Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ta je opcija bila vrlo verovatna pre Colts-Jets trejda jer se znalo da Coltsima ne treba QB. Tada jeste rezon bio da Brownsi uzmu Barkleya i sačekaju QB na no.4. Ovako će Brownsi uzeti QB ( verovatno Darnolda po svemu sudeći ), sačekati da Jetsi uzmu QB-a, dok će Giantsi verovatno ili trejdovati sa nekim ko će takođe uzeti QB-a ili uzeti Chubb-a koji naprasno postaje vrlo verovatna opcija nakon što su Giantsi poslali JPP u Bucse.

    Comment


    • Giants-i opipavaju koliko mogz da uzmu za Odell-a, koliko sam pohvatao u vezi sporta, meni je ovo greska, ipak je top3 WR, a jos nije usao u prime

      Comment


      • OBJ želi produženje ugovora prije početka ove sezone (a ugovor mu ističe na kraju ove) tako da je siguran da sledeću zimu ostaje u Giantsima, i rekao je da neće izaći na teren ni na trening dok mu ne produže ugovor. Razlog zašto Giantsi gledaju market jeste OBJ-ov zahtjev za platu. On sigurno neće tražiti ispod 18-19 miliona po sezoni, siguran sam da će to biti 20, što je jednostavno i apsurdno previše novaca za WR-a i to će malo ko platiti, čak vjerujem da ni jedan GM neće dati takve novce OBJ-u još plus dati pikove ili igrače Giantsima za takav ugovor.

        OBJ ih je čini se satjerao u ćošak, ali nije ni njemu u cilju da presjedi u inat camp ili utakmice, tek tad neće kod nikog dobiti pare.

        Comment


        • https://www.google.rs/amp/s/www.land...r-march-26/amp

          Comment


          • Sta znam, gotivni su mi Giants-i jer su dva puta dobili Brejdija u Super Bowl-u
            Voleo bih da OBJ ostane u NY, on je realno i ugrac za NY market, ne mogu ga zamisliti u nekom Klivlendu ili Tenesiju

            Comment


            • Ja ga mogu zamisliti samo u Sijetlu ili Karolini, nekako mi ide uz ta dva tima, eventualno Detroit.

              Comment


              • Mogu da mu lupe tag i ćao.

                NYG izgleda idu u rebilding i vreme je...

                Comment


                • NYG traže pik 1. runde za OBJ - što obično znači da će pristati i na manje.

                  Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    NYG traže pik 1. runde za OBJ
                    Jel imaš neki izvor, neki citat koji ovo potvrđuje. Slažem se da je pik prve runde, i to visoki, realna cena za OBJ, ali koliko znam da su svi iz Giantsa negirali bilo kakvu mogućnost trejda. Ovako kako si ti napisao deluje kao da su započeli pregovore.

                    Comment


                    • http://bleacherreport.com/articles/2...re?share=other

                      Ne bi lupio neku informaciju.

                      Pomučio sam se da nađem neki izvor, jer sam zaboravio gde sam pročitao.

                      Comment


                      • OK, thanks.

                        Comment


                        • Nema frke

                          Meni zvuči i realno da krenu u rebild.

                          Comment


                          • Postoji izreka koja se pripisuje Bizmarku a koja kaže otprilike "Nikad ne veruj ničemu ( u smislu glasina ), sve dok ne bude zvanično demantovano."...A Giantsi se ubiše od demantovanja da postoji i najmanja mogućnost trejda, tako da me ništa ne bi iznenadilo po ovom pitanju.

                            Comment


                            • Ne mora da znači da će se realizovati.

                              Ali čim su "spremni da saslušaju adekvatnu ponudu" pa je navedeno visok pik 1. runde i još nešto, ima tu više od dima.

                              Comment


                              • Nisu Latimera uzeli bez razloga, verujem da postoji opcija gde bi oni mogli da se ratosiljaju OBJ-a u slučaju dobre ponude. Remsi su navodno zagrizli, prema poslednjim pričama.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X