Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jokic ce biti problem u obrani on je od svakog igraca po dva metra udaljen i samo preuzima u krizanjima a svog pusta, drugi pocrkase dok pokriju njegovog igraca. Bas je nezainteresovan plus se ne igra preko njega, cijenim da bi mogao biti totalno razocarenje prvenstva u smislu reputacije iz NBA

    Comment


    • Sale je vec rekao da Vasa prolazi kroz privatne probleme, nije tesko zakljuciti zasto nije 100% koncentrisan ali verujem da ce biti najbolji kada to bude najpotrebnije. Sada vise nema nazad, ovo je nasih 12, maksimalna podrska pa dokle stignemo.

      Comment


      • Nije.
        Drobe po novinama da će Teo možda biti spreman.

        Comment


        • Kada bi verovali svemu iz novina..

          Comment


          • Ako ga budu isforsirali, mada ja to ne odobravam, mora Boban/Raduljica da otpadne, eventualno Birča.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Novine drobe da bi bile citane, a svi znamo da od toga nema nista.

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Jokic ce biti problem u obrani on je od svakog igraca po dva metra udaljen i samo preuzima u krizanjima a svog pusta, drugi pocrkase dok pokriju njegovog igraca. Bas je nezainteresovan plus se ne igra preko njega, cijenim da bi mogao biti totalno razocarenje prvenstva u smislu reputacije iz NBA
                Jokic ne bi bio problem ni u timu Sveta. Kad bi sad oformio prvu petorku zemaljske kugle on bi igrao 5-icu. E sad sto nas selektor misli da on treba da igra na 4, to nije Jokicev problem.

                Comment


                • Jel bolje da on igra na 4, ili na 4 da igra Birca? To je pitanje koje treba da postavljate.

                  Comment


                  • Bjelica igra 4ku Birca, Simon i Lucha mogu da odmene ...neverovatan je mmajstor xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • A ti se pravis Tosa... ko je sem Bjelice u nasem timu jos prava cetvorka?
                      Igrane su vrlo cesto petorke sa Jokicem i Bjelicom, a problem nastaje kada Bjelica izadje iz igre... Simon i Luca su iznudjene cetvorke isto kao sto je i Jokic. Igrali su i oni to, isprobano je protiv nizih i brzih cetvorki... sigurno u toj situaciji nece Jokic biti na 4. Ali kad treba visa cetvorka a Bjelica je na klupi izbor je ili Birca, ili Jokic prinudno.

                      Comment


                      • Simonovic nije nikakva iznudjena cetvorka, covek je najbolju kosarku u karijeri igrao upravo na toj poziciji. Nema razloga da Jokic provede i minut na 4, decko je najbolji centar sveta i jedino logicno, posebno u FIBA kosarci, je da iskljucivo na toj poziciji i igra. Nadam se da ce tako i biti na prvenstvu i da necemo gledati ove big ball egzibicije na granici cirkusa. Mada ne znam sto smo ih gledali i na pripremama, al' dobro...

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Jel bolje da on igra na 4, ili na 4 da igra Birca? To je pitanje koje treba da postavljate.
                          To je tebra pitanje koje trebas da postavis Djordjevicu ,sto je dosao u situaciju da mu back up krilni centar bude Bircevic.

                          Bolje da je zvao Novicu ,bar zna kosarku ,za tih nekoliko minuta sto bi trebalo da odmeni Bjelicu ,za razliku od Bircevica.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Jel bolje da on igra na 4, ili na 4 da igra Birca? To je pitanje koje treba da postavljate.
                            Najbolje je da igra Bjelica, a da ga menaju Kalina i Simon. Upppssss, zaboravih da nema Kaline

                            Comment


                            • Originally posted by Nas View Post
                              Simonovic nije nikakva iznudjena cetvorka, covek je najbolju kosarku u karijeri igrao upravo na toj poziciji. Nema razloga da Jokic provede i minut na 4, decko je najbolji centar sveta i jedino logicno, posebno u FIBA kosarci, je da iskljucivo na toj poziciji i igra. Nadam se da ce tako i biti na prvenstvu i da necemo gledati ove big ball egzibicije na granici cirkusa. Mada ne znam sto smo ih gledali i na pripremama, al' dobro...
                              Iako se sa tobom (tvojim upisima u glavnom slažem) ovo oko Simona mi nije jasno, ako misliš na Simonove igre u Zvezdi on e primarno bio trojka a četvorku je igrao prinudno ili u nekoj niskoj petorci. Za Jokića je mslim sve rečeno, apsolutno (po meni) si u pravu.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ako se Sale bude glupirao puno sa Jokićem na 4, nećemo se dobro provesti. Ionako kad bude bilo najbitnije, rotacija će se skraćivati, maksimalno rotirati njega, Bjelicu i Milutinova u različitim kombinacijama i tako podeliti minute, s tim da Jokić provede minimalno na 4. Naravno, Simon i Luča kad se oporavi, dodatne opcije na 4 ali i na 3, i to će Sale morati dosta da kombinuje, viđaćemo verovatno Guduru i Bogdana na 3 u nekim small ball varijacijama. Sve bi bilo lakše da su Kalina i Gagi tu, a što Kalina nije, to samo Sale zna, a verovatno ćemo saznati i mi ubrzo ako se ne daj bože doživi neuspeh na turniru.

                                Ako postoji i mala šansa da Teo zaigra, povesti ga i zahvaliti se Birči na saradnji, no od toga nema ništa.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X