Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kvalitet je bitan a ne godine!

    Comment


    • Jedan je Rasko Katic.

      Comment


      • Kakve veze ima koliko Micov ima godina ako odlicno igra?
        Jos je izjavio da se sjajno fizicki oseca.

        Bio bi nam dosta koristan, a sad nece imati prepreke da bude pozvan jer nije u sukobu sa novim selektorom.
        Last edited by Mr. Wolf; 20-11-19, 14:18.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kokoškov i zvanično: Iskustvo, znanje i energija u službi nacionalnog tima

          "Nacionalni košarkaški tim Srbije će se bazirati, pre svega, na našim najboljim igračima koji su u mogućnosti da se odazovu pozivu i koji žele da nose dres nacionalnog tima. Moj prvi zadatak će biti da napravim inicijalni kontakt sa svim potencijalnim reprezentativcima. Očekuju nas dve etape u predstojećem takmičarskom ciklusu: dve utakmice u februarskom prozoru kao deo kvalifikacija za predstojeće Evropsko prvenstvo i kvalifikacioni olimpijski turnir u junu u Beogradu. S obzirom na to da igrači Evrolige i NBA neće biti u mogućnosti da učestvuju u prozorima, akcenat će se svakako staviti na igrače koji će biti slobodni u tom periodu. Iako živimo na različitim kontinentima, danas, u 21. veku, veku tehnologije, znam da ću sada većinu slobodnog vremena provoditi za kompjuterom gledajući utakmice iz Evrope i na telefonu kontaktirajući naše igrače i moje saradnike. To za mene u ovom poslu neće biti ništa novo… Na kraju, želim da se zahvalim Košarkaškom savezu Srbije na ukazanom poverenju i odlučnosti da sarađujemo. Želeo bih, takođe, da se zahvalim čitavoj organizaciji Sakramento Kingsa na podršci da mi, i pored svakodnevnih NBA obaveza, dozvole da budem uz nacionalni tim Srbije. Ono što mogu sigurno da obećam je da ću svo svoje iskustvo, znanje i energiju, staviti u službu nacionalnog tima sa željom da se ostvare ciljevi koji su pred nama", rekao je Kokoškov.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ima veze jer ne treba zatvarati vrata mladjim igracima na koje moze da se racuna u buducnosti a koje treba uvesti u sistem i praviti hemiju izmedju njih. Svakako su tu prvi izbor Kalina i Lucic, a polako treba otvarati vrata Todorovicu, Dobricu, Davidovcu i Zagorcu.

            Comment


            • Simanić!

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Simanic igra na drugoj poziciji, on se podrazumeva.

                  Comment


                  • Na Simanica ni Gavrilovic ne racuna.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Zato Gavrilović računa na Filipa, znači Filip drugi plej Reprezentacije?
                      ...bože zdravlja, nadam se da neće još dugo da nam jede džigericu na mestu trenera.
                      Kada nam dođe Haralampije biće čupanja kose.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nema zašto da se pokaje, u pitanju je odrasla osoba koja stoji iza svojih postupaka (koji btw je bio opravdan) a ne dete.
                        Da, odrasla osoba koja je molila bivšeg selektora da ga vrati u tim na svakom ćošku.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Na Simanica ni Gavrilovic ne racuna.
                          Odakle uopste covek da krene da ti objasnjava koliko ova recenica nema blage veze

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Zato Gavrilović računa na Filipa, znači Filip drugi plej Reprezentacije?
                            ...bože zdravlja, nadam se da neće još dugo da nam jede džigericu na mestu trenera.
                            Kada nam dođe Haralampije biće čupanja kose.
                            Pa ne. To što je on prvi plej Zvezde nikako ne može da bude automatizam da bude drugi plej Reprezentacije.

                            Ja znam da bi voleleli da reprezentacija bude crveno-bela ali to ne ide tako. Zvezda nažalost ili na sreću nije nikakvo merilo za uspeh i kvalitet nekog igrača, nikad nije ni bila pa čak ni sad u svojim najboljim godinama..

                            Comment


                            • Igor Kokoškov za Koš magazin: Kaminski potencijalni reprezentativac
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • na ubrzani kurs srpskog... drugacije ne moze.

                                Comment

                                Working...
                                X