Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ruku na srce, i Bobi i Kuz su u boljoj formi, teško da bi išao i da je zdrav, ne verujem da bi prihvatio ulogu trećeg centra.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Radulja je uvek u beast modu kad obuce dres reprezentacije bez obzira na partije u klubovima...jos jedan udarac za nas...steta...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Moram da se složim... čovek se baš cima kada igra za reprezentaciju, a i nekako nam je prethodnih godina bio maskota... baš će mi faliti

        Comment


        • Ionako je skinuo bradu, ne bi bio maskota a odkad je nema kao da je sav talenat izgubio, ali ostace zapisano u legendi Braduljica i one njegove role prethodnih godina u repki nevidjeni nivooo
          Last edited by krele90; 17-08-17, 13:36.

          Comment


          • Zar nije Štimac maskota, jbm?
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Stimac je maskota, a Bradulja zastitni znak

              Comment


              • KUZ i Bobi kombinacija najvisih nasih centara ikada. Teski centri samo tako.

                Comment


                • Stara skola samo tako.

                  Comment


                  • Najtuznije je što će smešni Birčevic ići. . . Neverovatno

                    Comment


                    • Kakva je situacija sa Nedovićem? Jel zvanično out?

                      Comment


                      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                        Kakva je situacija sa Nedovićem? Jel zvanično out?
                        Citaj forum, danas ima post za njega.

                        Comment


                        • Nije dobro zbog samog igrača, ali ovo sa Raduljatorom je dosta pomoglo Saletu, imao bi baš muke.

                          A možda je to bio i neki dogovor između njih dvojice kad se videlo u kom pravcu stvari idu s obzirom na strašnu formu Štimare, zatim prisustvo Bobinatora i kuzovu odbranu.

                          Ovo sa Nedovićem mi otpočetka smrdi, ali ne zbog njega, već zbog kluba. Pa nje lud ako ne može da igra i ako igranjem rizikuje povredu da to radi. Niko u reprezentaciji to ne bi ni želeo, tako da je ovo ponašanje Unikahe baš jadno, mislim to nepoverenje u inteligenciju sopstvenog igrača.

                          Comment


                          • Originally posted by GOKU View Post
                            Ovo sa Nedovićem mi otpočetka smrdi, ali ne zbog njega, već zbog kluba. Pa nje lud ako ne može da igra i ako igranjem rizikuje povredu da to radi. Niko u reprezentaciji to ne bi ni želeo, tako da je ovo ponašanje Unikahe baš jadno, mislim to nepoverenje u inteligenciju sopstvenog igrača.
                            Oni imaju pravo da gledaju sopstvene interese i izbor da se sluze kako dozvoljenim tako i nedozvoljenim sredstvima. Pravo je pitanje sta KSS tu radi, tj ne radi? Izgubili su prvu ligu, cak i kls ligu i jedino sto im je ostalo su kup srbije i reprezentacija. Kako to oni stite interes reprezentacije? Kad je Danilovic poslao ono pismo Karnisovasu pomislio sam da su konacno poceli da rade svoj posao, ali cim je 2 nedelje kasnije okrenuo curak naopacke sa onom skandaloznom izjavom za Jokica shvatio sam da od toga nema nista. I posle se cudimo sto vecina mladih se nije odazvalo za univerzijadu i sto klubovi kao sto je Unikaha sebi dozvoljava da se tako ponasa.

                            Comment


                            • Prenosi li neko nama dostupan ovaj turnir u Njemackoj?

                              Nedovic ukoliko bude stvarno sposoban da igra, bi bio jos jedna opcija vise u napadu spolja, jer ce svakako svi protivnici ici jako na Bogdana cekajuci neki njegov prazan hod kao plod jake odbrane na njemu.

                              Comment


                              • Спорт Клуб преноси.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X