Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Bog da ispali u grupi. Ja navijao za Grčku večeras. Mislim da ću se na kraju složiti sa onim debilom Kalinićem, makar u nekom delu nevezanom za istoriju.

    Kakvog naroda majku mu jebem, sve znamo.

    Koliko sam samo puta čuo "glupi Ameri". Niko ništa ne zna mi sve znamo, od selektora pa nadalje, preko nekih urbanih legendi Žoceva i Radonjića.

    Odoh da pustim kako nas SAD rastavlja 50 razlike. Nije loš osećaj biti autošovinista. Sad znam kako je Kaliniću i Losmiju, pa ovo je kul.

    Možda i twitter otvorim da serem, ne bi bilo zgoreg.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Nije loše, nije loše...
      Samo jedno ne mogu nikako da ukapiram ( možda je do mene jbg.) koja je Bobijeva uloga u timu...
      ..
      Bobija cuvamo za finale i Amerikance... njegov je Kijanu Rivs.

      Comment


      • Originally posted by 7528. View Post
        Da Bog da ispali u grupi. Ja navijao za Grčku večeras. .
        Urose smiri se.

        Comment


        • Originally posted by 7528. View Post

          Možda i twitter otvorim da serem, ne bi bilo zgoreg.
          možda ipak ne...i ovo je puna kapa.

          Comment


          • Raduljica i Bircevic su uljezi u ovoj ekipi .....ali zbog povreda ostalih i ne pozivanja onih koji bi po kvalitetu morali biti u sastavu ,ova dva buzdovana ce ici na kraju ...

            Comment


            • Teškonogi Bradulja mora da ide zato što nema odraza.
              Treba nam takav centar da skida šorc protivničkim centrima kad su u skoku i da ih sprda u stilu Nelsona.
              Tu i tamo da posterizuje nekog Šarića jer mu se može.

              Birča puter ruka mora da ide zato što njegovom unezveronom facom opija protivničke četvorke koje utripuju da su mnogo atletski superiorni i onda se zalete na Bradulju i dobiju po ušima..

              Comment


              • taj rad kada prolete pored Birče a sarani ih Radulja...prajsles.

                kad bude to...?
                Last edited by Wingwalker; 19-08-19, 12:40.

                Comment


                • Teodosić i definitivno i zvanično ne ide u Kinu.
                  Last edited by Karamazov; 19-08-19, 20:47.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • A gde je to zvanicno?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      A gde je to zvanicno?
                      Nezvanično ne ide sa ekipom na turnir koji se igra u Kini ...još je ostavljena mogućnost da se priključi ekipi za SP , mada to deluje potpuno nerealno

                      http://sportklub.rs/Kosarka/Ostala-t...de-u-Kinu.html

                      Comment


                      • Ako nam se povredi jos jedan bek nagraisali smo...

                        Comment


                        • I bolje da ne ide. Samo bi poremetio hemiju u reprezentaciji u ovom trenutku, jer Miciću i Joviću bi bilo stavljeno do znanja da im selektor ne veruje kada vodi kljakavog Tea.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • ničim izazvan i pri zdravom razumu izjavljujem da se eto slažem sa dekkardeom za ovo iznad.
                            Last edited by Wingwalker; 19-08-19, 22:29.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ako nam se povredi jos jedan bek nagraisali smo...
                              A cija bi to tacno krivica bila?
                              Nemoj da se vracamo na to ko ide, a ko ne ide, ko je pozvan, a ko je precrtan.

                              I jos jedno pitanje - sta ako se povredi Lucic (opet), ili Simon?

                              Comment


                              • sta vise palamude sa Teodosicem? nece ici i to je to. . imamo dva vrhunska pleja i to je to,realno su obojica ispred Tea u ovom trenutku!

                                Comment

                                Working...
                                X