Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavljali su ga i da je bolji "pure runner" od Barkley-a, što i nije daleko od istine.
    Ali jebiga, šteta, velika šteta. Stvarno mi žao.

    Comment


    • Je l ce SK prenositi NFL ove sezone?

      Comment


      • Hoće.

        Comment




        • sigpic

          Comment


          • Verujem da su se i igraci smorili

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • 12 minuta highlights-a za 5 poena ali kapiram da je to malo i zbog Mejfilda.Klivlend deluje sasvim ok u predsezoni a iznenadio me je RB Chubb, veoma interesantan igrac, ne bi me cudilo da bude prvi RB iako imaju Hajda na toj poziciji...

              Comment


              • Odgledah sinoc Green Bay - Oakland, bolje da nisam...
                Dobili Rejdersi 13:6 u krajnje nezanimljivom mecu.QB Handli se kao popravio a Kaizer nista nesto specijalno doduse bio je sekovan 4,5 puta...
                Kod Oklanda lepo je odigrao QB E.J. Manuel + su imali promasen sut za 3 poena...
                P.s. kako mi je bilo cudno videti Dzordija Nelsona u dresu Rejdersa

                Comment


                • Rodzers udje malo u igru?

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Nije igrao sinoc Rodzers a ni Kar sa druge strane, po sastavima koje sam video mahom su igrali oni koji su u drugom planu.
                    U par akcija kod Oklanda su ulazili WR Kuper i TE Dzered Kuk...

                    Comment


                    • Lee iz Jagsa out for season. Ljudi baš nemaju sreće sa WR1 rano u sezoni...

                      Comment


                      • The #Giants and WR Odell Beckham Jr have agreed to terms on a 5-year extension worth a whopping $95M, source said. He gets the highest guarantee ever for a WR at $65M and averages $20M over the first 3 years. Nice job by the #NYG and agent Zeke Sandhu getting this done. Win/win💰
                        ....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pravi primjer kako se pregovara i postiže ovakav ugovor, svaka čast svim stranama. OBJ se krajnje profesionalno pojavio na kampu i odradio sve što je bilo u njegovoj moći, a Giantsi su bili strpljivi i očito zahvali Odellu. Jeste da je NY i da je veliki market, ali neki mogu samo da zamišljaju ovakav scenarij u svojim raspalim franšizama.

                          Comment


                          • Suska se da Patriote pregovaraju sa Dezom Brajantom

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Pravi primjer kako se pregovara i postiže ovakav ugovor, svaka čast svim stranama. OBJ se krajnje profesionalno pojavio na kampu i odradio sve što je bilo u njegovoj moći, a Giantsi su bili strpljivi i očito zahvali Odellu. Jeste da je NY i da je veliki market, ali neki mogu samo da zamišljaju ovakav scenarij u svojim raspalim franšizama.
                              Upravo tako. Dečko je vredno radio, nije pravio probleme, uspostavio sjajan odnos sa novim trenerom i dobio novi ugovor bez trzavica, problema, pretnji i ružnih reči. Biće Giantsi mnogo zajebani sa Barklijem, Obj-om, SS-om i EE-om. Moja prognoza je da će da osvoje diviziju, pa dalje šta bude.

                              Comment


                              • Mašala... Rodžers se fino opario.

                                Comment

                                Working...
                                X