Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 DECEMBER

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by p4p1 View Post
    Nije Kyrie igrao fiksni.

    Aquariu moram da razočaram, ali šanse Clippersa za PO su iste kao i šanse Lakersa. Ne postoje.
    Mislim da su se već i okrenuli ka tankovanju, a sasvim je realno i da se trejduje DJ.
    Zezam se ja malo za Boston ,nego onako malo,neki tim sa Istoka igra od starta sezone bez pleja pa onako nisu losi

    Ali i bez Irvinga,zveknes od najgoreg tima mozda i cele lige 20+...
    Last edited by 61563; 12-12-17, 04:30.

    Comment


    • #17
      Originally posted by p4p1 View Post
      Aquariu moram da razočaram, ali šanse Clippersa za PO su iste kao i šanse Lakersa. Ne postoje.
      Mislim da su se već i okrenuli ka tankovanju, a sasvim je realno i da se trejduje DJ.
      Ne hejtuj alo, i ne zanosi se tom idejom jer ces se razocarat tamo u april.

      Mislim da nema sanse da se trejduje DJ u ovom momentu. On i Blake su specificno trazili da se dovede Teo kao zamjena za CP3, a vidjelo se sinoc sa koliko energije DJ igra kad je on tu. Trejdom DJ-a bi srusili koncepciju tima i igre koju su osmislili prije pocetka sezone a koja je bila jako dobra i fluidna u onim pripremnim utakmicama i na startu sezone, samo nisu ocekivali da ce ih povrede osakatiti ovako.

      Samo da sad Teo uhvati formu i prikljucak za ekipom, bice Klipersi uzivanje za gledati. I da se onaj Galinari jednom vise sastavi od povreda.

      Comment


      • #18
        Zasto se otvara nova tema svakog meseca?

        Comment


        • #19
          Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Zasto se otvara nova tema svakog meseca?
          Zato sto je svojevremeno,ova tema kao i live tema NBA bila jedna od komentarisanijih,pa se otvaralo za svaki mesec posebno,sad nije ali je ostalo tako,mislim da je to pitanju.

          Papi ne hejtuj LAC mislim kakav jo to nacin taman se ponadala,dosta sto je neki smaraju oko Denvera

          Comment


          • #20
            Originally posted by 61563 View Post
            Zato sto je svojevremeno,ova tema kao i live tema NBA bila jedna od komentarisanijih,pa se otvaralo za svaki mesec posebno,sad nije ali je ostalo tako,mislim da je to pitanju.

            Papi ne hejtuj LAC mislim kakav jo to nacin taman se ponadala,dosta sto je neki smaraju oko Denvera
            Kakve veze ima ako se komentarise dosta? Zar nije bolja da postoji tema po sezonama?

            Comment


            • #21
              Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Kakve veze ima ako se komentarise dosta? Zar nije bolja da postoji tema po sezonama?
              Ne znam ,slazem se ja sa tobom,al to stoji jos odavno tako,a mislim da je vec neko pitao ove sezone,i da je odgovor od ljudi koji o tome vode red bio ovaj kao moj,i ja licno bih stavio ,po sezonama, mozda bih PO razdvojio,al ne odredjujem to a licno mi nesto ne smeta da bih se bunio

              Nema tu pravila ,nego eto kako se zalomilo,pa ostalo,pogledaj recimo NHL nas 3-4 komentarisemo sve je u jednom i sezona i live i prica,jer generalno retko ko prati NHL bar ovde,nemamo ni moderatora,ni admina oaza sk foruma
              Last edited by 61563; 12-12-17, 15:07.

              Comment


              • #22
                Tako nekako mi je i logicno. NBA 2017/2018, a onda plej of tema. Ovako ce se zaključavati teme sa po 200-250 upisa, ako se nastavi tempom koji vlada u decembru. Sutra kad budem hteo neki post da izvucem moracu prvo kalendar da otvorim, boktemazo.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by aquaria View Post
                  Ne hejtuj alo, i ne zanosi se tom idejom jer ces se razocarat tamo u april.

                  Mislim da nema sanse da se trejduje DJ u ovom momentu. On i Blake su specificno trazili da se dovede Teo kao zamjena za CP3, a vidjelo se sinoc sa koliko energije DJ igra kad je on tu. Trejdom DJ-a bi srusili koncepciju tima i igre koju su osmislili prije pocetka sezone a koja je bila jako dobra i fluidna u onim pripremnim utakmicama i na startu sezone, samo nisu ocekivali da ce ih povrede osakatiti ovako.

                  Samo da sad Teo uhvati formu i prikljucak za ekipom, bice Klipersi uzivanje za gledati. I da se onaj Galinari jednom vise sastavi od povreda.
                  Neću se ja razočarati ako budu osmi, naprotiv.

                  Comment


                  • #24
                    Denver otresao Detroit, bez Jokica i Milsapa. Tacno je neko cudo moralo da se desi kad nam banovase 615635483539605

                    Comment


                    • #25
                      Veceras da otresemo Denver.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Ekipa, ne bih htio spamat... samo informacija ako kome treba League Pass account do kraja sezone, javite se na mail mjelovic88@gmail.com za više info! Šaljem acc prije plaćanja.

                        Comment


                        • #27
                          #BlackMamba

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #28
                            Jel realno da su Lakersi zaustavili Houston?

                            Harden 51 poen
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #29
                              Kuzma kakvi Simmonsi samo Kyle

                              Comment


                              • #30
                                Od "pravih" rukija za sada najvise pokazuju Mitchel i Kuzma, ali kontam da ce biti Simmons ROTY, mada ima jos vremena za promene.

                                Comment

                                Working...
                                X