Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ali biće paklena godina. Ubedjen sam da će Deshuan Watson biti jedan od najboljih ako ne i najbolji QB sledeće ere.

    Dečko ima petlju.

    Da, lako je bacati kad igraš u franšizi koja sa te pozicije nije naviknuta na nešto spektakularno, ali svejedno. Za ono treba znanje.

    Meni deluje da će najveći gubitnik biti Aaron jer opet neće imati odbranu a genijalni GB traći period kada imaju najboljeg qb u ligi ni na šta. Genijalno.

    Comment


    • #92
      Ovi moji nisu normalni...
      Nikog nisu uzeli od ovih cornerbekova
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • #93
        Pit je trebao da otera Bela u 3pm, da pojača odbranu i pokupi nekog prosečnog rb da završi posao.

        Comment


        • #94
          Jon Bostic linebacker -> Pitsburg.

          Comment


          • #95
            Morgan Barnet GB - FA -> Pitsburg. Pitsburg ide na SB svim snagama, ako još pojačaju S, i ukomponuju tim od titule ih može odvojiti samo Tomlin.

            Comment


            • #96
              S Barnetom neće otići dalje od onoga do čega su stigli protekle sezone.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Polako, mislim da znaju ovoga puta šta žele, a i S nam je očajan pa ono.

                Comment


                • #98
                  Izgleda da ce Sam Darnold biti prvi igrac kojeg ce Browns-i draftovati. Makar tako kazu insajderi, a vidim i po FB-u njihove navijace kako ga vec docekuju...

                  Comment


                  • #99
                    Nemoguće je ispratiti.

                    Ko zna šta će se tek dešavati na draftu. Koji je tu uskoro.

                    Comment


                    • JPP presao u Tampu i vec su krenuli sa slikama i zajebancijama Hahahaha tipa ne pustajte ga blizu topova... dosao je kapetan kuka i tome slicno

                      Comment


                      • Pa ustvari prilično je jasna situacija na draftu, najvjerovatnije u prvih 6 pikova otiće top 4 QB. Giantsi najviše zajebavaju narod jer je ne zna hoće li trejdovati taj drugi pik nekome, i ako ne hoće li uzeti novog QB-a ili Barkleya. Ova ludnica za QB-ovima znači da će se između 7 i 11-12 pika lagano moći naći franchise player i elitni talent koji će redovno na All-pro narednih godina.

                        Bills će sigurno zagristi za još jedan trejd jer im baš treba QB, ali sumnjam da će Brownsi dati išta, jedino Giantsi ili onda skupljati ostatke od ovog šta ostane na Denverom petom ili šestom piku od Coltsa..

                        Što se FA tiče, Jaguarsi i Ramsi lagano najbolji posao uradili. Ja i dalje ne kontam na koju foru Jagsi imaju ovoliko mjesta za tolike potpise edit: +Brownsi

                        Originally posted by Powerslave View Post
                        JPP presao u Tampu i vec su krenuli sa slikama i zajebancijama Hahahaha tipa ne pustajte ga blizu topova... dosao je kapetan kuka i tome slicno
                        Hahaha

                        Comment


                        • Barkli kažu da je zver, ko bi njega mogao da pokupi pod pretpostavkom da to ne budu Giantsi i da svi oni sa prvih uzmu qb, kome ne treba qb ko bi mogao njega da uzme?

                          Gledao sam ga mene i nije oduševio podseća me na Eliota, možda sam lupio glupost ali eto.

                          Comment


                          • Šteta što se ne prenosi combine... tj. kao na ESPN-u.

                            Comment


                            • Barkley-a sam gledao u 10 utakmica ove sezone. Svaku utakmicu me je odusevio. Mislim da ce se odlicno snaci i u NFL-u.

                              Comment


                              • Ja sam Barklija gledao na Combine i izgledao mi je mnogo moćno.
                                Što mislite o opciji da ga Brownsi uzmu kao prvog pika i čekaju na 4ci da uzmu QB? Pričaju da je Barkli najbolji igrač na draftu i da ga upare sa Hyde kad i onako imaju QB ( Taylor ) i još dodaju na 4ci QB i da ga prave kao budućeg startera (Rosen,Darnold, Mayfield).

                                Comment

                                Working...
                                X