Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urose, da si ga poznavao licno - nikad ne bi napisao ovu glupost.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • ume neku pametnu da prozbori od 2:15. Prosto ko pasulj
      Ono posle 2:15 ne vredi ništa ako nisi razumeo ono pre 2:15 . U svakom slučaju pozitivno što citiraš Zorana Đinđića . Ako ništa drugo vredi povremeno pogledati "Srbija na dobrom putu"

      Comment


      • I da nije ovo napisao opet bih rekao da Raduljica ima kvalitet i zasluzuje da ide u Kinu,uvek je bio nas najbolji igrac uz Teodosica,uvek se odazivao za reprezentaciju,nije se vadio ni na NBA ni na ugovore a mogao je lagano da igra taj NBA,bio u Milvokiju,njegov jedini problem je sto ga klupska kosarka ne interesuje mnogo,on igra kosarku jer voli taj sport,pare ocigledno nisu njegov cilj,uzeo je dovoljno za ceo zivot.Ja sam ubedjen na osnovu svega sto sam video da je on posle Jokica nas najbolji centar,kad hoce itekako moze da bude dobar i na skoku i u odbrani,napad je nesporan,jedan od najtalentovanijih igraca u Evropi sto se napada tice,zajebavao se cesto i sa Goberom,najboljim defanzivcem NBA lige.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          I da nije ovo napisao opet bih rekao da Raduljica ima kvalitet i zasluzuje da ide u Kinu,uvek je bio nas najbolji igrac uz Teodosica,uvek se odazivao za reprezentaciju,nije se vadio ni na NBA ni na ugovore a mogao je lagano da igra taj NBA,bio u Milvokiju,njegov jedini problem je sto ga klupska kosarka ne interesuje mnogo,on igra kosarku jer voli taj sport,pare ocigledno nisu njegov cilj,uzeo je dovoljno za ceo zivot.Ja sam ubedjen na osnovu svega sto sam video da je on posle Jokica nas najbolji centar,kad hoce itekako moze da bude dobar i na skoku i u odbrani,napad je nesporan,jedan od najtalentovanijih igraca u Evropi sto se napada tice,zajebavao se cesto i sa Goberom,najboljim defanzivcem NBA lige.
          Sta si ti ovde sve napisao..Nije mu do para, vec do kosarke.-Ode u Kinu..

          Stvarno nigde veze ovo sto si napisao,ostrascen si previse i ti nazalost.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Cestitke devojkama na bronzi!
            Bez obzira na to sto su igrale sa Britankama, posle jucerasnjeg poraza, na kraju mozda ipak i teskog, jer su pravo niodkuda dosle bile u situaciju i za sjajnije odlicje... prebolele sve i dale svoj trenutni maksimum![emoji173]

            Bravo Marina! [emoji173]

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Da je hteo Raduljica je mogao da uzme na stotine miliona dolara u NBA ligi ali njega ocigledno to ne interesuje,cilj mu je da u klupskoj kosarci sa sto manje truda obezbedi svoje praunuke i zato igra u Kini,tako da je uspeo u tome. Ja ne bih rekao da sam ostrascen,ono sto ja vidim je da je Raduljica u reprezentaciji uvek razbijao,cini mi se da ga je jedino Valanciunas nadigrao,sve ostale je izludeo,nisu znali odakle ih trpa. Ne bavim se tim glupostima Zvezda,Partizan,i nije mi ostao u lepom secanju sto se tice klupske kosarke,dosao je da otalja posao u Partizanu,ali sto se tice reprezentativne kosarke uz Teodosica uvek nas najbolji igrac je bio Raduljica. Cestitke devojkama na bronzi,ova mi je draza od svih dosadasnjih medalja jer su sve devojke Srpkinje,nemamo uvozne kosarkasice.

              Comment


              • Počelo prvenstvo Evrope U20 u Izraelu . Naši upravo igraju sa domaćinom

                Comment


                • macvan gospodin ...sam rekao da nije trebalo da bude pozvan u reprezentaciju ,nije zasluzio jer nije igrao 1,5 godinu .....ali avaj strucnjak ne misli tako pa je otpao Kalina

                  Comment


                  • Nadam se da ce Macvan i Raduljica ici u Kinu,zasluzili su kvalitetom,odnosom prema reprezentaciji,svojoj zemlji. Uvek gospodsko ponasanje,izjave i sto je najvaznije vrhunski su odigrali svaki turnir na kome su bili s reprezentacijom. Ovo drugo,ponasanje,bez kretenskih izjava i drkanja na internetu, treba Kalinic da popravi ako misli da se vise ikada nadje na spisku,idu OI i sigurno da ima igracki kvalitet da bude tamo,sve zavisi od njegovog ponasanja i forme.

                    Comment


                    • Vidicemo....ono sto sam ubedjen jeste da ce ici oni koji ce dati najveci doprinos. Ko god da to bio, bice dobro.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Nadam se da ce Macvan i Raduljica ici u Kinu,zasluzili su kvalitetom,odnosom prema reprezentaciji,svojoj zemlji. Uvek gospodsko ponasanje,izjave i sto je najvaznije vrhunski su odigrali svaki turnir na kome su bili s reprezentacijom. Ovo drugo,ponasanje,bez kretenskih izjava i drkanja na internetu, treba Kalinic da popravi ako misli da se vise ikada nadje na spisku,idu OI i sigurno da ima igracki kvalitet da bude tamo,sve zavisi od njegovog ponasanja i forme.
                        da se ide na casove lepog ponasanja mozda bi i isli ovako ...Macvan i raduljica ne treba da idu ..upitno je sto su i pozvani na siri spisak ..gledajuci igracke kvalitete daleko su od 12

                        Comment


                        • Ja se ne slazem,Raduljica se najbolje slaze sa Teom,igrao svako prvenstvo vrhunski a Macvan je cak i zamenik kapitena reprezentacije,uvek odlican doprinos daje,ko pamti malo bolje zna da je on bio vodja ove generacije na SP za mlade kad smo Amerikance sa Karijem dobili.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ja se ne slazem,Raduljica se najbolje slaze sa Teom,igrao svako prvenstvo vrhunski a Macvan je cak i zamenik kapitena reprezentacije,uvek odlican doprinos daje,ko pamti malo bolje zna da je on bio vodja ove generacije na SP za mlade kad smo Amerikance sa Karijem dobili.
                            Apsolutno. I FKCZ je bila prvak Evrope u fudbalu, a i KKP u basketu... Samo neka idu zasluzni, ni slucajno oni koji znaju da igraju i koji su u vrhunskoj formi i igraju vrhunska takmicenja za vrhunske klubove.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Ja se ne slazem,Raduljica se najbolje slaze sa Teom,igrao svako prvenstvo vrhunski a Macvan je cak i zamenik kapitena reprezentacije,uvek odlican doprinos daje,ko pamti malo bolje zna da je on bio vodja ove generacije na SP za mlade kad smo Amerikance sa Karijem dobili.
                              ovo bolje i da ne komentarisem ...nista ZVACEMO PROSINECKOG DA POMOGNE U KVALIFIKACIJAMA ZA lIGU SAMPIONA...
                              Last edited by darko pancev; 19-07-19, 17:18.

                              Comment


                              • Originally posted by Grof View Post
                                Apsolutno. I FKCZ je bila prvak Evrope u fudbalu, a i KKP u basketu... Samo neka idu zasluzni, ni slucajno oni koji znaju da igraju i koji su u vrhunskoj formi i igraju vrhunska takmicenja za vrhunske klubove.
                                PRVAK SVETA

                                Comment

                                Working...
                                X