Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack 10 View Post
    Ja nesto mislim samo pobednik,nemoguce da niko nije spomenuo Rio posle poluf. Aj kad neko nadje zvanicnu infor.da okaci,nije mala stvar OI...
    ne da nije mala, nego je ogromna, posebno sto smo propustili prethodne 2
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      http://en.wikipedia.org/wiki/Basketb...ummer_Olympics

      Izgleda samo šampion, mi moramo na EP da obezbedimo.
      I ako ja ovo dobro tumacim, samo finalisti idu na OI
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Samo pobjednik prvenstva ide na OI.
        sigpic

        Comment


        • Pise samo jedan sa SV prvenstva
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • tako je uvek bilo, ali kad su ovi na RTSu krenuli to da komentarisu, ja sam mislila da se nesto promenilo
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment




            • "Ponosan sam što sam im trener, što sam radio sa njima. Oni su svake večeri igrali svim srcem za ovu zemlju i zaslužuju sve pohvale. Oni su kreirali ovu divnu priču, a ja sam samo srećan što sam im bio trener", rekao je Đorđević.

              "Niko nije ni očekivao da ćemo stići do ovde. Bili smo kompetitvni sa ostalim ekipama, ali su nam Amerikanci isprašili zadnjicu", slegao je ramenima i nasmejao se.
              http://mondo.rs/a727676/Sport/Kosark...-treniram.html
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                I ako ja ovo dobro tumacim, samo finalisti idu na OI
                Samo pobednik SP ide na OI, a to je US, mi moramo preko EP da se izborimo kao finalisti ili na izbornom turniru 4.–11. jula 2016. pred Rio, ako ne uspemo na EP, Dalipagić nema pojma.
                Last edited by goku; 14-09-14, 23:11.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Samo pobednik ide na OI, a to je US, mi moramo preko EP da se izborimo ili na izbornom turniru 4.–11. jula 2016. pred Rio, ako ne uspemo na EP, Dalipagić nema pojma.
                  Mislila sam finalisti sa EP, tako pise u onoj tabelici.

                  Sent from my HTC, posto mi se moze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pa zatekli Praju.. ovaj iz RTS mu rekao kako je to veliki uspeh što smo se plasirali na OI... možda čovek pomislio da se nešto promenilo.
                    Dakle da rezimiramo... tek moramo da se plasiramo na OI.

                    Last edited by miloolja; 14-09-14, 23:31.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Mislila sam finalisti sa EP, tako pise u onoj tabelici.

                      Sent from my HTC, posto mi se moze
                      Da, sad sam shvatio da si mislila samo finalisti na EP, u pravu si, samo finalisti, ali postoji taj izborni turnir pred OI odakle 3 tima idu. Pakao će biti kvalifikovati se, ali ko će ako neće svetski vicešampioni.
                      Last edited by goku; 14-09-14, 23:14.

                      Comment


                      • SVAKA JEBENA CAST MOMCI!
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Neki se nece sloziti sa mnom, ali je ovo po meni najveci uspeh u bilo kom sportu vezan za Srbiju u poslednjih 20 godina da sa ovakvim timom kojem smo u najboljem slucaju rekli da je cetvrtfinale za njih plafon ako se stvari poklope, a oni dogurase do finala i to smo presli preko Grka, Brazilaca i Francuza koji su bili favoriti za visok plasman i medalje.To dobija jos vise na znacaju kada nismo bili svrstani ni u prvi ni u drugi krug favorita.A i ova polovina zreba je bila dosta jaca od one gde su se nalazili Ameri, mada to se znalo nakon izvlacenja.

                          Comment


                          • Sutra svi pod balkon!


                            Poslato sa HTC Desire 500, zato što se šefici može...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Neki se nece sloziti sa mnom, ali je ovo po meni najveci uspeh u bilo kom sportu vezan za Srbiju u poslednjih 20 godina da sa ovakvim timom kojem smo u najboljem slucaju rekli da je cetvrtfinale za njih plafon ako se stvari poklope, a oni dogurase do finala i to smo presli preko Grka, Brazilaca i Francuza koji su bili favoriti za visok plasman i medalje.To dobija jos vise na znacaju kada nismo bili svrstani ni u prvi ni u drugi krug favorita.A i ova polovina zreba je bila dosta jaca od one gde su se nalazili Ameri, mada to se znalo nakon izvlacenja.
                              Ovo je najveći uspeh u bilo kom sportu od 2007. od kada nastupamo kao samostalna država Srbija. Košarkaši imaju još i srebro iz 2009. Doduše odbojkaši su bili evropski prvaci 2011., imaju još dve bronze sa EP 2007. i 2013. i jednu sa SP. 2010. Rukometaši imaju srebro sa EP 2012. Vaterpolo je ubedljivo najbolji, tu ni ne znam napamet šta sve imamo, ali košarka je košarka, ovo jeste najveći uspeh od 2007. s obzirom na snagu tima. 2009. u Poljskoj Krstić je bio na vrhuncu, igrali su još, Veličković, Tepić, Tripković, Mačvan uz Teodosića, Markovića, Bjelicu i Raduljicu iz ovog sastava mnogo jači tim od ovoga.

                              Comment


                              • Bravo momci, ostavili ste srce na teren, nema veze za mene ste najbolji.

                                Nije se moglo protiv onih vanzemaljaca, kada su krenuli da sipaju trojke pa ono je bilo nehumano

                                Comment

                                Working...
                                X