Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61

    Comment


    • #62
      Meni je vest dosadašnjeg dela offseason-a penzionisanje mog višestrukog fantasy heroja Mata Fortea.

      U međuvremenu, vlasnici su razgovarali o određenim promenama pravila od kojih bi dve najznačajnije bile korekcija catch rule-a koja bi trebala da ga učini jednostavnijim i manje kontroverznim, kao i 15 jardi penalty za DPI umesto spot foul kao što je do sada bilo. Takođe se razgovaralo o mogućnosti da se dozvoli timovima da zvanično na mestu HC angažuju asistente drugih timova koji su još uvek učesnici PO ( sa idejom da se izbegnu McDaniles/Colts situacije ubuduće )

      Comment


      • #63
        Ok Ramsi, shvatili smo, napadate SB. I zamalo da NFC West postane defanzivno ludilo, Seahawksi odluče da raspuste pola tima a Honey Badger će (poptuno očekivano, nažalost) izgleda biti katovan do ponedeljka osim ako nekim čudom ne prihvati samnjenje plate i odrekne se garantovanih 13 mil kroz sledeće dvije sezone.

        Šta mislite gdje će Kirk da sleti: Arizona, Denver, Jetsi ili Vikingsi? Svi mu mogu ponuditi premasne ugovore na 3 do 5 godina sa 90mil garantovanih.

        Comment


        • #64
          Ne znam gde ce, ali bih na njegovom mestu isao u Minesotu
          sigpic

          Comment


          • #65

            Comment


            • #66
              Originally posted by Rondo9 View Post
              Ne znam gde ce, ali bih na njegovom mestu isao u Minesotu
              Ako ništa drugo, kad hladan vetar zagudi prijatnije je igrati u sali nego na Met Life-u ili Mile High-u

              Comment


              • #67
                Opa bato, Sherman dosao u SF. Nisam ovo ocekivao... mrzan mi je lik bas ali je upgrade svakako.

                Comment


                • #68
                  Ako ništa bar uživam u trenutnoj agoniji i očaju Seahawksa

                  Comment


                  • #69
                    To je Dzimi Dzizus efekat
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Amendola u Dolphinsima.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #71
                        Koji je fazon da GB otpusti Nelsona ili nisu produzili ugovor, mada to mu dodje na isto

                        Comment


                        • #72
                          Ne znam, ali je dobrodosao u San Francisko Nadam se da ce ga kontaktirati. U ovim godinama, pravo bi nam legao kao slot receiver Samo da ne ode u NE jer mi je jedan od omiljenih igraca...
                          Last edited by powerslave; 14-03-18, 07:51.

                          Comment


                          • #73
                            Nije Nelson slot zaboga. Cobb je slot u GB. Nije Nelson neko koga možeš na silu tamo gurnuti. Nelson bi u SF eventualno mogao da zameni Garsona, hipotetički.

                            Comment


                            • #74
                              Nisam nidje napisao da je on slot. Rekao sam da bi se on u ovim godinama lijepo uklopio u tim 49ersa kao slot. Ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je pod stare dane promijenio ulogu.

                              Comment


                              • #75
                                Losa sezona iza njega svakako, ali da ga ne produze, bas iznenadjenje. Jedan od najdrazih igraca svakako..

                                Comment

                                Working...
                                X