Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mundobasket 2010 Grupa D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

    #
    4Septembar Osmina finala
    --:-- A1 - B4
    --:-- D2 - C3
    5Septembar Osmina finala
    --:-- C1 - D4
    --:-- B2 - A3
    6Septembar Osmina finala
    --:-- B1 - A4
    --:-- C2 - D3
    7Septembar Osmina finala
    --:-- D1 - C4
    --:-- A2 - B3

    Comment


    • #47
      Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

      [quote author=Funkerman link=topic=2742.msg162503#msg162503 date=1283294893]
      Potez utakmice: Onaj aut kada je Kalnietis pogodio Rubia u ledja i pokupio loptu a zatim i polozio &*#GI(] &*#GI(] kako sam se odvalio od smijeha , Rubio se sjeb** totalno.
      [/quote]

      [youtube]eXJ63hcaZ6g[/youtube]

      Comment


      • #48
        Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

        [quote author=mr.gold link=topic=2742.msg162738#msg162738 date=1283353046]
        [quote author=Funkerman link=topic=2742.msg162503#msg162503 date=1283294893]
        Potez utakmice: Onaj aut kada je Kalnietis pogodio Rubia u ledja i pokupio loptu a zatim i polozio &*#GI(] &*#GI(] kako sam se odvalio od smijeha , Rubio se sjeb** totalno.
        [/quote]

        [youtube]eXJ63hcaZ6g[/youtube]
        [/quote]
        &8@^J &8@^J bravo majstore, nek si Rubia s***o $#^%RT
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • #49
          Odg: Mundobasket 2010 Grupa D


          IZMIR- Tall Blacks-i su pobedom nad Kanadom, od 71-61, obezbedili prolaz u drugu rundu Mundobasketa. Za Novi Zeland, su Kirk Penney (18 poena), Casey Frank (14 poena) i Phill Jones (11 poena) bili dvocifreni, dok su kod Kanade Joel Anthony (13 poena), Brown (11 poena) i Shepherd sa 15 poena bili dvocifreni. U prvoj četvrtini se osetio umor od proslih utakmica na igračima oba tima. Ova četvrtina je zavrsena sa 11-8 u korist Novog Zelanda. Kanada je u prvoj četvrtini zaustavila superzvezdu N.Zelanda Kirka Penney-a, koji nije postigao nijedan poen. Međutim, u drugoj je postigao 7 poena, i doprineo vodstvu Tall Blacks-a od 35-28. Novi Zeland je serijom 7-1 otvorio treću četvrtinu, ipak posto su faulima bili opterećeni glavni igrači, Kanda, je uspela da smanji na 47-41 na kraju treće četvrtine. U zadnjoj četvrtini odbrane oba tima su bile na nivou, i Novi Zeland je izasao kao pobednik u ovom duelu.

          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #50
            Odg: Mundobasket 2010 Grupa D


            IZMIR- Španija je napokon osigurala prolaz u sledeći krug, pobedivši Liban sa 91-57. Najbolji kod Španije je bio Marc Gasol, koji je imao 25 poena i 8 skokova. Kod Libana je najbolji bio centar Jackson Vroman, koji je postigao 22 poena i imao 9 skokova. Liban je opasno pretio nakon odlične prve četvrtine, koju su dobili sa 22-21. Pri nerešenom rezultatu sredinom druge četvrtine, sviran je sumljiv faul Vroman-u, i zbog reakcije je dobio tehničku grešku, tu su se istopile sanse za eventualno iznenađenje. To je bila Vorman-ova četvrta lična greška, i od tada Španija je napravila seriju 13-2 i, otisla na pauzu sa plus 11 (43-32). Marc Gasol je u odsustvu Vorman-a, postigao 6 poena u seriji Španije. Španija je u trećoj četvrtini razbila Liban, i tako odlučila utakmicu.

            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #51
              Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

              Spanci se izgleda silila preko centara . Rubio 0/6 JC Navaro 1/6 *(z$8

              Comment


              • #52
                Odg: Mundobasket 2010 Grupa D




                Comment


                • #53
                  Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

                  Uspio sam odgledati Litvance, ne bas neka briljantna igra,ali veoma pozrtvovano,srdacno i timski. Ne mogu da vjerujem da su ovi Francuzi dobili Spance,malo je reci da su losi. (%fsd%&j

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

                    [quote author=Funkerman link=topic=2742.msg162955#msg162955 date=1283375648]
                    Uspio sam odgledati Litvance, ne bas neka briljantna igra,ali veoma pozrtvovano,srdacno i timski. Ne mogu da vjerujem da su ovi Francuzi dobili Spance,malo je reci da su losi. (%fsd%&j
                    [/quote]

                    i ja sam malo bacio pogled ... loshe skroz... a nije losha ekipa... sad mi se bash postavlja pitanje da li je ovo Francuzima losh dan, ili su Spanci jednostavno loshi ove godine bez gasola i sa izvinakim Rubiom %&ES7

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

                      Francuzi imaju sasvim solidnu ekipu, tu su Batum i Diaw koji igraju jako, jako bitne uloge u svojim NBA timovima. Jedino fale (bar koliko mogu da se setim trenutno) Air France i Tony Parker.
                      Ono sto im nedostaje je visina i cvrstina pod kosem, ovaj Traore je solidan centar, ali nista posebno.
                      Litvanci su uvek bili opasni i tako ce biti sa kakvim god timom se pojavili. &+I}\
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

                        ma da su tu M.Pietrus, R.Turiaf, J.Noah i Parker bila bi to stvarno mocna ekipa...ovako mislim da je ono u prvom kolu bio njihov maksimum i kada bi se opet sreli sa Spancima prosli bi kao mi prosle godine...

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Mundobasket 2010 Grupa D

                          Nije mi jasno kako sam zaboravio Jo-a #%d* , mozda i moj omiljeni lik iz sveta sporta, verovatno zato sto jos uvek nije igrao nigde za reprezentaciju Francuske.
                          A, Turriaf je solidan centar, mada ne vidim da bi on bas toliko mogao da pomogne ovom timu.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment

                          Working...
                          X