Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 DECEMBER

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2017/18 DECEMBER

    Kakav sam idiot, nisam ni skontao da je poceo novi mesec Elem, u poslednjih nedelju dana sam stigao da pogledam samo jednu utakmicu tako da nemam sta pametno da napisem.
    sigpic

  • #2
    da znas ima i gorih od tebe ja kako je poceo NBA sam odgledao 3 tekme mozzda koja vise
    Last edited by ledeni 80; 04-12-17, 17:57.

    Comment


    • #3
      Ma odgledao sam ja dosta u prvih mesec dana, nego sam sad pritajio. Al nema veze, nadoknadicu uskoro
      sigpic

      Comment


      • #4
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #5
          Kako su lose 76 utopili Okafura...

          Comment


          • #6
            Holly shit. Koliko je ovo lose.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Pukli i Cavsi i Celticsi, Dubsi dobili, baš lepo veče u NBA
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #8
                Stari dobri Rajon Rondo.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • #9
                  Onaj argument iz prosle sezone da Vestbruk mora da uzima 27 suteva po utakmici jer nema s kim da igra deluje poprilicno neuverljivo kad pogledamo kako igraju Kanter, Mekdermot, Sabonis i pogotovo Oladipo ove godine.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10


                    Comment


                    • #11
                      Doktor kosarke se vraca nocas!

                      Comment


                      • #12
                        O evo aquarie,ti samo pratis Saljivdziju i Teaa

                        E ovog drugog volim al trebace im bas puno njegove magije da se vrate na kolosek koji vodi u PO,em sto je Beverli sezonu zavrsio, em sto Grifina(bitnije)nece biti dugo...Al eto njih bih voleo da vidim i PO

                        Comment


                        • #13
                          Nisam jos izdala Denver nego skola pritisla, nema zezanja samo sam nocas morala da ispostujem velikog gospodina poslije toliko vremena

                          Ja vjerujem da mogu u PO, ako ih ne pokrene onaj game-winner Williamsa i povratak Tea, nece nista. Povratak Griffina mi ne djeluje toliko daleko, vec je sredina decembra a njega ocekuju krajem januara.

                          Meni je ubjedljivo najveca tragedija ove sezone OKC. Mogu mislit koliko su bili zagrijani njihovi navijaci prije pocetka sezone, i onda dobise ovu sprdacinu...

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by aquaria View Post
                            Nisam jos izdala Denver nego skola pritisla, nema zezanja samo sam nocas morala da ispostujem velikog gospodina poslije toliko vremena

                            Ja vjerujem da mogu u PO, ako ih ne pokrene onaj game-winner Williamsa i povratak Tea, nece nista. Povratak Griffina mi ne djeluje toliko daleko, vec je sredina decembra a njega ocekuju krajem januara.

                            Meni je ubjedljivo najveca tragedija ove sezone OKC. Mogu mislit koliko su bili zagrijani njihovi navijaci prije pocetka sezone, i onda dobise ovu sprdacinu...
                            Nemoj,nemoj lepo je kad si odana...nema Grifina do 28jan,znaci ja ga ocekujem u februaru,videcemo a za ovo si u pravu a i za mene je sok sta radi OKC,al uci ce PO i mogu onda biti bas mina u prvoj rundi.

                            I da jos nesto batali skolu veruj mi

                            Jel ovo Boston polako dolazi na svoje ili MJ zaigrao opet za Bulse

                            Comment


                            • #15
                              Nije Kyrie igrao fiksni.

                              Aquariu moram da razočaram, ali šanse Clippersa za PO su iste kao i šanse Lakersa. Ne postoje.
                              Mislim da su se već i okrenuli ka tankovanju, a sasvim je realno i da se trejduje DJ.

                              Comment

                              Working...
                              X