucini jedino odbrana Patriota, tj ako Gilmore krene sa njegovom dominacijom kakvom ume.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zasluženo, nema šta. Odbrana odradila odličan posao.

                    Foles bio solidan, a i pohvale za OL File.

                    p.s. Šta mislite o faulu nad Huliom u poslednjem napadu?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Dobro je, Atlanta mrtva nije prosla dalje

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Za mene je Mariota razocarenje sezone po pitanju QBova. Utakmicu neizvesnu moze da ucini jedino odbrana Patriota, tj ako Gilmore krene sa njegovom dominacijom kakvom ume.
                        Vise mislim da Patriotama ne leze mobilni QBi,tj da pokusa nekim nerezonskim potezima da pomrsi malo racune sam sebi pas je iskoristio,mora nesto novo da smisli
                        Al da je razocarenje,to se slazemo
                        Last edited by Jack; 14-01-18, 01:17.
                        sigpic

                        Comment


                        • Malo shakey start, ali onda poslozeno sve na svoje mesto. Bice ovo dosadna tekma ako Patriotsi I u ovom drajvu postignu TD.

                          Patsi svaki jebeni drajv mogu da pretvore u TD. Bas je kanta Tenesi.
                          Last edited by colke995; 14-01-18, 02:42.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koliko mi je drago što su ispali, luzerska ekipa. Nisam gledao i nisam se nadao iako često predvidim iznenadjenja. NO do finala, još ako Stilersi udju, poslastica.

                            Comment


                            • Propustih sinoć obe utakmice, gledam maloprije highlightse i vidim da to možda i nije loša stvar. Večeras bi zato trebalo da pršti

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Propustih sinoć obe utakmice, gledam maloprije highlightse i vidim da to možda i nije loša stvar. Večeras bi zato trebalo da pršti
                                Zajebao si se za Atlantu, veoma dobar i zanimljiv meč. Drugi meč je zanimljiv bio do trenutka kada su Patriote izjednačile na 7:7

                                Comment

                                Working...
                                X