Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • According to James Jones of NFL Network, the deal is a four-year extension worth $134 million in new money, with over $100 million in guarantees

    Masala

    Comment


    • Tedi Bridzvoter trejdovan u Nju Orleans...
      Znaci ipak mali Darnold No1 QB
      Last edited by FabrizzioKG; 30-08-18, 00:04.

      Comment


      • Sve je izglednije da Rejdersi nece produziti ugovor sa Kalilom Mekom, spremni su da ga trejduju i trazice za njega 2 pika prve runde, Grin Bej ima ta dva pika sledece godine...
        Kakav bi to trejd bio

        Comment


        • Nisam se nešto udubljivao u brojke, ali imam utisak da nakon produženja Rodžersa u seleri kepu nemaju prostora ni za random forumaša a kamoli za momka koji je na trejd bloku baš zato što traži ogromne pare.

          Comment


          • Kada Rodzers ne moze da osvoji, barem neka uzme tolike novce. Covek je tata

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Gledao sam KC-GB (33:21), ono je tuga koliko GB ima tanku odbranu, iz godine u godinu se isto desava...
              Poslednjih nekoliko godina na draftu se uzimaju odbrambeni igraci i opet ne mogu da se sastave, sta radi Mekarti ja pojma nemam...

              Comment


              • Originally posted by FabrizzioKG View Post
                Gledao sam KC-GB (33:21), ono je tuga koliko GB ima tanku odbranu, iz godine u godinu se isto desava...
                Poslednjih nekoliko godina na draftu se uzimaju odbrambeni igraci i opet ne mogu da se sastave, sta radi Mekarti ja pojma nemam...
                Stvarno uzimaš četvrti week preseasona za ozbiljno?

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Stvarno uzimaš četvrti week preseasona za ozbiljno?
                  Ma odbrana im je ocajna nekoliko godina unazad, svake godine isto...

                  Comment


                  • Jesam jedini koga nerviraju trash izjave Ramseya u zadnje vrijeme? Kao da čitam Normana od prije 2 godine, baš puno glupiranja i BSa priča, posebno za nekog ko je imao samo jednu dobru sezonu.

                    Comment


                    • Video sam samo ovo za Gronka sto je najsvezije, kontam sad da ce Gronk imati 150 jardi i 3 td-a protiv njih, ako se ne povredi u prvoj nedelji odma

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Jesam jedini koga nerviraju trash izjave Ramseya u zadnje vrijeme? Kao da čitam Normana od prije 2 godine, baš puno glupiranja i BSa priča, posebno za nekog ko je imao samo jednu dobru sezonu.
                        Ma budala, pre dve nedelje izmazao Meta Rajana samo tako...

                        Comment


                        • Nađem jednom na netu sve gluposti koje je izjavio, duga je lista...

                          Sad je važnija vijest da će Donald da nastavlja da trga NFC west još 6 godina, 135mil, 87 garantovanih. Opasne pare, zaslužene

                          Comment




                          • Dobar igrac al derpe

                            Comment


                            • Najbolji je odgovor Ilaja Meninga po kom je takođe nešto kenjao kad se iskenjao po svim QB-ovima u ligi. Novinari pitaju Ilaja šta misli o izjavama Jalen-a Ramsey-a a on odgovara sa "JALEN WHO !?"

                              Comment


                              • Bleacherreport javlja da su u toku pregovori izmedju Cikaga i Oklanda oko prelaska Kalila Meka

                                Comment

                                Working...
                                X