Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čujte izjavu, zahvaljuje se Isusu. Amerika je zemlja za mene Power stižem. Ovde kad bi se neko Bogu ovako iskreno zahvalio, napala bi ga Nataša Kandić i 3 miliona pomodarskih likova da ga ismevaju.

    Obećana zemlja. Jevrejima Izrael meni USA

    Comment


    • Ali ako je a jeste bio TD Erca bio je TD i Jesse Jamesa verovatno. Onda.

      Comment


      • Desi se i to čudo da dobro pobedi, barem nekada.

        Hvala ti Foles, hvala Filadelfiji na svemu, pobediti najogavniju ekipu i doneti radost milionima je neprocenjivo. Sram bilo sudije što na konverziji za 2 poena nisu svirali pass int jer je ono bio čist, ali čist.

        Što se tiče Brejdija, obrišiiiii suze mala moja

        Marš u penziju bre.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ali ako je a jeste bio TD Erca bio je TD i Jesse Jamesa verovatno. Onda.
          Velika je razlika izmedju te 2 situacije. Ovde je evidentno Ertz postao trkac nakon hvatanja i tada je dovoljno samo liniju da dosegne. James nije bio trkac, tj. bio je u procesu hvatanja, a u tom slucaju je pravilo "survive the ground", sto on nije uspeo.
          sigpic

          Comment


          • Lombardi juce, trejd danas.

            Ali kako god - Nik Fols je dzedaj godine.
            Last edited by Crni Đorđe; 05-02-18, 06:58.
            sigpic

            Comment


            • Neka, neka... ova pobjeda File je dobra stvar za sport. Prvo, jer su Pats-i vise svima preko glave... a drugo jer je uvijek lijepo kad neki tim osvoji titulu prvi put u istoriji

              Astros, Eagles... da li je to na pomolu titula Predators-a mozda? To bi onda bila jedna sportska godina za pamcenje

              Comment


              • Gronko razmislja o penziji

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Fly *birds* fly Čestitke Pedersonu i cijeloj Pensilvaniji, jutros sam srećan legao u krevet i još srećniji se digao sat i po kasnije.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Neka, neka... ova pobjeda File je dobra stvar za sport. Prvo, jer su Pats-i vise svima preko glave... a drugo jer je uvijek lijepo kad neki tim osvoji titulu prvi put u istoriji

                    Astros, Eagles... da li je to na pomolu titula Predators-a mozda? To bi onda bila jedna sportska godina za pamcenje
                    Mislim da su dva cuda dovoljna...a ovo trece nek se nastavi po starom...lepo sto su skinuti Patsi,mada licno ne volim bas kad neko uzme titulu iz Pensilv,a nije PIT,bilo NFL a pogotovo NHL

                    Dal ce sad raspasti NE,mislim na Belcika i Brejdija drugi klub ili penzija ,i sta ce sad biti sa Folcom,gde ce on ,bice zanimljivo
                    Last edited by 61563; 05-02-18, 12:32.

                    Comment


                    • Mnogo je do jaja ovaj sport keve mi, jedva cekam da pocne nova sezona, da pocnem da pratim aktivno

                      Comment


                      • Lepši scenario od ovoga može biti u nastavku, da Beličik ode iz NEP i ostane Brejdi pa ne uđu u plejof. Još ako se Gronk povuče

                        Comment


                        • Ali koliki je mentalitet ekipa pokazala posle onih 33-32 za Patriote. Vodiš celu tekmu i na 10 min do kraja Patriote ti okreću po prvi put rezultat a znaš kakvi su u 4/4. Mislim da je 90% ljudi mislilo to je to, uze ovo NE. Svaka čast na psihi. To je nešto što najviše odlikuje ovu ekipu.

                          A najviše mi drago što je Ertz rešio. Zaslužio je dečko, bio je više nego odličan ove sezone.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Jos ono pred kraj kad su pokazali kako se trener Filadelfije raduje, mislio sam da ce Brejdi da uradi nesto kao Rodzers protiv Detroita pre par sezona, zamalo i bi tako. Srecom po nas sve je proslo kako treba

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Jos ono pred kraj kad su pokazali kako se trener Filadelfije raduje, mislio sam da ce Brejdi da uradi nesto kao Rodzers protiv Detroita pre par sezona, zamalo i bi tako. Srecom po nas sve je proslo kako treba
                              Pa uradio bi da je pola Aarona. Ovako nam je Bog podario koliko toliko zanimljiv sport, inače bi NEP bili prvaci 10 puta za redom da Aaron igra kod njih. Tata bi sa ovakvim ofanzivnim opcijama, ne mislim na igrače nego akcije, pa tata bi raznosio ligu.

                              Nema jedan segment gde je bolji od Rodgersa.

                              Nego eto imamo Russell Wilson da ima OL i da mu igra odbrana komplet, a da je kojim slučajem OL pola ove od sinoć File, šta bi onda bilo?

                              Brejdi je odličan ali organizacija je brutalna i Beličik je genije.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ali ako je a jeste bio TD Erca bio je TD i Jesse Jamesa verovatno. Onda.
                                E moj Uske...
                                Dzabe sada sve...
                                Ova godina je bila nama sudjena...
                                Bice bolje valjda dogodine.
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X