Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ne moze se ni ispratiti ko gde ide, ko je otpusten itd. I bas ima dosta preplacenih igraca, najjaci mi je Bredford, dobio covek 20 miliona za godinu, odigrace 4-5 utakmica i povredice se opet.

    Comment


    • #77
      Sta vam znaci slot?

      Comment


      • #78
        Originally posted by trigger View Post
        Ne moze se ni ispratiti ko gde ide, ko je otpusten itd. I bas ima dosta preplacenih igraca, najjaci mi je Bredford, dobio covek 20 miliona za godinu, odigrace 4-5 utakmica i povredice se opet.
        Realno nije bilo izbora, Case i Kirk su bili van marketa i on je ostao kao najbolji QB FA, a pošto je Cousins postavio novu, ludu cijenu za QB-ove jednostavno moraš platiti čovjeka ako želiš stići do njega prije ostalih. Dovešće Cardsi još i Glennona kao back-upa što za tu ulogu nije loše, i očekuje se B u prvoj rundi drafta.

        Comment


        • #79
          Potpisali ljudi Jimmya na nešto masniji ugovor u odnosu na njegove godine a kasnije moraju složiti novi ugovor Rodgersu, vjerovatno ovo nije zadnji cut koji će napraviti, posebno ih je zajebo Cousins ovim ugovorom sad. A ako bude stani pani na draftu su na savršenoj poziciji da uzmu luđačkog WR-a.
          Originally posted by Powerslave View Post
          Nisam nidje napisao da je on slot. Rekao sam da bi se on u ovim godinama lijepo uklopio u tim 49ersa kao slot. Ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je pod stare dane promijenio ulogu.
          Larry je prešao na slot, prilično na silu, ali je uspio. Mada je sigurno teže doći u novi tim pa da te sile gdje ti nije mjesto nego uklopiti se već u svom okruženju.

          Comment


          • #80
            Cudi me da je Fols ostao u Filadelfiji,skoro ga ni ne spominju nigde, ne verujem da zeli da bude backup posle svega, mada verovatno se on nista ni ne pita.

            Comment


            • #81
              Originally posted by trigger View Post
              Cudi me da je Fols ostao u Filadelfiji,skoro ga ni ne spominju nigde, ne verujem da zeli da bude backup posle svega, mada verovatno se on nista ni ne pita.
              Bila je ona priča preije 10ak dana da Phila traži pik prve i četvrte runde za njega što je presmiješno. O njemu se šuti vjerovatno jer Phila ne želi da mnogo popusti a ostalih 31 timova im se smije u facu na te zahtjeve.

              Comment


              • #82
                Navodno Venc nije stoposto siguran za početak sezone što im daje razlog da čuvaju Folesa.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Bastia33 View Post
                  Potpisali ljudi Jimmya na nešto masniji ugovor u odnosu na njegove godine a kasnije moraju složiti novi ugovor Rodgersu, vjerovatno ovo nije zadnji cut koji će napraviti, posebno ih je zajebo Cousins ovim ugovorom sad. A ako bude stani pani na draftu su na savršenoj poziciji da uzmu luđačkog WR-a.
                  Larry je prešao na slot, prilično na silu, ali je uspio. Mada je sigurno teže doći u novi tim pa da te sile gdje ti nije mjesto nego uklopiti se već u svom okruženju.
                  Ne bi ja gurao na slot bilo kojeg wr-a koji udje u godine, nego mi je palo na pamet ovo za Nelsona jer je prije par godina kad se vratio posle one povrede koljena igrao slot i bas najstrasnije izdominirao ligom kad su u pitanju slot wr. Imao bolje brojke od Edelman-a i Landry-a napr. Znam da je statisticki, te sezone bio najbolji slot lige. E zbog toga bi volio ponovo da ga vidim na toj poziciji.

                  Nelson je dosta jak i mali broj LB-a ima brzinu da ga isprati. Pravio bi on tu haos
                  Last edited by powerslave; 14-03-18, 21:55.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by BogdanB View Post
                    Sta vam znaci slot?
                    Slot receiver se pozicionira otprilike izmedju zadnjeg ofanzivnog linijasa i outside recievera:

                    Comment


                    • #85
                      E tako kazite

                      Nelson potpisao ugovor sa Rajdersima na dve godine, 15 milki

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • #86
                        U flašu single malt viskija da tamo neće igrati slot risivera

                        Comment


                        • #87

                          Comment


                          • #88
                            http://m.denverbroncos.com/news-and-...2-cd2e56a7f587

                            Keenum u Denveru, najavljivao sam to kao moguće još tokom sezone, nekako sam ga video tamo. Dovoljno je spretan i koristan da im završi posao.

                            Bridgewater mislim jednogodišnji potpisao za Jetse.

                            Šta radi ova Minesota sa qb, razdelila je upravo tri igrača koji će biti starteri.
                            Last edited by Cassius Clay; 16-03-18, 07:42.

                            Comment


                            • #89
                              Došao sam u fazu da ne mogu više ispratiti ko gde ide, ko dobija šut kartu i slično. Izrazito dinamičan offseason.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Matheiu u Texansima, jedan godina 7 miliona. A Cardsi mu nudili rekonstrukciju sa 14 na 9 miliona i odbio je. Ovo je očito neki "prove it" ugovor pa se nada da ukešira nešto veliko sledeće ljeto. Ko god je gledao Arizonu ove godine zna (pa čak i ja potpuni slepac za ovu igru sam to uočio) da je on sada suvi prosjek ove lige, na safety se više uopšte ne spušta jer u secondaryu nema šta tražiti bez brzine i eksplozinosti koje više nema, a na prirodnoj poziciji ga ljudi prilično lako zaobilaze jednom kada on spusti obe pete na zemlju.

                                Comment

                                Working...
                                X