Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/steelers/vi...6247569901263/

    New catch rule...

    Kontam da će biti bolje.

    Pitsburg je sjeban definitivno protiv NEP
    Last edited by Cassius Clay; 27-03-18, 22:38.

    Comment


    • Zašto kažeš da je sjeban. Prema, u tom trenutku važećim pravilima, pass je bio incomplete. To što bi, od ove sezone važećim pravilima, ono bio TD, ne znači da je Pitt sjeban. Isto tako možeš reć da je i Dalas sjeban protiv GB jer je ono Dezovo realno bio incomplete prema tadašnjim pravilima a prema ovim novim bi bio TD. I Detroit protiv Čikaga za čuveno hvatanje Kalvina Džonsona je onda takođe sjeban.

      Comment


      • Slazem se ne moze se gledati retroaktivno, ali protivno logici su isla pravila ako mene pitas. Mislim da ce sada biti bolje. Koliko sam shvatio tri elementa navedena su potrebna, mada koliko sam video on pominje da će možda biti više famblova, videćemo kako će sudije primenjivati pravilo

        Comment


        • Hoće, biće više famblova, jer će neke stvari koje su u polju ranije bile incomplete biti catch and fumble. Npr...zamisliš baš ovu situaciju Steelers vs. Pats. Po novim pravilima to je TD, ali da je negde u polju i da je igrač Steelersa ispustio fudbal, to bi bio fumble.

          Comment


          • Da, lepo si objasnio i sasvim je logično tako posmatrajući.

            Comment


            • Ovo će pravilo dobiti naziv "3 step". Namerno ne pominje 3 koraka, jer je nemoguće u toj brzini izbrojati 3 koraka i od kada se broje.

              Udruženje igrača u NFL je najlošije organizovano od profesionalnih sportova.

              Igrači bi trebali da definišu šta je "catch".

              Comment


              • Pa kako da budu organizovani, kad su 90% njih debili Mogu jedino neki kriminal da organizuju

                Comment


                • Baš sam saznao za Arona Hernandeza. Koji horor jbt...

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Pa kako da budu organizovani, kad su 90% njih debili Mogu jedino neki kriminal da organizuju
                    Surovo ali istinito.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sam ja jedini kome je prethodni catch rule bio skroz ok?
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisi

                        Comment


                        • Pa ni meni nije smetao iskreno i mislim da sam svaki put kad sam gledao utakmicu i replay "pogodio" koju ce odluku da donesu odnosno da mi je jasno bilo kako funkcionise pravilo. Ali ipak mislim da je ovako bolje i pojednostavljeno dosta, sto ne znaci da nece biti kontraverzi opet ali ce ih biti znatno manje.

                          Comment


                          • Ček da vidiš kad krenu kontroverze oko termina "football move"

                            Comment


                            • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                              Ček da vidiš kad krenu kontroverze oko termina "football move"
                              Bice kontraverzi uvek ali bar ispalo da nesto rade po pitanju toga Ali onda s druge strane uvedu ono pravilo za inciranje kontakta kacigom za sve igrace, e to ako budu primenjivali tako tu ce biti jos vise kontraverze. Nisam igrac AF, nisam dobijao takve udarce u glavu pa mozda nemam pravo da pricam da li je dobro ili ne ali onako navijacki mi je preglupo pravilo, a vidim i nekoliko igraca se zalilo vec. Uvek sam za to da se radi na bezbednosti igraca ali do odredjene granice da se ne bi pretvorilo u flag football. Videcemo sta ce od svega toga biti ali samo su jos vise sebi problema napravili sa tim.

                              Comment


                              • Da da...slažem se za ovaj helmet kontakt. Biće tu gomila problema, oko formalno pravnog definisanja i primene u praksi. Igrači i analitičari bivši igrači su masovno nezadovoljni kako to sada izgleda, ali kako sam video, to još nije definitivno. Biće neki meeting vlasnika krajem maja gde će se nijanse oko toga precizno definisati,i a u međuvremenu su formirane ( da se izrazim jezikom srpske politike ) radne grupe koje će to probati bolje da regulišu.

                                Comment

                                Working...
                                X