Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Ne znam, ali znam da bih imao sanse da dodje hendikep na tiketu.
    Ozbiljno, pa znas i sam da je momenat jedan u kosarci dovoljan da se sve prelomi. Litvanija je sa nikakvom igrom drzala -8 na poluvremenu. Problem i jeste u tome sto ne znamo sta bi se desilo, ne mogu prezaliti.
    I nije mi jasno kako moze neko docekati 15:0 seriju...
    A verovatno bi bilo 15-20 razlike.
    Imam osecaj da su samo protiv nas igrali 100%. Prejaki su, mladi i nalozeni. Nemoj da se zajebavamo

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      P.S. Koliko je Muta pijan u avionu
      To je sve normalno...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Kapitenu veliki, ali treba sve uciniti da bude i za EP i Rio uz ove mladice



        Last edited by jovan; 16-09-14, 09:41. Reason: ovo je znacajnije
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Originally posted by quard1aN View Post
          Jest' to jadno i bolno. Koliko su Ameri otisli gore sa fizikom. Kad ti pogledas 2002. i sada. Prosto im niko fizicki nije ni blizu, i samim tim se nema sta traziti. Taman da imamo sut kao najludji Litvanci nekada...
          Oni su nas razbili prvo zbog ludačkog šuta, pa tek onda fizike. Takva šuterska noć se retko dešava. Skok u napadu je druga stvar, ali to se da donekle rešiti sa dobrim postavljanjem i zagrađivanjem, tako da u budućim mečevima trebalo bi da bude dosta neizvesnije, ali treba doći do tih mečeva.
          Last edited by goku; 16-09-14, 11:41.

          Comment


          • Mnogo će nedostajati ovoj ekipi Krle ako stavrno ne obuče više sveti dres reprezentacije. Nadam se da će ga nagovoriti da ostane do Rija, imamo sada dobre šanse da izborimo OI sledeće godine.



            Comment


            • Цела емисија:

              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Raduljica se družio sa osnovcima

                Comment


                • Dva igraca koja sam ubedljivo najvise zgotivio u reprezentaciji su presla u Zvezdu. Place mi se sto nisu dosli kod nas, ali jebes mi mater tako cu slatko da navijam za Zvezdu u Evroligi
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • http://sport.blic.rs/Kosarka/Svetska...-otkrio-na-TVu

                    Steta sto u svakoj drugoj recenici potencira sebe, ali dobro... Tegi je to

                    Comment


                    • A Ameri tek? Bilo ih je 93 u ekspediciji. Igrača, trenera, asistenata, asistenata asistenata, nutricionista, psihologa, ma logistika neviđena. Paralele radi, naših je bilo 25 ukupno, FIBA plaća za 18. A tek hotel i apartmane koje su zakupili...


                      Ма одличан је Теги. Него, ја и даље чекам снимак из свлачионице после финала.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim dа ovo može da se prođe

                        Last edited by Lord Aleksoni; 01-10-14, 17:11.

                        Comment


                        • Cestitke za nase dame, teska utakmica i pobeda nad neugodnom Kubom 86:79
                          Najbolje su bile A.Dabovic sa 21 poenom, Milovanovic sa 17 i M.Dabovic sa 14 poena
                          U mecu za polufinale, sa domacinom Turskom u petak
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Bravo za dame Posle 12 godina valjda igramo na SP i odmah četvrtfinale

                            Comment


                            • Cure se bore, svaka čast i vode na poluvremenu 6 razlike protiv Turkinja. Samo sudije da nešto ne ukake.
                              Idemo!
                              Last edited by miloolja; 03-10-14, 17:41.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Cure se bore, svaka čast i vode na poluvremenu 6 razlike protiv Turkinja. Samo sudije da nešto ne ukake.
                                Idemo!

                                Sto se tice borbenosti to je vrhunsko, ali mene sekira sto se igra uglavnom svodi na suteve za trojku. Nema kombinatorne igre, pod kosem smo prilicno bezopasni. Nadam se da ce sut i dalje da nas sluzi, jer nam onda sanse rastu
                                Odbrana nam je znatno bolja u drugom delu, i oseca se velika energija i raspolozenje kod nasih devojaka, sto rezultira boljim sutem
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X