Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Zajebao si se za Atlantu, veoma dobar i zanimljiv meč. Drugi meč je zanimljiv bio do trenutka kada su Patriote izjednačile na 7:7
    Pa ne znam, vidim samo dva FG-a u drugom poluvremenu, tu bih vjerovatno najviše uživao u novom raspadu Falconsa, što mi je uvijek moram priznati jako draga stvar za gledati.

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      Pa ne znam, vidim samo dva FG-a u drugom poluvremenu, tu bih vjerovatno najviše uživao u novom raspadu Falconsa, što mi je uvijek moram priznati jako draga stvar za gledati.
      Bilo je dosta zanimljivih stvari, mozda je na mene ostavio utisak kraj utakmice i neizvesna zavrsnica. Danas ocekujem jednu laku utakmicu i prolazak Stilersa i drugu nadam se neizvesnu.

      Comment


      • Ja baš mislim da bi i prva mogla biti dosta dobra, standardno mnogo hladno i Ben koji je prevrtljiv ove sezone, posebno protiv ovakvog DL-a Jagsa. Nije lako ustati u tim godinama kad te obore

        Comment


        • Očekivan početak. Pitsburg se ionako cele godine manje više provlači. Znao sam da neće biti ni izbliza lako

          Comment


          • Zar ne bi Romo trebao da prenosi ovo? Pa CBS je...

            Comment


            • Odličan početak. Samo da bude zanimljivo.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nisam očekivao da će povesti na početku. Sada da uživamo u odbrani Jaguara, nema lepše stvari u ovom sportu nego moćna odbrana

                Comment


                • Bas bih voleo da prodje Jax. Imaju top odbranu odlicne RBove i solidne hvatace. Bortles i mozda najslabija tacka, a mozda bi ova pobeda napravila neki zaokret i u njegovoj karijeri.
                  sigpic

                  Comment


                  • OP OP IDE INT
                    sigpic

                    Comment




                    • 1/5...nastavljamo odbrojavanje

                      Comment


                      • Opa, bravo momci. Na istoj strani napisao da će ovo biti lako za Stilerse, ali sam bazirao mišljenje na osnovu napada Jaxa protiv Titana. Bravo još jednom!

                        Comment


                        • Romo je sinoc prenosio Nju Ingland - Tenesi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Rondo9 View Post
                            Romo je sinoc prenosio Nju Ingland - Tenesi.

                            Comment


                            • TD je ovo. Obozovama ovog Fournettea. Kakva je to zivotinja!
                              sigpic

                              Comment


                              • Za mene nije šok. Ben igra kao k, mnogo puta smo se provlačili. Shazier povredjen, Brown... klimav.

                                Gotova je ovo utakmica. Ne mogu dati više od 2 TD Jaguarima.

                                Comment

                                Working...
                                X