Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Garapolo će najverovatnije produžiti ugovor s San Franciskom.

    Next big thing će biti ta franšiza, imaju strašnog OC tj. HC i talentovanog Garapola koga je Beliček pripremao godinama. Jedva čekam da ih gledam sledeće sezone.

    Videćemo da li će takođe BB ostati u Patriotama, ja bih mnogo voleo da vidim Brejdija jednu sezone bez njega što iz radoznalosti što iz mog ubeđenja da ne bi mogao Brejdi ovako da igra nema takvog trenera.

    Comment


    • #47
      Kakva vest za Detroit Odlično. Pratio sam Detroit cele sezone.

      Sledeće godine lista nikad šira

      1. Pitsburg
      7. Green Bay zbog Aarona i New Orelans
      8. Detroit
      9. SF i Houston, Seattle

      Baš dosta timova gotivim, biće pakao sezona.
      Last edited by Cassius Clay; 05-02-18, 20:55.

      Comment


      • #48
        Amendola bar za sad free agent?
        "Everybody gets excited about youth except the coach, because he knows youth means mistakes, mistakes mean losses, losses means you're fired."

        Patience with the rebuild, keep all the picks, no starphucks, and team-first attitude. Marinate a couple years and we're playing like the '72 team. Championship here we come!

        Comment


        • #49
          Patsi su našli još jedan način da ih zamrzim još više, McDaniels otkantava Coltse koji su ga čekali mjesec dana.

          Comment


          • #50
            Sto je jos jedan znak da ce Beličić u penziju kroz sezonu-dvije.

            Comment


            • #51
              Slegli se utisci posle ludog Super Bowla, hvalospevi o Folsu ne prestaju.
              Mislim da ne mogu da ga zadrže u Fili, odlučili su se za Wentza i teško da će posle ovakve igre u super bowlu pristati da bude rezerva..
              Šta očekivati od sledeće sezone?Talib blizu prelaska u GB.. Da li će Aaron konačno ponovo dobiti ekipu sa kojom će biti glavni "contender? Pojavile su se i neke vesti da nije zadovoljan što su otpustili qb coach-a bez konsultacije sa njim, i da se i dalje razgovara o produženju ugovora... Za LeVeon-a mislim da ostaje u PIT, biće zanimljivo videti još neki "bum" transfer u offseason-u..

              Pa ja i dalje stojim iza ove tvrdnje, Gronk/Amendola/Cooks nisu ništa lošiji ili bolji od Ertza/Jefferya/Agholora.
              Inače povodom gore pomenute rečenice, Gronk-a ne možeš porediti ni sa kim, čovek je liga za sebe ( kada je zdrav naravno )
              "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

              Comment


              • #52
                Kada spominjes GB, promenili su dosta kordinatora. Najdraze mi je sto je promenjen defanzivni.
                Nesto ne verujem da Rodzers nece produziti ugovor sa GB

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • #53
                  Russell Wilson presao u NY Yankees-e

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Powerslave View Post
                    Russell Wilson presao u NY Yankees-e
                    Covek igra 2 sporta? :o
                    Last edited by ralex995; 08-02-18, 11:11.

                    Comment


                    • #55
                      Ne znam baš da li igra, ali draftovan je i u MLB i u NFL. Brandon Weeden bivši QB nekoliko različitih ekipa a sadašnji bekap u Tenesiju, je nekoliko godina proveo u MLB pre nego što se preselio u NFL.

                      Comment


                      • #56
                        Znam da voli da odradi spring training Vec je najavio da ce biti na Floridi i ove godine.

                        Comment


                        • #57
                          Jimmy G potpisao na pet godina. $137.5 meleona je tezak ugovor. Bravo Jimmy, pa da doneses titulu u San Fran.

                          Comment


                          • #58
                            Sad se znaju i detalji, Chiefsi će trejdovati Petersa u Ramse za pik 4 runde ove godine i druge runde 2019. Presmiješno, mora da je nešto trulo u vezi KC-Peters, jer je ovo obično rješavanje igrača pod bilo koju cijenu.

                            I sjajno što su baš Ramsi to nanjušili, sve što je NFC west još trebao je još jedan elitni CB... još 49ersi da bace neku petardu i lagano defanzivni pakao od divizije.

                            edit: tek sad vidim da Chiefsi šalju i pik šeste runde... HAHAHAHAHA teške droge
                            Last edited by Bastia33; 26-02-18, 19:52.

                            Comment


                            • #59
                              Izgleda da je Peters bio težak kancer u svlačionici i da su ovi jedva dočekali da mu vide leđa.

                              Comment


                              • #60
                                Sinoć se pustila priča da su Chiefsi ponudili Petersa SVIM timovima, i da je ponuda Ramsa bila najbolja

                                A sada i Panthersi cutovali Stewarta, počinje polako da se doešava offseason

                                Comment

                                Working...
                                X