Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jimmy G je free agent, kao i Cousins. Koliko je realno da Kirk dodje u Pitsburg ako Ben ode, ako se Shazier ne vrati, ima mesta za nekoga, ne znam da li Jimmy može sad iz Sf i kako to ide, ali kontam da možda Pitsburg krene po nekoga od njih. Bell je isto slobodan agent ali neće on nidje. Mada najrealnije mi je da završi Kirk u Denveru ili neki dobar QB, njima samo to fali.


    Inače gledam malo Venca, Gofa, Votsona, Votson mi deluje da će biti zverka najveća.

    Comment


    • #17
      Nece Jimmy G nidje. Ima da mu lupe franchise tag dok ne dogovore veliki ugovor. A i on je bistar momak i zna sta znaci voditi veliki tim poput 49ers-a do seste titule

      Comment


      • #18
        I ja bih voleo da ostane u SF.

        Sa druge strane kada se baci pogled na timove u PO ove god, sledeće će biti paklena godina. Votson, Venc, Gof, Rodžers i GB sigurno jači nego ove, Denver verovatno sa novim QB... Biće pakao godina. Ovo je poslednja šansa za Brejdija da uzme SB po meni, mada mislim da neće ni stići do finala ove godine. Previše bi bilo.

        Comment


        • #19
          Heinz Field danas.

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #20
            Šta rade ovi Titani kuku lele

            Comment


            • #21
              Evo i ja sam u rebusu. Nisu produžili saradnju sa Mularkey-em jer je navodno ideja da se angažuje neko ko će unaprediti Mariotu a onda angažuju čoveka koji čitav život radi u odbrani.

              Comment


              • #22
                Nije toliko loša. Imamo neke nagoveštaje kakva budućnost može biti. Sledeća će biti pakao, bukvalno više ni za Jagse ne možeš da kažeš da su slabi, Hjuston jedva čekam da vidim, Čikago će biti jači, Remsi, Sejntsi, Džajantsi ne mogu biti ovako loši, tu je SF 49ers, jedino Redskinsi će biti verovatno u kurcu, Klivelend... Mada ne mora ni to da znači. Videćemo.

                Denver sigurno kupi nekog dobro QB, Arizona...? Draft.. Baš će biti uzbudljivo.

                Comment


                • #23
                  Definitivno cu sledece sezone ispratiti jako puno 49erse. Jer mislim da je Jimmy bas QB za velika dela i plus je patriota. Imaju stuff da sve podrze. Nekoliko dobrih poteza i vec bi sledece sezone mogli da se bore za PO.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Prebacio sam vam postove u ovu temu, ona neka ostane za Super Bowl a ovde neka ide laprdanje o ostalih 30 timova.

                    Video sam da je na Dzimi Dzizusa kvota 15 da ce biti MVP sledece sezone
                    sigpic

                    Comment


                    • #25


                      Koga bi vi izabrali?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #26
                        Kamara definitivno. Votson je imao prekratku sezonu, Hunt je bio "bell cow" odnosno nije imao komplementa. Kamara je svoje brojke postigao pored još jednog pro bowl running back-a u ekipi

                        Comment


                        • #27
                          Pošto se ovakve nagrade daju samo za one koji su odigrali cijelu sezonu, onda Kamara. Ali najbolje partije od svih rukija je pružao Watson dok je bio zdrav.

                          Comment


                          • #28
                            Ja sam slabo ispratio Watsona moram priznati. Nešto nisam mnogo puta gledao Hjuston.

                            Kamaru i Hanta sam gledao više. I iako je Hant isto životinja, Kamara mi je prvi pik.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • #29
                              Svu trojicu sam imao u timu za fantasy
                              Da je ostao zdrav, Watson sigurno, ali posto nije onda Kamara. Hunt je poceo kao zver, ali je onda imao prazan hod. Kamara cim je dobio ful sansu, vukao je NO zajedno sa Ingramom.

                              Comment


                              • #30
                                Alex Smith u Washingtonu! Po meni, loš potez Redskinsa. Smith ima 33 godine, solidan je i iskusan QB. Iako izlazi iz najbolje sezone u karijeri milsim da ne može da ih odvede daleko. Pritom su za njega Kanzasu dali Fullera koji uopšte nije loš CB i pick 3 runde drafta 2018. Za četiri godine ugovora će mu dati $94 mil od čega je $71 mil sigurno što je velika cifra. Cousins je bio najmanji problem u rosteru Redskinsa i da su njega potpisali verovatno bi i veće pare dali ali mislim da je on bolji QB od Smitha (takođe i mladji). Kad već nisu potpisali Cousinsa, možda su trebali birati QB na predstojećem draftu i graditi franšizu oko njega.

                                Kanzas City Chiefsi, sa druge strane oslobodili su salary cap odlaskom Smitha ($17 mil) i njega će na mestu QB naslediti mladi perspektivni Mahomes kojeg su uzeli prošle godine u prvoj rundi drafta. Kao što sam ranije rekao, dobili su Fullera kao drugog CB-a u ekipi(što im je bila slaba tačka) i pick-a treće runde 2018. Takođe će sad verovatno otpustiti CB Revisa i tako sačuvati jos $10 mil u salary cap-u.

                                Cousins sad sigurno menja ekipu i da sam na mestu Cleveland Brownsa koji imaju veliki prostor na salary cap-u ($110.5 mil za 2018), dao bih Cousinsu pare koje traži i potpisao još neke igrače kroz FA ili trejd (primer vratiti WR Terrelle Pryora). Kao prvog pick-a na draftu uzeo RB Saquon Barkleya, a kao četvrtog sejftija Fitzpatricka (ukoliko bude slobodan). Cleveland u drugoj rundi ima prava na tri pick-a i još 7 u svim narednim ukupno gde postoji velika šansa da pogode sa dobrim igračima (ali to su ipak Cleveland Brownsi). Imali bi sigurno ekipu za 4+ pobeda za početak. Takođe, pre svega morali su otpustiti glavnog trenera Hue Jacksona. I da se radi o Belichicku, ako u poslednje dve sezone imas skor 1-31 moraš biti otpušten.

                                Comment

                                Working...
                                X