Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali je zato tu Kuzmic rupa koji nema klub

    Sent from my Nexus 5X

    Comment


    • Koga briga da li ima ili nema klub, kada je imao takmicarsku sezonu, dok Erceg posle savrsene sezone, resio da odmara.
      Ako se ovi svi budu odazvali koji treba da se odazovu, spisak od 12 igraca ce biti vrlo jasan, ali i vrlo jak, nikad jaci.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1136556

        Kako je moguce da je Milosavljevic otpao?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Steta bas za Gagija,imao je dobru sezonu iza sebe,glavni igrac Albe.Samo kada je Saletov miljenik Kuzmic otpao.

          Slabo sam ispratio zavrsnicu u nacionalnim prvenstvima,kada se Markovic vratio na teren ?

          Comment


          • Nije Gagi imao dobar kraj sezone, i ne treba praviti od ovoga neko cudo. Sve su to role koje ce na raspolaganju imat 15, max 20 min u nekim mecevima. Od ovih 16, ko god da ode na glavni turnir, tu nema greske.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Samo kad za Gagija nema mesta pored Simonovica.

              Sve najgore repki i savezu.
              sigpic

              Comment


              • Ja ne gledam to tako uopste, jer pricamo o dve razlicite pozicije i role. Ako vec moramo na taj nacin, onda poredimo ga sa igracima koji mu realno jesu konkurencija, Nedovic, Danguba, Gudura.

                Simon sa svojim procentima za tri ove sezone, idealan za prasinarsku ulogu, on ionako nece igrati preko 10 minuta ako i bude isao, zna se od koga se ocekuje da igra 30+ minuta. Istu sudbinu bi doziveo i Gagi, to je 10. ili 11. igrac na klupi i ne treba dizati bunu zato sto nije otisao, cak je Simon bolji fit za tu nebitnu rolu.

                Druga stvar, nije to onaj stari Gagi kojeg smo nekada gledali.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sram ga bilo sto nije pozvao Dragana.
                  Bolji je od Nedovica, Simonovica, Dangubica, trenutno i od Gudurica i Zagorca (mada njih dvojica su ogromni talenti i treba da budu na spisku).

                  Razocarao sam se u idola.

                  Comment


                  • Jel treba simonu opet evropski ugovor pa ga zbog toga vodimo, jebem ti savez
                    Last edited by Урош94; 27-05-16, 18:32. Reason: Размака нигде
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Mene to ne interesuje, samo da imamo 6-7 glavnih igraca. Teo, Pefi, Bjela ako nije zaboravio igrati kosarku, Jokic i Bobi, recimo i Bogdan. Pored njih jos 2 igraca mogu nesto znaciti, ostali su nebitni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ajde šta dižete frku oko Gagija? Simon je koliko znam prošao prethodna dva ciklusa sa reprezentacijom, ja bih lično poveo Gagija ali Simon možda donosi nešto bolje što se Đorđeviću sviđa.
                        Ajde nekad da ne kukakmo unapred. Ja Saleta ne volim uopšte ali ga poštujem i treba ga pustiti da radi. Nema to veze sa savezom, možda je njegov rezon zbog atmosfere, forme, korisnosti, karaktera. Možda daje više van terena, stari je poltron Simon.
                        Gagi je bolji igrač ali ne znam u kakvoj je formi... Gudurić je otac za Simona ali pitanje je šta treba Saletu, logično će biti da traži iskustvo.
                        Last edited by Cassius Clay; 27-05-16, 22:18.

                        Comment


                        • Ja bih voleo da Bjelicu Sale koristi na trojci i cetvorci.Zeleo bih da sa ovog spiska otpadnu Simon, Dangubic, Zagorac i Guduric, od toga Gudura najblizi da upadne na spisak i voleo bih da on bude 13-ti igrac koji ce da bude na spisku za predolimpijski turnir posto na Bobija ne mozemo da racunamo.Ocekujem da otpadne neko od sledece trojke Jovic/Macvan/Markovic.99% sam siguran da cemo ici sa tri centra na Olimpijadi, Bobi verovatno nece ni da bude na ovom predolimpijskom turniru zato sto treba da potpise novi ugovor.

                          Comment


                          • Загорац > Гудурић, по мени.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Jovic i Markovic ukoliko je fizicki spreman su sigurni na poziciji 1 uz Tea.Pre svega jer su obojica fantasticni defanzivci , a i kompatabilni su sa Teom kada se ovaj prebaci na poziciju 2 iliti beka sutera.

                              Milutinov je realno da ispadne ukoliko Bobi bude tu , Macvan takodje jer imamo Bjelicu ,a tu je i Jokic na poziciji 4 .
                              Ostala dvojica koja nece biti u "Final 12" je realno traziti u triu Simonovic,Guduric i Zagorac.
                              Najvise bi dobili Guduricem kada se pogleda "umece" koje poseduju njih trojica ,ali verujem da Nedovic i Bogdanovic su sigurni na dvojci ,realnije je da on ispadne ,a da Simonovic bude neki back up Kalini ako gledamo iskustvo ,ali ako gledamo talenat onda je Zagorac u prednosti.

                              Sve zavisi od Markovica .Ukoliko je fizicki spreman , u prednosti nad Guduricem su Simon i Rade ,ukoliko ne bude bio , vece sanse dajem onda Guduri ,jer bi se onda Nedovic vise vodio kao plej ,a u tom slucaju nam treba jos jedno dobro ofanzivno resenje na poziciji 2.

                              Comment


                              • Beli ne igra. Povređen.

                                Comment

                                Working...
                                X