Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ti opet kazem,kritikujes coveka koji je uzeo tri srebra na zadnja cetiri takmicenja,ima li to neke logike? To sto tebi recimo smeta sto nije zvao Kalinica i Nedovica u redu je da izneses misljenje ne svidja mi se,ali Djordjevic je taj koji odgovara za rezultate i koji do sada nije pogresio u izboru igraca i nije u redu da zbog toga pljujes Djordjevica ili zato sto je zvao Teodosica,pa koga ce da zove ako ne njega,nosi nas covek 10 godina do medalja,najbolji nas igrac na svakom prvenstvu.
    Hocu li ti ici ja na zivce ako svakog dana 50 puta dodjem na temu tenis i pricam kako Djokovic ne zna reket da drzi,nema taktiku,mekan je,pa oteraces me u picku materinu,sto je normalna reakcija na takvo trolovanje. Jedno je misljenje a drugo lupetanje u cilju da isprovociras ljude.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Ja ti opet kazem,kritikujes coveka koji je uzeo tri srebra na zadnja cetiri takmicenja,ima li to neke logike? To sto tebi recimo smeta sto nije zvao Kalinica i Nedovica u redu je da izneses misljenje ne svidja mi se,ali Djordjevic je taj koji odgovara za rezultate i koji do sada nije pogresio u izboru igraca i nije u redu da zbog toga pljujes Djordjevica ili zato sto je zvao Teodosica,pa koga ce da zove ako ne njega,nosi nas covek 10 godina do medalja,najbolji nas igrac na svakom prvenstvu.
      Hocu li ti ici ja na zivce ako svakog dana 50 puta dodjem na temu tenis i pricam kako Djokovic ne zna reket da drzi,nema taktiku,mekan je,pa oteraces me u picku materinu,sto je normalna reakcija na takvo trolovanje. Jedno je misljenje a drugo lupetanje u cilju da isprovociras ljude.
      Gde sam ga ja kritikovala?!
      Jedino što sam rekla je da je pogrešno pripisati sve zasluge isključivo njemu a ne pomenuti tim...
      A u zamenu za to dobih salvu uvreda...pa čak i zaključak da ni jedna žena ne diskutuje o sportu- ozbiljna diskriminacija, da ti kažem...ozbiljna...a kao 21 vek...
      Boldovano...
      Da li ti stvarno misliš da možeš da mi ideš na živce i iznerviraš me?
      Slobodno dođi na tenis, piši šta god ti volja meni ne smeta ni najmanje jer, opet, svako ima pravo na svoje mišljenje, zar ne?
      I stvarno msm da već preteruješ i bolje da prekinemo ovde, mnogo idemo u off...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • To je ono sto ti vidis,ja sam rekao da nisam upoznao zenu koja voli da diskutuje o sportu i da sam zato mislio da si devojcica,nigde nisam rekao da zene ne treba da diskutuju o sportu,ako to volis ja nemam problem sa tim. Na koje uvrede mislis opet nemam pojma,cak i to devojcice,pre treba da ti bude kompliment.
        Meni ti ovde ne smetas,u redu je i tvoje misljenje o Teodosicu dok god zbog toga ne pljujes po Djordjevicu,ja imam drugo misljenje i to je to. Pogledaj malo,vidi sta sam rekao da mi smeta,trolovanje,lupetanje,poput Djordjevic nema veze sa trenerskim poslom,nema pojma o taktici,kosarci. A na tenis ne brini,tamo retko svracam,slabo me interesuje taj sport,eventualno peti set,zadnja tri,cetiri gema pogledam.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          To je ono sto ti vidis,ja sam rekao da nisam upoznao zenu koja voli da diskutuje o sportu i da sam zato mislio da si devojcica,nigde nisam rekao da zene ne treba da diskutuju o sportu,ako to volis ja nemam problem sa tim. Na koje uvrede mislis opet nemam pojma,cak i to devojcice,pre treba da ti bude kompliment.
          Meni ti ovde ne smetas,u redu je i tvoje misljenje o Teodosicu dok god zbog toga ne pljujes po Djordjevicu,ja imam drugo misljenje i to je to. Pogledaj malo,vidi sta sam rekao da mi smeta,trolovanje,lupetanje,poput Djordjevic nema veze sa trenerskim poslom,nema pojma o taktici,kosarci. A na tenis ne brini,tamo retko svracam,slabo me interesuje taj sport,eventualno peti set,zadnja tri,cetiri gema pogledam.
          I šta ja sada na ovo treba da kažem?
          Bila sam u pravu još u prvom upisu...
          Ok je imati mišljenje sve dok se slaže sa tvojim?
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Pa ako pod misljenjem podrazumevas postove poput Mesi nema veze sa fudbalom,Federer sa Tenisom,Djordjevic sa kosarkom,Savic sa vaterpolom onda si u pravu.

            Comment


            • Dobro, ovde stavljamo tačku. Mihajlo, svako ima pravo da napiše svoje mišljenje. Mogu ja ili bilo ko drugi da misli za nečije mišljenje da je debilno, ali ne mogu da napišem da je taj neko debil ovakav ili onakav, klinac, balavac, neznalica..jer postoje pravila na forumu koja to ne dozvoljavaju.

              Ako primetim da je nekog uvatila bolest zvana dosada pa iz dosade kucka jedne te iste komentare, reagovaću. Ništa ne brini.

              I kao što napisah ovde stavljamo tačku. Nastavite dalje sa pisanjem i neka pisanje bude u skladu sa temom.

              Comment


              • Ok,ali nemoj onda da me optuzujes za trolovanje kada odem na temu Zvezde i napisem 50 puta Tomic nema veze sa trenerskim poslom,Lazic je bivsi igrac i slicne gluposti jer to se ovde radi na temi reprezentacije. Znaci zakljucili smo da je to misljenje ma koliko bilo debilno,a trolovanje onda ne znam sta je. Sreca pa nemam vremena da se bavim tim stvarima,dodjem ovde da popricamo o reprezentaciji,kako igramo ali obavezno naletim na takva misljenja kako vi kazete.

                Comment


                • Mihajlo, jel moguce da si 100x napisao u poslednjih nekoliko stranica da je Djordjevic uzeo 3 srebra.
                  Ne smeta ti sto se ponavljas?

                  Comment


                  • Necu vise nista da pisem dok god se Djordjevic pljuje na ovoj temi,necu vise ni da ulazim da gledam ta lupetanja,iznerviram se bezveze.

                    Comment


                    • Mihajlo lepo sam ti rekao a ti mislio ja se šalim. Ono devojče samo ubijalo vreme ovde do tenisa

                      Comment


                      • Mihajlo10, ti si osetljiv na Djordjevica i Partizanove igrace iz repke. Ti potenciras ovde ko je Grobar, a ko Delija vise od bilo koga. Evo majstor je okorela Ciganstura, pa ‘turio’ Djordjevica na avatar. On nam je most ljubavi, tolerancije i zajednistva.

                        Comment


                        • Jes vala ja ne videh većeg Ciganina od njega.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Mihajlo10, ti si osetljiv na Djordjevica i Partizanove igrace iz repke. Ti potenciras ovde ko je Grobar, a ko Delija vise od bilo koga. Evo majstor je okorela Ciganstura, pa ‘turio’ Djordjevica na avatar. On nam je most ljubavi, tolerancije i zajednistva.
                            Navijaci Crvene Zvezde nemaju problema sa Djordjevicem,uvek je docekan aplauzima, a sto se ne bi moglo reci za neke druge. Svakako ovde su uvek misljenja vezana za reprezentaciju,trenera,igrace i ostalo.

                            Nekog sam misljenja da Guduric nece ici,nisu kompatibilni on i Bogdanovic. Mislim da bi trebao da ide Simonovic zbog spot up suta i da ne ide Raduljica i Bircevic,ako bih birao izmedju 3 igraca,izabrao bi zadnja dva. Bircevic je slican igrac Bjelici sa tim sutem nikakva..nivo nije ni za ozbiljan ABA klub. Raduljica je ok igrac,ali za Kinu..2016 je igrao poslednju ozbiljnu kosarku,ne izgleda na terenu kao ozbiljan kosarkas, greh je svaki minut uzet Milutinovu na ustrb Raduljice.

                            Mislim da to i selektor vidi i da isprobava koga ce od ponudjene cetvorke da izbaci...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Gudurić ide 1/1. Otpadaju ili Birčević ili Raduljica uz Tea, koji neće moći zbog povrede da bude deo tima.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sale zakuvao sa Gregom


                                DJORDJEVIC ... who was a sensational player and has been a brash and successful coach for the country widely regarded as the strongest threat in the 32-team field to the Americans

                                The reported quote from Djordevic -- stress "reported" because I regrettably don't speak the language and can't vouch for tone, context, etc. -- was: "“Let’s let (Team USA) play their basketball and we will play ours and, if we meet, may God help them."

                                Gregg Popovich acknowledged hearing it but predictably declined to counter the recent tout from his Serbian counterpart Sasa Djordevic that the Serbians can give Team USA real problems: "People will talk but it's usually not something I respond to.

                                Comment

                                Working...
                                X