Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GB ima najvise titula da stvar bude jos tuznija, vecinu pre SB ere ali opet, a slazem se za tu popularnost kod nas, mada mislim da je dalas rame uz rame sa GB i PS, jer dosta ljudi poznajem koji za njih navijaju.
    Generalno svake godine je konkurencija sve bolja pa je samim tim i uzbudljivije, bice zanimljivo ispratiti i 49erse i remse uz sva ova pojacanja, a nadam se da ce klivlend izbeci 0-16 ovog puta
    Po mom misljenju ce i Chargersi biti playoff tim, Rivers je uvek nezgodan a i skockali su lepo ekipu
    "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

    Comment


    • Mislim da kod nas ubedljivo najviše navijača imaju Patsi jer se prva sezona AF koja je kod nas prenošena na onom starom trećem kanalu poklopila sa sezonom kada su kao veliki autsajderi sa mladim i nepoznatim rezervnim QB-om osvojili titulu. To su stvari koje ljudi vole i većina onih koji su tada počeli da prate AF zavoleli su Patse.

      Comment


      • Jedan od njih :-)

        Comment


        • Došlo je do nekih promena pravila u NFL-u.

          Sad bi bilo nadugačko da se piše.

          Comment


          • Bolje da nisi ni napisao
            Ovo je u fazonu, jao sta sam cuo, ali ne smem da ti kazem

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Ma nema šta da se piše. Još su malo zarad navodne dodatne sigurnosti osakatili igru. Ovim tempom ćemo za nekih deset godina gledati ribe u bikinijima kako igraju verziju fleg fudbala gde je cilj da se onoj koja nosi fudbal skinu gaćice.

              Comment


              • Originally posted by BogdanB View Post
                Bolje da nisi ni napisao
                Ovo je u fazonu, jao sta sam cuo, ali ne smem da ti kazem

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                Evo, Wladyslaw će sve da objasni

                Comment


                • Ovaj deo sa ribama u bikinijima i skidanjem gaćica pretpostavljam

                  Comment


                  • [IMG]https://media.nbcbayarea.com/images/652*489/090509+lingerie+football+treated.jpg[/IMG]

                    Ja sam komesar ove lige, ti objasni promene u pravilima.
                    Attached Files
                    Last edited by MarkoNFL; 24-05-18, 19:34.

                    Comment


                    • Najveći problem je ovo pravilo kojim je zabranjen kontakt glavom prilikom teklovanja jer će biti nemoguće teklovati u velikom broju situacija. To naravno ni na koji način neće smanjiti broj povreda jer je to kao navodno primarni cilj, ali će zato igranje odbrane učiniti dodatno otežanim jer postoje situacije u kojima je nemoguće teklovati drugačije. Međutim nije ni to najgore. Primena tog pravila treba da ide uz direktna isključenja a kriterijumi za isključenje su sledeći
                      Dd1j1ueV0AApcFc.jpg

                      Ajd sad neka meni neko objasni izraz "imati druge opcije". To će biti najslobodnije sudijsko uverenje u istoriji svih slobodnih sudijskih uverenja jer je to nešto što je nemoguće videti i utvrditi u brzini igre.

                      edit: U poređenju sa ovim, izmene prilikom kikofa su nebitne iako one same po sebi prilično pacifikuju igru. Pravilo za stajanje prilikom sviranja "Star spangled banner" su potpuno nebitna za ovu priču.
                      Last edited by Wladyslaw Raginis; 24-05-18, 20:07.

                      Comment


                      • To je kako obično biva... kad nešto hoće da se "popravi" a ispadne gore.

                        Ja ne kapiram ono kickoff kako će sada da izgleda, mislim ni igrači

                        Comment


                        • Da malo razbijem offseason monotoniju, šta mislite ko bi mogao do SB-a naredne sezone, ko će dominirati regularnim dijelom sezone u AFC i NFC-u? Neki sleeperi, ili break-out sezone igrača?

                          Ja smatram da Phili niko ne može prismrditi, ni Patsi. Oni, Ramsi i Vikingsi da se tuku za NFC, Jagsi i Patsi opet za AFC. Sleeperi za mene su Cardinalsi i Titansi.

                          Comment


                          • GB lagano

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Da malo razbijem offseason monotoniju, šta mislite ko bi mogao do SB-a naredne sezone, ko će dominirati regularnim dijelom sezone u AFC i NFC-u? Neki sleeperi, ili break-out sezone igrača?

                              Ja smatram da Phili niko ne može prismrditi, ni Patsi. Oni, Ramsi i Vikingsi da se tuku za NFC, Jagsi i Patsi opet za AFC. Sleeperi za mene su Cardinalsi i Titansi.
                              Lepo što si malo pokrenuo temu.

                              Toliko je bilo prelazaka da ne znam ko je kome na rosteru.

                              Još malo pa će krenuti pripremne utakmice. Kampovi su pri kraju.

                              Nisi pomenuo Pitt, a uvek su tu. Ko zna i za Denver. Odbranu su imali, još sad i pojačali.

                              Biće veselo.

                              Comment


                              • Originally posted by BogdanB View Post
                                GB lagano

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                                Vidiš ima i tu nečega, ako rukiji budu igrali kako se od njih očekuje, GB je pokupio dva opasna CB-a koji mogu igrati i outside i u slotu. Plus tu je TD mašina Jimmy

                                Originally posted by MarkoNFL View Post
                                Nisi pomenuo Pitt, a uvek su tu. Ko zna i za Denver. Odbranu su imali, još sad i pojačali.
                                Nisam Pitt spomenuo s razlogom, ako nisu ništa uradili za ove 2-3 poslednje godine, nemam više vjeru u njih. Još ako Bell bude nezainteresovan zbog zbrke oko ugovora, i bez Shaziera, plus rutavi Ben, nikako mi nisu favoriti.

                                A Denver bi za koju godinu mogao imati all-time great pass rush, sa jedne strane Miller a sa druge Chubb, da je Watt zdrav imali bi i njega i Clowneya u Houstonu. Btw, kakva je zvjerka postao Clowney prošle sezone, ono se ne blokira...

                                Comment

                                Working...
                                X