Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni jedni ni drugi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Simmons ne igra svetsko.Odustao ..

      Comment


      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
        Kanada je jača od nas, a vrlo moguće i Australija.

        Ne znam što se stvara pompa da smo odmah iza USA, nemamo mi Bog zna kakve igrače. Jaki smo na centru, ovo ostalo sve više manje.

        Bjelica ok, Bogdanović ok, ali npr Australija ima Simmonsa i Joe Inglesa koji je izmislio košarku za Bogdana. Imaju Baynesa i Boguta, Patty Mills je bolji od Tedosića koji nije ni igrao godinu dana.

        Nešto nisam siguran da bi ih pobedili.
        kvalitetni jesu ali svaki put su dobijali po tamburi kad god smo igrali ..dobice i ovaj put!

        Comment


        • Nisam video ko je sve odustao. Ali da im on igra... Ingles je totalno potcenjen, ono je bolesno kako čovek igra. Mills preiskusni veteran, Baynes i Bogut solidno za centre i Simmons da igra bili bi opasni, jako opasni.

          Dobro je što Jokić igra, što nije odlučio da se povuče, jer je prejaka konkurencija na Zapadu a trebaće mu svežine.

          Comment


          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
            Nisam video ko je sve odustao. Ali da im on igra... Ingles je totalno potcenjen, ono je bolesno kako čovek igra. Mills preiskusni veteran, Baynes i Bogut solidno za centre i Simmons da igra bili bi opasni, jako opasni.

            Dobro je što Jokić igra, što nije odlučio da se povuče, jer je prejaka konkurencija na Zapadu a trebaće mu svežine.
            steta sto Stiv Nes ne igra ,ai Leri Bird da igra za Amere bili bi mnogo jaci ,Luk Longli bi pomogao dosta australijancima ...Marculionis odustao sreca nasa ....a tek je dobro sto ne igra Janakis za Grke taj nam je uvek zagorcavao zivot....

            Comment


            • Šta kenjaš ti?

              Ja sam nabrajao igrače koji sada igraju i za koje se pričalo da nastupaju, šta mi se mangupiraš ti tu

              Comment


              • Zato sto prosipas tu neku pamet a ne znas ni ko igra za njih.
                Ingles ti je igracina a Bogi i Bjelica su ti ok
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                  Šta kenjaš ti?

                  Ja sam nabrajao igrače koji sada igraju i za koje se pričalo da nastupaju, šta mi se mangupiraš ti tu
                  idi malo se edukuj a i nauci se lepom ponasanju bar sada kad te do sada niko nije naucio .....

                  Comment


                  • Ingles bogdanu ni pertle ne moze da veze ....

                    Comment


                    • Ispasti u B diviziju sa onakvim igracima, gasi kosarku, ustvari gasi kosarkasku struku, uvek neke kombinacije, uvek balvani. Prvenstvo odigrano bezmudo i bez srca, bas se lepo uce te mladje selekcije sta je kult reprezentacije.

                      Bez obzira koliko mi stvari zamerali Djordjevicu, nikako mu se ne mogu osporiti dve stvari. Rezultati i vracanje kulta seniorske reprezentacije, ogroman je to uspeh i samo na osnovu toga mora da ima kredit za svaku donesenu odluku.

                      Krv ti jebem igracemo sa Albanijom, Holandijom, Slovackom i ostalim klosarima iz B divizije.

                      Kuzmanovic I Rakocevic
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ispasti u B diviziju sa onakvim igracima, gasi kosarku, ustvari gasi kosarkasku struku, uvek neke kombinacije, uvek balvani. Prvenstvo odigrano bezmudo i bez srca, bas se lepo uce te mladje selekcije sta je kult reprezentacije.

                        Bez obzira koliko mi stvari zamerali Djordjevicu, nikako mu se ne mogu osporiti dve stvari. Rezultati i vracanje kulta seniorske reprezentacije, ogroman je to uspeh i samo na osnovu toga mora da ima kredit za svaku donesenu odluku.

                        Krv ti jebem igracemo sa Albanijom, Holandijom, Slovackom i ostalim klosarima iz B divizije.

                        Kuzmanovic I Rakocevic
                        Da ne započinjemo po ko zna koliko puta prežvakanu priču - ne slažem se oko rezultata seniorske reprezentacije, morali su da budu bolji.
                        Last edited by dekkard; 21-07-19, 09:15.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Zato sto prosipas tu neku pamet a ne znas ni ko igra za njih.
                          Ingles ti je igracina a Bogi i Bjelica su ti ok
                          To je moje lično mišljenje i nisam pisao ni off, niti sam imao neku lošu nameru. To što moje mišljenje potencijalno nema težinu ne daje njemu za pravo da me sprda niti tebi da mi popuješ nešto. Ako misliš da pišem gluposti to i kažeš i navedeš argumente, a ne da mi ti glumiš cenzora ovde. Jesi razumeo?

                          Ajde da sam vas vredjao, ili bilo šta, nego sam gledao Inglesa kako igrao najmanje 15 puta ove sezone i osta bez teksta koliko je preopasan.
                          Last edited by Cassius Clay; 21-07-19, 09:02.

                          Comment


                          • Cak 15 puta? Svaka cast.

                            Smiri malo zivce da ti se ne obije o glavu to ponasanje. To tamo dje si naucio a ne odje.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Da ne započinjemo po ko zna koliko puta prežvakanu priču - ne slažem se oko rezultata seniorske reprezentacije, morali su da budu bolji.
                              Postujem tvoje misljenje ali ipak ostajem pri svom stavu. Gde smo mogli bolje, sta mislis?

                              @miki
                              Sto si tako ostar batice, Uki je samo izjavio da je Ingles opasan, to nije za osudu. Normalno je imati razlicite stavove.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Je l`treba pomoc, momci, oko medjusobne komunikacije?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X