Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok je Rodžers zdrav, GB je uvek contender. Kad se Rodžers povredi, GB je i dalje contender ali za najbolja mesta na draftu.

    Comment


    • Inače...mislim da Fila neće ni diviziju osvojiti. U toj diviziji se godinama nije desilo da je neko osvoji dva puta za redom.

      Comment


      • Slažem se za Filu u smisli da je neku uradio back-to-back pre oko 50 godina.

        Nisu ni Patsi moderni. Ni Montana, ni mnogi drugi.

        Comment


        • Povukao se nemilosrdni Bam Bam Kam.

          Comment


          • Stilersi moraju da poprave odbranu. Greota je ne iskoristiti ovu bolesnu napadačku potenciju. AB, LB, Žužu Smit Šuster

            Comment


            • Tek sam nedavno saznao da su Steelersi otpustili Haleya sa mjesta OC-a i unaprijedili Fichtnera koji je ustvari vodio napad drugi dio prošle sezone kad su igrali baš dobro. Onda dajem šansu i njima mučenicima

              In other news... još jedan superstar optužen za prebijanje djevojke, steroidi, droga, prebijanje psa i vlastitog dijeteta... Lesean McCoy je opasno nadrljao ako se ovo ispostavi tačno, za ovakvo nešto mu pada karijera.
              Šteta, bio bi mi u prvom tieru za drugu rundu fantasy drafta.

              Comment


              • Na kraju ces ga pokupiti kao Eliota, i furati sa njim dobar deo sezone dok sud konacno ne donese pravosnaznu odluku

                Comment


                • Originally posted by Mark0 View Post
                  Na kraju ces ga pokupiti kao Eliota, i furati sa njim dobar deo sezone dok sud konacno ne donese pravosnaznu odluku
                  Na kraju su oni mene zeznuli, dali mi ga prvih 11 nedelja i onda kad je najvažnije i kad se lomilo uzmu mi ga.

                  Comment


                  • So long DeMarco, malo me iznenadilo pošto sam imao utisak da ima u sebi još par sezona, svakako ovu, ali smorilo brata valjda.

                    Comment


                    • jebomater kakav cirkus će da bude oko ovog novog helmet pravila. Izgleda da će jedini način za regularno teklovanje od strane defanzivca biti da lepo zamoli napadača da sam zalegne dole ili da ga nežno uzme sa obe ruke i položi na zemlju ko mladoženja mladu na krevet.

                      Comment


                      • U zadnje vrijeme se baš diže sve veća i veća frka oko toga i moram priznati da i mene malo brine. Ovo će i srozati reputaciju, preduktivnost i cijenu defanzivnim igračima, već imamo primjer Smitha i Bearsa gdje ovi neće da mu daju garantovane pare u ugovoru ukoliko dođe do suspenzije zbog novog pravila.

                        Comment


                        • Ne samo on. Evo imaš gomilu vrhunskih defanzivaca koji ne mogu da izganjaju svoje dok, ajd da kažem prosečni risiveri dobijaju ogromne pare. Aron Donald i Ramsi ne mogu da se dogovore, dok istovremeno isti ti Ramsi daju ogromne pare jednodimenzionalnom hvataču koji je promenio tri ekipe u četiri godine. Digs dobija svemirski ugovor sa Vikinzima dok Rajdersi ni ne pokušavaju da produže Macka. Sijetl se bukvalno odriče Earla Thomasa da ne bi morao da ga plaća i pri tom nema nikog ko će da dođe da trejduje pick druge runde ( koji Sijetl navodno traži ) za najboljeg sejftija u ligi.
                          Još ako ovo novo pravilo budu ovako svirali kad krene sezona. Pa to će svaka tekma ići u 60+ poena. Ajd bar da iskoristimo to na kladži

                          Comment


                          • Koliko god galaktički glupo bilo mogu nekako i da razumijem zašto neko neće LB-a ili sejftija da potpiše tako lako s ovim novim ugovorom, ali mi stvarno nije jasno zašto se toliko odugovlači sa Donaldom i Mackom, gdje imaš situaciju da Gruden navodno nije ni imao razgovor sa Mackom otkako je došao na poziciju ponovo, već samo okolo laprda da su prošle sezone imali najgoru odbranu što je opet galaktički glupo svaljivati to na Macka. Ne shvatam čemu to kada je danas suvo zlato imati dominantnog pass rushera a njih dvojica spadaju u tier 1 na toj poziciji.

                            Sve će to Jetsi da pokupe dogodine sve zajedno s Bellom

                            Comment


                            • O kakvom to novom pravilu je rec?
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Au Guice pokidao ACL, out for season. Brutalno, a stavljali su ga tokom kampa u isti koš sa Barkleyem.

                                Comment

                                Working...
                                X