Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Fuller je slot corner. Statistički je bio među najboljim, ako ne i najbolji slot corner u ligi prošle godine.

    edit: Dečko je inače za trejd saznao preko tvitera. Koliki bolid moraš biti da ne javiš igraču da je trejdovan ili da ne najaviš da postoji ta mogućnost. Ovo se naravno odnosi na upravu Skinsa.
    Last edited by Wladyslaw Raginis; 31-01-18, 13:36.

    Comment


    • #32
      Neka mi neko objasni ove Redskinse, šta ljudi uradiše

      Čini mi se da su Brownsi prošlih dana dosta pričali kako na draftu idu sigurno QB-a u prvoj rundi, koga god da potpišu u FA. Kirk će sigurno ganjati svaki milion ali će biti budala da ako zbog jedne brojke na već tako veliku cifru ne ode u neku krštenu franšizu sa bar nekim dokazanim asetima. Npr u Phoenixu je dobrodošao

      Comment


      • #33
        Moje je mišljenjenje da Brownsi, ukoliko ne potpišu Kazinsa, idu na kombinaciju Saquon Barkley + QB, a to mogu ostvariti na dva načina. Sa no.1 uzmu Barkley-a pa da se nadaju da će QB kog žele biti na no.4. Ili da uzmu QB kog žele na no.1 a da trejduju sa Giantsima za tu poziciju no.2 sa koje će pokupiti Barkley-a. Ako potpišu Kazinsa nisam siguran da će birati QB u prvoj, bez obzira šta javno pričaju na tu temu.

        Comment


        • #34
          Ja sam prilično siguran da Coltsi neće ostati na trećem piku i da će ga trejdovati sa nekim timom kojem treba QB, tako da Brownsi mogu opušteno birati QBa kao prvog pa Barkleya četvrtog.

          Comment


          • #35
            Ali tu su i Giantsi, a u ovom momentu apsolutno se ne zna šta bi oni mogli da urade. Indicije su da će probati da iscede iz Ilaja još dve dobre sezone ( Njihov novi HC je kao OC Minesote od jednog Keenuma napravio MVP kandidata maltene), dok Webb sazreva i uči. U tom kontekstu bi im Barkley došao ko kec na desetku da boostuje running game.

            Comment


            • #36


              Izgubili smo Roma za TNF
              sigpic

              Comment


              • #37
                Nije to još ništa završeno. Za dve godine idu pregovori oko novog CBA i jedna od stavki na kojima će PA definitivno insistirati je ukidanje TNF.

                Comment


                • #38
                  Vezano za Kazinsa - postoji krdo ekipa kojima treba QB, a to su uglavnom i ekipe koje su otišle dođavola u upravo završenoj sezoni. Bronkosi, Džajantsi, Kardinali, Bilsi, možda Vikinzi, čak ni Jaguare ne bih otpisao, u zavisnosti od Bortlsovog stanja (i statusa). Uz unesrećene iz Ohaja, koji mu, ironično, mogu ponuditi najviše novca.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Jetse svi zaboravljaju, a oni imaju najveći cap nakon Brownsa. A stvarno bi bilo tragokomično da ode u Brownse za parama, što je vrlo lako moguće.

                    I ne slažem se za Minnesotu, ljudi biraju izmađu svoja tri QB-a, sumnjam da će bacati pare na četrtog tuđeg

                    Comment


                    • #40
                      Jel Brejdi igra SB?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #41
                        Igra... j*bo mu pas mater

                        Comment


                        • #42
                          Kamara(Kamera) je najbolji po meni, mada Votson će imati vrh karijeru verovatno.

                          Da li bi mogao Kazins da zameni Bena u Stilersima? Imamo Antonia i Bela koji će tražiti veće pare ne znam koliko će biti mesta, ali ako je pametan...

                          Ja ga vidim najpre u Bronkosima i u Džeksonvilu.

                          Comment


                          • #43
                            Tomi skroz zasluženo pokupio MVP, opet je imao lude brojke, posebno u prvoj polovini sezone. Problem je što je već postavio standard za sebe pa ljudi više ne reaguju sa "vau" na ono šta radi jer je postala navika. Tri prava kandidata za MVP, siguran sam da je AB bio odmah četvrti iza njih, i pravi izbor po meni.

                            Comment


                            • #44
                              Želim da vidim kako će Patriote izaći iz ovog, za njih, fijaska. Oba koordinatora idu, mada matora lisica ostaje, ali sam sinoć video simptome riknjavanja lampica i kod njega. Toma će ostati, sumnjam da će Gronkovski u penziju (mada jeste dobio solidnih prebijanja poslednje dve godine, za onolikog čoveka), kada se vrate povređeni to je odlična ekipa, ali ako je matorom počela slava udarati u glavu - dajem još dve godine dinastiji.

                              Što kaže moj kolega - svako zlo ima svoj kraj.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X