Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To za pravu kladzu bi bilo dobro, vi sto uzimate pare na NFL-u da nam predlazete, ja nikad nisam dobio a nije da nisam igrao, mozda budem imao srece kad prepisem

    Comment


    • Hahaha, ja ću voditi tabelu običnu nemoj brate da se cimaš. Samo da vidimo ko hoće. A to z pravu kladionicu ne znam kako bi

      Aaaaa kontam sta mislite.
      Last edited by Cassius Clay; 04-09-18, 21:47.

      Comment


      • Fora je samo da ne igras previse tekmi. Znaci 6 tekmi neces ubosti da gori. Ali zato 3 tekme od kojih lako iskopas neku 1.7 kvotu recimo ili neki lagan hendikep. Pa onda ili igras to za vece pare ili miksujes sa fudbalom kao sto sam ja radio, pa onda uzmes sa malo uplatom solidan novac.

        Recimo u sezonu I po sam uhvatio Patriotse 7 puta zaredom hendikep (nije bilo kolo za kolom vec kad mi se cinilo makar realnim za igranje).

        Sad recimo kontam da se moze igrati Atlanta. Wentz nece igrati 99%, a Foles se propisno raspao u preseasonu.
        Last edited by colke995; 04-09-18, 22:16.
        sigpic

        Comment


        • Napraviću ja kladionicu za nas a Mr M je već napravio temu za tipove tu ćemo postavljati ovako tipove za klasionicu ono što mislimo da bi prošlo. Može da se uhvati, mene je par puta izjebalo 1-2 utakmice a odigram celo kolo.

          Comment


          • inace zapazih ovo i jutros kad sam gledao,,,kakav brat
            sigpic

            Comment


            • Ja sam za, ako ima mesta naravno

              Comment


              • Bell se izgleda ni danas nije pojavio na treningu. Veselo, nema drame ni mrvice, baš ono mirna atmosfera pred početak sezone

                Jel živ Rondo, planira li otvarati temu za regular season?

                Comment


                • Hoće ko otvoriti temu NFL 2018???

                  Comment


                  • Hoće li ko gledati večeras tekmu?

                    Ja se razmišljam da ustanem oko pola 3, da se to isprati. Sad nekad oko 10 legnem i imam nekih 4-4ipo sata spavanja.

                    Ne bih razmišljao uopšte, nego mora da se ustane u pola 7, smor...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Zola ajde ti otvori temu NFL 2018 i "nalepi" je gore. Ti si mod valjda možeš i ovde.

                      Comment


                      • Ja sam i otvorio generalnu temu da ljudi imaju gde da pričaju, tj. pišu.

                        Comment


                        • Znam video sam, super je taman nam je trebalo. Još da neki mod otvori NFL 2018 da komentarišemo utakmice, a tvoja za opštu diskusiju.

                          Comment


                          • Ovo je jedini pdf gde mod i nije potreban.

                            Može bilo ko da otvori.

                            Comment

                            Working...
                            X