Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 DECEMBER

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sad kad Stevens i od njega napravi nekog ''atletičnijeg'' Olynicka.

    Kada bi Malone shvatio da bi Lyles potencijalno bio idealan frontcourt partner Jokiću, gde bi mu kraj bio. Čovek u decembru ima blizu 14,6 poena uz 54% iz igre, od čega 49% za tri. Faried zreo za trejd kao nikada pre.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #47
      Ne bi me čudilo. Kad vidim kako su Evan Tarner i Krauder igrali u njegov sistem, a kako se raspadaju u Portland i Klivlend, jasno je da kod Stivensa procvjetaju igrači.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Papi jesi li spreman za okrsaj nocas?

        Comment


        • #49
          Srećom se igra kad se igra, prvi put da sednem kao čovek za komp danas. Došlo vreme i mi nekog da pobedimo

          Griffin se možda vraća večeras, još uvek se ne zna je l igra, mada se čini da već nekih par nedelja cilja ovaj meč za povratak

          Comment


          • #50
            Ne znam cemu se nadas.. sa Grifinom ili bez, dobijaju ovi tvoji lekciju nocas.

            Kako ce MT4 da school-uje neukog Lonza

            Spoiler






            Grifin daleko ispred planiranog datuma za povratak, nesto kao Ibra u Junajtedu... samo da ne zaigra na isti nacin

            Comment


            • #51
              Igra Griffin. Da, vratio se možda čak i nekih mesec dana pre planiranog

              Ali Lonzo ne igra, džabe gušiš Tea

              Comment


              • #52
                Originally posted by p4p1 View Post
                Ali Lonzo ne igra, džabe gušiš Tea
                Mislis, pobjegao je na vrijeme?

                Ali kad prije izvjesnog vremena naidjoh na ovo na Reddit-u

                Milos Teodosic is 4-0 as a Clipper. The team is 7-15 without him. He is averaging 4 cigarettes per game on top of 78 points, 35 rebounds, and 35 assists per game, except with periods between the numbers. He is shooting 30% better than you from the field. If you reverse his ORTG(96) and DRTG(111) then he has really good defense and above average offense. The clippers are a +18.4 with him in the game instead of on the bench. His name is pronounced "ME-LOWSH" so stop calling him "ME-LOS" please.

                Comment


                • #53
                  Je li se ovo samo meni cini, ili u ligi vlada neka frustriranost sa sudijama (vise nego obicno) ali da se to precutkuje i potura pod tepih ?
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Nakon što nije igrao 11 utakmica sinoć se vratio na parket Stephen Curry: 38 poena, 13/17 šut iz igre, 10/13 trice. Sve to za 26 minuta.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #55

                      Lagano. Ubedljivo najbolji suter ikada.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Rondo9 View Post
                        Je li se ovo samo meni cini, ili u ligi vlada neka frustriranost sa sudijama (vise nego obicno) ali da se to precutkuje i potura pod tepih ?


                        https://streamable.com/q8hr4
                        https://streamable.com/fk51n

                        Comment


                        • #57
                          Ne samo to, nego i onaj incident kada se sudija unosio u facu nekom igracu (ne mogu sada da se setim, ali iz nekog razloga mislim da je u pitanju bio ili Son Livingston ili neko iz Vasingtona) + ono za Bozic kada su igrali Voriorsi i Klivlend sa faulovima nad Lebronom i svim onim tehnickim + ono zakucavanje Janisa za pobedu protiv Oklahome... Takav utisak sam stekao, ne znam da li ste i vi.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Da, Livingston.. ne znaš koje su gore od tih situacija o kojima pričaš. Možda im je to kompromis, pošto su ove godine počeli da sviraju korake, nošene itd.

                            Boston i Houston imali samo dvojicu sudija, jer je treći imao neke grčeve valjda ili tako nešto. Poprilično neozbiljno za organizaciju kao što je NBA

                            Comment


                            • #59
                              Prošle sezone i Markif Moris je protiv Portlanda nagazio liniju i pogodio šut za pobjedu u posljednjoj sekundi. Trebali su to da promijene već ove sezone, zato im se sad obija o glavu. Mislim da će sledeće sezone biti to novo pravilo da može da se provjeri je li ko nagazio liniju.

                              @Bastia To su dva čista faula Drejmonda, čistija ne mogu biti. On svaku utakmicu serinja sudijama, ne čudi me da im je preko kurca došlo, pa ga izbacuju za svaku sitnicu.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X