Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 DECEMBER

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ja ne znam kakav je ovo raspored gde Boston ima 5 utakmica vise od Toronta recimo i 3, 4 ood svih ostalih u konferenciji. Ljudi bas bas deluju iscrpljeno, sto utice drasticno na ovakav pad u formi.

    Jedan dobar klip od coach Nicka.

    Last edited by colke995; 22-12-17, 19:39.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Takav raspored je zbog one utakmice sa Filadelfijom u Londonu koja se igra 11. januara. Pre toga igraju sestog, a posle toga 16. januara sto znaci osam dana pauze u tom periodu. Zato je ovaj decembar toliko pretrpan; Stivens je pre nekoliko dana rekao da jedva ceka prvi sledeci trening koji ce biti tek 30. decembra.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Od čega si Hardene?

        Ponovo 51 poen.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • #34
          Rocketsi pukli a takođe i Lakersi (ali to je bilo očekivano)
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • #35
            HAHAHAHAHA

            Last edited by Reise; 23-12-17, 14:27.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Hahahhahahqhqh

              Comment


              • #37
                De ste ljudi, mori krizma sto kaze Serhio Ramos

                Recite mi sta ste igrali danas ? Ja sam kontao na prvoj da opicim i Embida i Porcingisa +, napalice se obojica a jos ako se pojavi Dzen Selter srusice se MSG
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Ne sjećam se kad sam zadnji put igrao kladionicu za NBA, ali me vuče da odigram nešto večeras jer sam u stanju da pratim.

                  Crtaju mi se Vizardsi i Seltiksi 206,5 > i Džon Vol > za velike pare.

                  Za prvu utakmicu ne znam što bi stavio, vjerovatno Porzingod >.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Jaoo bude li Ilija prenosio Cavs-Gsw kao prošle godine....
                    Originally posted by Rondo9 View Post
                    De ste ljudi, mori krizma sto kaze Serhio Ramos [emoji3]

                    Recite mi sta ste igrali danas ? Ja sam kontao na prvoj da opicim i Embida i Porcingisa +, napalice se obojica a jos ako se pojavi Dzen Selter srusice se MSG [emoji3]
                    Igram NBA čisto rekreativno jer je to crna rupa u većini slučajeva, ovo sad su minimalni ulozi... Na jedan tiket NY 1 sa prod., Lebron, Harden, KD i Draymond preko. 4 igrača na tiketu pa nek ide život
                    Na drugi Love i Embiid ispod, Covington i Lee preko, ovaj je čisto da imam šta pratiti od 6

                    Comment


                    • #40
                      Reise ne igras vise one 2e ulog, dobitak 500 i promasis za jedan poen ?

                      Ne igram ni ja nikad maltene, nego hocu ove Bozicne utakmice da ispostujem.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Rondo9 View Post
                        Reise ne igras vise one 2e ulog, dobitak 500 i promasis za jedan poen ?

                        Ne igram ni ja nikad maltene, nego hocu ove Bozicne utakmice da ispostujem.
                        Odigrao sam bio neđe krajem oktobra jedan takav i pao sam za jedan koš. Vodila Minesota Jutu 15 razlike u 4/4 i Džef Tig pravi flegrant faul prvo, pa onda faulira Rubija za tri poena i još je Džo Ingls izdivljao bio i spustila Juta samo na tri razlike, a trebalo mi pet. Tad sam se sjetio zašto sam prestao da se kladim.
                        Last edited by Reise; 25-12-17, 17:13.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Robert Sacre je bolji igrac od Tristana Thomspona.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • #43
                            Sta je ovo, jedan i po upis dnevno na temi?! A vi otvarate novu svakog meseca
                            Izgleda da ne mora nova ni svake sezone

                            Comment


                            • #44
                              Dajte nam petinu upisa od kkcz I prelazni rok I bice vise materijala nego u srecna vremena.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Former No. 1 overall pick Anthony Bennett traded to Celtics G League affiliate Maine Red Claws
                                Drzte gace
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X