Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Viktor u Shenzenu u drugom kolu igra protiv Ramosa Vinolasa koji je i sam u lošoj formi cele sezone.. Eto prilike da Žika malo sabira bodove pa i novce , Ramosove možda
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Murray i Zhang ce igrati i 3 set. Kakav TB Andya
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Endi je trenutno celindzer igrac, odnosno taj nivo ima u sebi. Realno sam je kriv. Niko ga nije terao da siluje onako pre 2 godine.
        Doduse, postao je prvi, i svesno je rizikovao celu karijeru da bi to uradio.

        Ko bi rekao posle sezone na travi da ce Stan toliko da napreduje, a da ce Endi da nazaduje cak...

        Comment


        • Wawrinka igra gotovo celu sezonu, Andy-u je ovo msm tek 3 turnir. Povrede su ocigledno i razlicite onda Wawrinka je do 2013 bio Top20 igrac , Andy od 2008 u vrhu,mogo teskih meceva sa najboljima ..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Lol. Ovo je Endiju sesti turnir. Nije tako malo...I sam je svestan da mu treba vremena da trenira, zato ce i da igra samo jos 2 turnira ove godine.
            Bitno da on bude zdrav, a ako bude, mislim da moze do top 10 sledece godine.

            Comment


            • Zbog igrača koji nastupaju, Šenžen mi je vrlo interesantan za razliku od Čengdua gdje mi samo Auger Aliassime drži pažnju, a on svakako nema šanse za veliki rezultat jer se ionako provukao kao LL.

              Interesantan meč sjutra je između Šapovalova i Nishioke. Naizgled ne djeluje tako, ali ima jedan poražavajući podatak za Šapovalova - godinu i mjesec dana ne zna za pobjedu protiv ljevorukog igrača, a u tom periodu je nanizao čak 7 poraza. Samo jedan od tih poraza je "unaprijed ukalkulisan" tj. onaj protiv Nadala na šljaci, dok neki mogu biti logički objašnjivi no daleko od toga da su svi. Posljednji je bio prošle sedmice od Kližana i možda će neko reći da je Kližan odigrao dobar turnir, no u pitanju je bio neviđeni choke kod 6:4 5:3 nakon kog nije uspio da dođe ni do jedne brejk lopte. Sve to nakon spektakularnog preokreta u Davis Cupu protiv Haasea gdje je dobio gotovo izgubljen meč. Vraćajući se na negativan niz protiv ljevorukih tenisera, sjutrašnji meč je od velikog značaja za njega. U slučaju poraza mora se napraviti neka promjena u vidu pojačanja kad je trener u pitanju, nema logike da gubi od mnogo lošije rangiranih igrača samo zato što forhend igraju lijevom rukom kao i on.
              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

              Comment


              • Mnogo je u padu Stefanos u ovom delu sezone, ni truncucu energije nema u sebi.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Vidim prso Viktor - bar je pruzio otpor. I ako je igrao protiv igraca koji je u ocajnoj formi.
                  Ali prso i Cicipas .....
                  Potvrdi se ona amnesiacova slutnja Videcemo hoce li Sapovalov prebroditi ovaj mec.
                  Last edited by Sandugp; 26-09-18, 15:33.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Auger-Aliassime upravo dobio Chunga u Chebgduu

                    Bas mi je milo, narocito posle problema sa srcem koje je imao na USO , velika pobeda za njega iako Chung i sam ne moze da se sastavi nakon AO sto zbog povreda , sto zbog lose forme..
                    Veliki potencijal ima ovaj momak
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Shapo imao MP na 5:3, prso sa 7:5

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Objasnili Borna, Chung, Tsitsipas i Šapo, aferim momci

                        Comment


                        • Borna do 4 4 u prvom imao jedno 7/8 BP , a kada je servirao da ostane u njemu izgubio sg sa 0, pa imao 4 1 i dva brejka u drugom i izgubi u TB
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Mozda ce @amnesiac-a zanimati , ako vec i nije naisao na
                            https://tennis.life/2018/09/26/rob-s...th-shapovalov/
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Zasto je 1.70 koeficijent na Goffina, kad svi pišete da je Murray jako loš.

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Mozda ce @amnesiac-a zanimati , ako vec i nije naisao na
                                https://tennis.life/2018/09/26/rob-s...th-shapovalov/
                                Hvala, nijesam to vidio. Zapravo sam danas imao toliko obaveza da tek sad nađoh vremena da pročitam rezultate.

                                Prilično frustrirajuće sve ovo danas osim Augera Aliassimea. Šapovalov nastavlja niz poraza od ljevaka i to je sad 8 uzastopnih, a takođe nastavlja niz choke-ova za anale - za 5 dana 2 spektakularna choke-a. Tu je već potreban dobar psiholog i malo ima veze sa tenisom.
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X