Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 predsezona i testovi 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Alfa Romeo Zauber predstavio novi bolid C37 i nove kombinezone



    Comment


    • #32
      Prelepa Alfa kao i uvek nadam se da ce uspeti ove goine biti malo konkurentniji sauber generalno. Jel zna neko jel red bull zadrzava ove boje ili vraca stare na testu? brutalno ovako izlgeda
      Po svemu sudeci ocekuje nas slicna sezona,nebi tu trebalo biti nekog veceg tumbanja u poretku barem ne na pocetku vodeci tri ekipe su i dalje daleko,eventualno mclaren u 10.Ocekujem jos smanjenje ferrarija u odnosu na mecke.REd bull sigurno jak, tu je opasnost po Kimija cini mi se velika ,mislim da do Seba ipak nece moci da pridju u q... No da sacekamo cetvrtak crveni i sivi prezentuju pa da vidimo

      Comment


      • #33
        RB se vraća na staro livreje, kamuflažne boje su tu radi zezanja konkurencije. Sin Bul je nacrtao kako će RB14 izgledati u normalnom izdanju



        ___________________

        ARZ će biti opak, jbt imaju najradikalniji usisnik motora i ulaze za hlađenje u bokovima na gridu

        Comment


        • #34
          Reno predstavio vrlo konvencionalni R.S.18

          Comment


          • #35
            Alfa Romeo Sauber izgleda nesvakidašnje, pre nekoliko godina Sauber je bio sinonim za jedinstvena rešenja na gridu, drago mi je da je to opet slučaj i to na kakav način! Koliko je kvalitetno rešenje, nema poente diskutovati, ali da je jedinstveno - definitivno jeste - i to se jako ceni. Ko želi, može naći još slika na linku (da ne opterećujem stranicu sa previše njih):

            https://www.racefans.net/2018/02/20/...omeo-revealed/

            Renault, sa druge strane, vrlo dosadan i tipičan bolid, konceptualno je utegnut i prati prošlogodišnju filozofiju i verujem da će imati agresivan razvoj tokom sezone. Još slika ovde:

            https://www.racefans.net/2018/02/20/...2018-revealed/

            Comment


            • #36
              Samo da ne bude Alfa Romeo kao automobil, sklon kvarovima
              Lepo izgleda, deluje bolje od Renoa i Haas-a. Cekamo jos Mercedes da vidimo kakvi su.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #37
                Timska slika ARZ s nabrijavanja/filmskkog dana



                ______________________________________


                Alonsova nova kaciga za ovu sezonu



                _____________________________________

                Procurela slika novog Toro Rosovog STR13 bolida!

                Comment


                • #38
                  Botasova nova kaciga, livreje je izvučeno iz konkursa u kojem su navijači crtali boje



                  Gazlijeva nova kaciga



                  __________________________________________________ ____________________________________


                  Mercedes i Ferari sutra lansiraju bolide, strele u 13:10 a crveni u 15:00

                  Ferarijev strim▼

                  http://2018carlaunch.ferrari.com/en/

                  Mercedesov strim▼

                  https://www.mercedesamgf1.com/en/mer...eq-power-plus/

                  Comment


                  • #39
                    Definitivno drugačija energija u Sauberu, odlično je što odmah koriste dane za snimanje za proveru rada bolida, najgore je doći na prvi dan testa i provesti ga celog u garaži.

                    Comment


                    • #40
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #41
                        Novi Ferarijev bolid je ludnica! Ko da uop[te nemaju usise hladnjaka u bokovima! Od retroviyora su napravili nešto nalik na F cev. Svaka čast Maranelo!




                        __________________________________________________ _________________________________



                        Mečkina mašina



                        Comment


                        • #42
                          Ima novina na crvenom bolidu, ali je u pitanju evolucija. Sve deluje jako skladno i elegantno. Mercedes je nastavio gde je stao prošle godine, šta šampion može da promeni?

                          Pogledaću ih malo detaljnije, pa ću ispisati par redova više. Ovako, na prvi pogled, deluje mi da će im odmah na početku RB14 biti veći problem nego RB13 ikad.

                          Comment


                          • #43
                            Meni Ferrari deluje ubitacno,Markione ga ubo sa ili ce biti zver ili promasaj,deluje mi ovo prvo.Sve mi je jasno kada se Kimi smeje on to tako cesto radi pa se moze naslutiti o kakvoj se masini radi.
                            Vise su po meni od mecki prikazali,al mi deluje da vise prostora za napredak im kod srebrnih...

                            Comment


                            • #44
                              A jesu usrali stvar sa ovim oreolom...
                              Ferari je top, da ako konacno neko prekine dominaciju Mercedesa.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #45
                                Ferrari je, bar meni deluje, napravio polu-korak unazad sa ovim konceptom. Ovo je nešto između prošlogodišnjeg koncepta i klasičnog pristupa. Možda i najbliže ovom je Sauberov koncept. Međutim, zbog gornjeg otvora su drastično umanjili čeonu površinu otvora na bokovima, što izgleda jako impresivno. Same ploče (barge boards) ispred bokova su sledeći korak unapred u odnosu na finiš sezone 2017, ali su deflektori sasvim drugačijeg koncepta, što im daje mogućnost napretka u toj zoni (inače zona u kojoj sam očekivao više promena tokom prošle godine). U globalu, koncept deluje kao koncept malog otpora, sve mi deluje optimizovano za mali otpor. Pritom su produžili bolid i bez sumnje će ostvariti pristojno veće aerodinamičke sile na podu. Sve ovo mi sugeriše da su značajno podigli aerodinamičku efikasnost, što je oblast u kojoj je Mercedes po mnogima imao ključnu prednost prošle godine.

                                Comment

                                Working...
                                X