Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh, poludeo sam isto kada se Peterson radovao, ne bese mi svejedno, pogotovu kod hel merija

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Radujte se braćo, Power, Pobeda, Fiksni, Vladimir, Bogdan, Zola ekipa, svi, ralex, ujedinjeni protiv zla laker boy hackett Jack

      Comment


      • Konacno da pobedi neki tim za koji sam navijao u PO

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Šta je ovo jbteeeee, SB iz godine u godinu sve bolji i bolji.

          Kapiram da nekih 98% sveta slavi sad.

          Ogromana respect za Filu. Hendikepirani ulaze u PO. Niko im nije davao šansu. Respect!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Sad se jedva čeka avgust
            "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

            Comment


            • Ja sam za NO i Pitsburg, ali čim sam video Folsa na 7-0 protiv Minesote - ljubav na prvi pogled. Kakav QB brutalan. Kako sad igrači da kažu zbogom generalu? Sve i da menja samog Aarona.. a ne Wentza

              Comment


              • Idi u penziju vise, dosadio si i bogu i narodu... Beličiću, ti lagano u staracki dom zajedno sa Kraft-om. Mozete sva trojica zajedno u p*cku lijepu materinu da se gonite, to bi mozda i najbolje bilo

                Vjerujte mi, nije se moglo zivljeti odje poslednjih 10-ak dana. Dje na svakom cosku iskace Brady i njegova odvratna faca... E jes mi vala milo samo tako
                Last edited by powerslave; 05-02-18, 03:26.

                Comment


                • Je l se računa Wentzu ovaj SB?

                  Comment


                  • Odlicna utakmica, bilo je bas svega. Na kraju je kompletnija ekipa pobedila, zasluzeno! I to sa no2 qb, a toliko ekipa da se zamisli ko im igra na toj poziciji..
                    Onako navijacki, voleo bih da kazem da je ovo pocetak kraja NEP

                    Comment


                    • Koja kvota bila da ce Fols biti mvp

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Za mene je Aaron ipak Bog ove igre, ali svaka čast na ovim mudima Folsu i na ovome kako je izneo ceo plej of, od igrača koji nije igrao duži period do ovog ultimativnog pojavljivanja u plej ofu.....I sad je stvarno pitanje šta raditi, zadržati Folsa ili Wentza, slatke muke za FIlu
                        "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                        Comment


                        • Iskreno, ne verujem da bi Wentz ovo uzeo. Iskreno.


                          Od Aarona nema niko bolji. To je otac ove igre. Samo odvratni rukovodici GB ne mogu da ili sklope ekipu ili iskopaju Latimora i Kamaru ili JuJu Smita. Njemu debeli Lejsi ili neki raspad RB.

                          Wilson takodje, moraju imati bolju OL. Garopolo u SF, Stafordu vreme u Detroitu, Kazins ko zna gde, Bris...... Gof... Čeka nas velika perverzija.
                          Last edited by Cassius Clay; 05-02-18, 03:29.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Je l se računa Wentzu ovaj SB?
                            Trebalo bi da se računa, ipak je 13 pobeda doneo timu

                            A nema šanse da bi wentz uzeo
                            "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                            Comment


                            • Pa kaze, Tom Brady the greatest pro athlete... Wayne Gretzky se grohotom nasmija

                              Comment


                              • http://prntscr.com/ia7oe1

                                Dobar SuperBowl bio
                                "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                                Comment

                                Working...
                                X