Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Postoji u jednačini još jedna nepoznata - FIBA, da li će se dozvati pameti i uskladiti termine reprezentativnih takmičenja sa klupskim takmičenjima, i u skladu sa tim ko će se odazvati. Mada, vrlo verovatno da će onda većina reprezentacija biti u istoj poziciji, barem one najbolje.
    Bice isto kao sto je i do sada bilo.
    U zadnjih 5 takmicenja samo u zadnjem smo bili kompletni....pa i pored toga postavljas pitanje - koliko zlata je osvojeno. To cemo mi tebe da pitamo posle svakog takmicenja, bolje da se samobanujes u pauzama izmedju banova.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Bice isto kao sto je i do sada bilo.
      U zadnjih 5 takmicenja samo u zadnjem smo bili kompletni....pa i pored toga postavljas pitanje - koliko zlata je osvojeno. To cemo mi tebe da pitamo posle svakog takmicenja, bolje da se samobanujes u pauzama izmedju banova.
      Na EP smo morali dva zlata da osvojimo jer smo nastupili u sastavu koji je selektor... selekcionisao[emoji769] [emoji13], a ne drvenu i srebrnu medalju. Selekcija i uloga igrača, shodno tome i rezultat idu na dušu bivšeg selektora, bez ostatka.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Evo sad cemo sa Kokoskovim da uzmemo zlata na EP.... snacice se on jos bolje od Djordjevica koji je na proslom EP imao 7ili8 otkaza iz prvih 12. On ce uraditi selekciju za zlato. Samo jos da potpise i da se to ne izjalovi.

        Comment


        • Kokoskov vise ima u malom prstu trenerskog znanja nego sto ce bivsi nesrecni selektor ikad znati ! videcete to kad pocne da vodi reprezentaciju

          Comment


          • Kako cemo to da vidimo i prepoznamo?

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Kako cemo to da vidimo i prepoznamo?
              Samo ce ti se kazati ,imacemo sistem igre,znace se ko kosi a ko vodu nosi ,nece Bogdan igrati sve i uvek to je sigurno ,imaces izradjene akcije ,videces kako se Bobi koristi na pravi nacin ,a za Jokica je suvisno i da pricam,nece Bjelica igrati 38min kada celu utakmicu vola ne moze da ubode,igrace Kalinic ,Nedovic,Micov a nece igrati Bircevici i ostali polu igraci ,povredjeni ili nedovoljno oporavljeni .....treba li jos????? ...sve to ....bivsi nije znao ....na nasu veliku zalost!

              Comment


              • Sve zapisano i zapamceno....pa cemo da vidimo sta ce se od toga ispuniti.

                Comment


                • Ako bude imao Teodosica zdravog bicemo sigurno u tri reprezentacije na svetu,ako ga ne bude imao sledi opet mucenje s akcijama,soliranje,kosarkaski genije se ne radja svaki dan.

                  Comment


                  • Micov i Nedović sve bolji, odlični u večerašnjoj pobedi protiv Makabija.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Kakav crni Micov te spopao....na ovoj temi bi trebalo samo o reprezentativcima pisati.

                      Comment


                      • To što nije bio kod prethodnog sujetnog nesposobnjakovića reprezentativac ne znači da neće biti ubuduće. Suviše je dobar igrač i uveren sam da će ga novi selektor zvati.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Tadašnja odluka Đorđevića je bila na mestu, novi selektor se još nije izjasnio (još nije ni promovisan) po pitanju igračkog kadra na koji računa. Naravno da je kvalitetom igara u Armaniju zaslužio poziv a da li se pokajao zbog poteza koji je učinio i da li će biti pozvan - videćemo.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Nema zašto da se pokaje, u pitanju je odrasla osoba koja stoji iza svojih postupaka (koji btw je bio opravdan) a ne dete.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment




                            • Čestitamo Igore! Nažalost, nećemo stići na pripreme sledećeg leta.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Oce pozvace coveka da debituje na velikom takmicenju u 35oj godini.

                                Comment

                                Working...
                                X