Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rijetko? Marković, Bogdanović, Kalinić, Bjelica, Štimac, Raduljica, faktički svi osim miniranja Miškovog gdje koristi slabosti klijenata.

    Nakon sjajne sezone u Megi Zagorac je pozvan u reprezentaciju. Odjavljuje je na nagovor Miška a pod istim glupim izgovorom, ide u SAD da napreduje. Epilog si vidio sam prošle sezone. Mnogo je više pozitivnih primjera, negativnih ne mogu da se sjetim, da bi se uopšte raspravljalo oko ovoga.

    Comment


    • Zivnula tema ,ja sam licno prezalio ovo okupljanje sto se tice Jokica,tako da me nece iznenadtiti ako ne bude igrao,mada citajuci pojedine tekstove postoje sanse da zaigra,sto je veliki plus za nas,mada mene vise brine sto verovatno Bjelica nece igrati,tu smo tanki,a da se oslonimo na Macvana i Lucica mi ne deluje bas najbolje,tako da bi igranjem Jokica i to zakrpili,a naravno idealno bi bilo da igraju oba
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • http://www.doubledouble.rs/blog/1-na...dinom-avdicem/

        Zavrtite dole prvih 10 minuta part 2, naravno i njemu i svakome ko je malo u toku je jasno o čemu se radi. Taman mi je i uštedio tastaturu od Miškovih gluposti. I svi veliki igrači sa ovih prostora su većinom postajali kroz reprezentaciju. Ovdje se zaustavljam do zvanične odluke Jokića, argumenata i negativnih primjera svakako nema da se ima šta polemisati.

        Comment


        • @Победа

          Sve su to prazne price. Sezona u NBA je zavrsena jos sredinom aprila, a do okupljanja reprezentacije ima 3 meseca sto je sasvim dovoljno i za odmor i za fizicku spremu. To mu nikako ne moze biti neki valjan argument, kao ni ovima iz Denvera. Oni su se time posluzili kako bi Jokica odvojili od reprezentacije i sebi obezbedili odmornog i nepovredjenog igraca za pocetak sezone.

          Ako se igraci "umaraju" tako sto provedu dva meseca sa reprezentacijom, sta bi onda trebalo da se kaze za NBA gde se igraju 82 utakmice po sezoni + PF (ko se plasira). Tako da ta prica o umoru ne pije vodu...a sada imamo i krstenog selektora koji uglavnom voli da radi sa loptom, a ne kao u vreme Ivkovica koji unistava igrace vise od mesec dana sa sklekovima i trcanjem pa se onda pola igraca povredi na pripremama.

          Originally posted by notorious View Post
          Gasole, Parkere, Valanciunase, Dirka i slične ne možeš zaustaviti da igraju a većina igra bitnu ulogu u ekipama. Sve je do ličnosti i da li mu se igra.
          Pa dobro, nije bas tako. Secas se koliko su prvenstava preskocili i Gasol (i Pau i Mark), i Parker i Dirk. Oni su ipak nesto drugo...ljudi su vec dokazane NBA zvezde i dugo igraju u toj ligi tako da povremeno mogu sebi da dozvole da provedu leto sa reprezentacijom. Sa druge strane Jokic je tek na pocetku i ne bi mu bas bilo pametno da im se odmah suprotstavlja.
          Last edited by Batman; 22-06-17, 17:55.

          Comment


          • Braća Gasol isključivo kad su povrijeđeni. Možda se desilo jednom da je Pau preskočio da bi se odmorio, ali i to ima opravdanja s obzirom na sve što je donio španskoj košarci. Da mi je da vidim kako će zabraniti Šariću da ne igra, nije mnogo različita situacija od Jokićeve.

            Comment


            • Njemu nece zabraniti, ali sigurno ce pronaci nacin da ga nekako "kazne". Uz to, Denver ne krije da zeli da napadne PF sledece sezone dok Filadelfija nema bas nikakve ambicije.

              Comment


              • Originally posted by Batman View Post
                Njemu nece zabraniti, ali sigurno ce pronaci nacin da ga nekako "kazne". Uz to, Denver ne krije da zeli da napadne PF sledece sezone dok Filadelfija nema bas nikakve ambicije.
                Ово си лупио онако лепо..

                Comment


                • Nisam lupio, to su cinjenice. Klub vec godinama ne moze da se sastavi.

                  Comment


                  • Originally posted by Batman View Post
                    Nisam lupio, to su cinjenice. Klub vec godinama ne moze da se sastavi.
                    Па шта? Ако их послужи здравље, ући ће у плеј-оф.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Nakon sjajne sezone u Megi Zagorac je pozvan u reprezentaciju. Odjavljuje je na nagovor Miška a pod istim glupim izgovorom, ide u SAD da napreduje. Epilog si vidio sam prošle sezone. Mnogo je više pozitivnih primjera, negativnih ne mogu da se sjetim, da bi se uopšte raspravljalo oko ovoga.
                      Nije se Zagor odjavio, prošao je on pripreme i bio u 14, do kvalifikacionog turnira u BG, kad je Sale precrtao njega i Guduru, ali im i ponudio da idu valjda na Kop, ne sećam se baš dobro, tek onda je odlučio da ide u Ameriku jer svakako neće ići u Rio, doduše Gudura je prihvatio.



                      Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Šta je ovo, krećemo u dominaciju 3x3 i sa ženama

                          Comment


                          • Изгубиле су одмах следећу.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • E do one stvari onda

                              Comment


                              • Dobili smo novog Bobija..........(nije da se nije ocekivalo)

                                Nikola Jokić neće igrati za reprezentaciju
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X