Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Frank Selektorova želja, a jeste, onda nema sumnje da bi trebalo da bude deo rostera ako želimo da dođemo do toliko željenog zlata na nekom od narednih FIBA takmičenja.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ima li malog Nakica u kombinacijama, bar za širi spisak?
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Nema, premlad i preneiskusan.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Mislim da se može naći mjesta za njega, pomoglo bi mu okupljanje prije svega zbog Kokoskova, zna Igor sa mladim igračima, za nešto više od šireg spiska jeste mlad
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Ima vremena za njega, prvo da pokaže da li je uopšte kvalitet za reprezentaciju. To pod broj jedan, pod broj dva treba da se izjasni za koju reprezentaciju želi da nastupa.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • ne moze iz juniorske kosarke u seniorsku reprezentaciju, to je neozbiljno. I sam Mario je rekao da pre seniorske kosarke se nece izjasnjavati po tom pitanju.

              Comment


              • Momak igra redovno spansku ligu za Real, mada slažem se sa vama da nije realno da igra za reprezentaciju, ne još
                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                Comment


                • Poenta je u "rezervaciji" ne u tome da li je zreo za nastup. Ako je vanserijski talenat svakako treba učiniti sve da bude na širem spisku.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • I biće, za jedno dve, tri godine. Ako se pokaže.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Sve zavisi od njegove zelje i volje za koji tim ce igrati, a verujem da nas savez jeste u kontaktu sa njim i da ce ga zvati samo onda kada i ako dobije njegovu saglasnost...

                      Comment


                      • Ja koliko se sećam Nakić je rekao da će igrati za reprezentaciju.

                        Što se četvorke u našoj reprezentacije tiče, najbolja četvorka je Mačvan pa Bjelica ali uvek je bar jedan od njih bio povredjen. Tako da će i ovaj put Birča magija u reprezentaciju.

                        Nema rata bez Turaka i reprezentacije bez Birče..
                        Ako baš zagusti tu je Novica ubica.

                        Comment


                        • Kaminsky, Bjelica, Simanić. To su naši najbolji igrači na poziciji 4. Da, i Kaminsky je naš.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Macvan je bio najbolji... u jednoj situaciji kada Bjelica se nije odazvao.

                            Dok igra na nivou Japanske lige ne moze biti pruziti kvalitet za tim koji ima najvece ambicije. Tek ako se vrati u najbolju formu nakon povrede, sto podrazumeva da se takmici u kvalitetnijoj ligi nego sto je japanska. Novica je isto raspad, a Birca....nadam se da mu je konacno dosao kraj. Partizan trenutno nema opciju na poziciji 4 za reprezentaciju.

                            Comment


                            • Ne znam za Kaminskog, nisam pratio čoveka ali je jasno rekao da ne želi da igra za reprezentaciju tako da nema šta da ga ubrajamo.

                              Najbolja naša 4-ka je Mačvan ubedljivo pa onda BLejica koji je imao malo bolji učinak od mene na zadnjem prvenstvu, pa Novica ubica(samo zbog starosti inače bi bio br.1)

                              Smoriša nema šta da traži u reprezentaciji jer ne zna a i gleda kao iz tudje glave unezvereno.

                              Već smo se opekli sa Gudurom tako na EP kad je u dva ključna napada izgubio loptu i ostali smo bez zlata. Doduše pomogao mu je i Kuzmić sa promašena dva bacanja u ključnim momentima i Bobi zvani pik en rol koga je Dimec unakazio.
                              Last edited by Chiwwi; 19-01-20, 16:36.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ja koliko se sećam Nakić je rekao da će igrati za reprezentaciju.

                                Što se četvorke u našoj reprezentacije tiče, najbolja četvorka je Mačvan pa Bjelica ali uvek je bar jedan od njih bio povredjen. Tako da će i ovaj put Birča magija u reprezentaciju.

                                Nema rata bez Turaka i reprezentacije bez Birče..
                                Ako baš zagusti tu je Novica ubica.
                                Da se ne zezamo, Mačvan je odličan igrač ali nije ni prići profesoru.
                                Mačvan je i sa jednom zdravom nogom izmislio košarku za razne Birčeviće.
                                Mačvan više ne igra košarku na ozbiljnom nivou (kao ni Raduljica).
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X