Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL OFFSEASON 2018

    Detroit, Indianapolis, Cikago i Ouklend su timovi koji su otpustili trenere nakon zavrsetka sezone. Ako na ovih cetiri dodamo i Dzajantse, dobijamo pet timova koji su u ovom trenutku bez trenera, s tim sto je moguce da ce se do kraja dana taj broj drasticno povecati.

    Dzon Gruden ce po svemu sudeci napustiti svoj posao komentatora na ESPN-u i preuzeti Rejderse.
    sigpic

  • #2
    Malarki se izvukao - bar za sada.
    sigpic

    Comment


    • #3
      E da, zaboravio sam i Marvin Luisa da spomenem. Prvo je receno pre neke dve nedelje da mu je ovo poslednja sezona u Sinsinatiju, a sad se izgleda premislja da ostane. Ko Venger jbt

      Inace, veceras se igra plejof koledz fudbala. Cetiri najbolja tima se sastaju, pobednici idu u finale koje se igra za nedelju dana. Prvo igraju Dzordzija (Gruzija ) i Oklahoma u 11:00, a onda Alabama i Klemson u 02:45.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Koja sječa trenera I Bruce Arians se sinoć (tj danas) oprostio od fudbala iz više razloga, nakon ubjedljivo najslađe pobjede koju možeš ostvariti, zakucati Seahawkse kod kuće, jaoo

        Trebalo bi ovo da bude dobar offseason.

        Comment


        • #5
          Šta rade ovi Soonersi

          Comment


          • #6
            Ovi moji usrali zestoko protiv South Carolina-e. Milo mi je sto je Wisconsin pobijedio Miami, UCF me iskreno iznenadio, mrzni Ohio State pobijedio, Penn State - Washington je bila dobra utakmica. Od ovih glavnih utakmica... razocarao sam se u Clemson. Mislio sam da ce oni odbraniti titulu a jos vise me ispizdjelo sto su izgubili od mozda i najantipaticnijeg koledz tima... gadne Alabame.. E to je za mene bila najgora situacija kad se vagalo ko upada kao cetvrti pa je bilo ili Bama ili OS. A ne znas koji tim te vise nervira... Ali mi je zato drago sto ona nista roba od Mayfield-a vise nema sansu da osvoji titulu. Navija se za Georgria-u u finalu normalo.

            Cudna sezona... ali je bilo odlicnih utakmica. Realno, ludilo je bilo zadnje 2 nedelje sezone i sa rezultatima i sa rangiranjem i naravno coach carousel

            ...eto imamo all SEC finale :/

            Navuce se covjek na koledz fudbal brzo... zbog kladionice

            Comment


            • #7
              Ja sam odgledao Dzordziju i Oklahomu i nisam ni sekunde zazalio, fenomenalna utakmica, instant klasik moze se reci.

              Nakon toga Alabama - Klemson jednostavno nije mogla da nastavi u istom ritmu.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Povlači se i Palmer, očekivano skroz, samo što u Arizoni ostaje goruće pitanje QB-a sada, imamo prenizak pick za nekog dobrog na draftu pošto će se ova glavna četiri vjerovatno razgrabiti do 15. picka, a sa odlaskom Palmera pravi se 25 miliona capa da se napadne Kirk, što se meni ne sviđa ali je realno najbolja opcija. Jedino ako će da se trejduje za bolji pick, ali opet ulaziš u sezonu sa rukijem.

                Larry neće nigdje, njemu treba još par stotina jardi do drugog all-time, neće on to propustiti tek tako.

                Comment


                • #9


                  Svi pitaju gde je JuJu-Žužu.. Slažem se za prvo i drugo mesto.

                  Comment


                  • #10
                    Dobro, fali ŽuŽu...eventualno Engram iz Giantsa, ali koga bi izbacio. Nemaš koga.

                    edit: Ramčik iz Saintsa takođe.
                    Last edited by Wladyslaw Raginis; 03-01-18, 14:24.

                    Comment


                    • #11
                      Jon Gruden velkom bek tu Rejders, kažu 10 godina, 100 miliona. Kakav ugovor, pršti jbt, ako se zalete sa ovim najebali su opasno.

                      Comment


                      • #12
                        Ko navija za Alabamu veceras? Postoje li takvi ljudi?

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Powerslave View Post
                          Ko navija za Alabamu veceras? Postoje li takvi ljudi?
                          Otkad je sutra Sveti Stefan ni za koga nažalost Baš mi žao što neću moći gledati ali moram da uhvatim nešto sna za tri dana slave, a baš bi mi fino sjelo to pa GSW-Denver i uobičajeni "upset" Nuggeta

                          Comment


                          • #14
                            Hahahahahaha je li realno da je promasio

                            Comment


                            • #15
                              Ono je epski choke bio, ali dobiše na kraju ipak. Šteta, navijao za Georgiu zbog EJa

                              Comment

                              Working...
                              X