Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Grupa A: Srbija, Dominikanska Republika, Novi Zeland
    Gruba B: Italija, Portoriko, Senegal

    Laganini, pridji da ti vidim zlato i nakit
    Nije moglo bolje, odličan žreb.

    Comment


    • Italija prosla bolje. Oni ce na Novi Zeland u polufinalu a mi na Senegal sa nba igracima.

      Comment


      • Haka u Areni.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Haka vs uzicko kolo [emoji1]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Grupa A: Srbija, Dominikanska Republika, Novi Zeland
            Gruba B: Italija, Portoriko, Senegal

            Laganini, pridji da ti vidim zlato i nakit
            Može!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Moralo bi i Kaminski i Boriša da budu deo reprezentacije i da se vrate Micov, Kalinić i Nedović.
              Zahvaliti se Raduljici, Birčeviću i Simonoviću.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Simonović se valjda oprostio od reprezentacije a ovu dvojicu nije Kokoškov "sisao vesla" pa da ih vodi.mMislim da su i oni svesni da je njihova reprezentativna karijera završena, hvala im na žrtvovanju svojih odmora, hvala im za nesebičnost i trud ali oni (čini mi se i Bobi) nisu za rteprezentaciju više.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Boriša prvo nek se izbori u Zvezdi za svoje "mesto pod suncem" tek tada može razmišljati o kakvoj-takvoj ulozi kod Kokoškova.
                  Za Braduljicu i Birču delim isto mišljenje ko većina.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Boriša prvo nek se izbori u Zvezdi za svoje "mesto pod suncem" tek tada može razmišljati o kakvoj-takvoj ulozi kod Kokoškova.
                    Za Braduljicu i Birču delim isto mišljenje ko većina.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Ne znam o čemu pričaš?! Dečko sa 21-om godinom igra zapaženu ulogu u EL koje je jedno 47 puta jače takmičenje od bilo kog reprezentativnog.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • OGLASIO SE AGENT FRENKA KAMINSKOG: Evo da li će centar Finiksa zaigrati za Srbiju

                      Comment


                      • Ovo je pomalo bezvezno odradjeno od strane naseg KSS. Ispada da svaki selektor u skladu sa svojim afinitetima odredjuje ko moze a ko ne moze igrati, a tu naravno mislim na strance ili "strance". To ne bi trebalo da bude tako. KSS treba da zauzme poziciju i da iskaze jasan stav koji igraci bi trebalo da budu prihvatljivi u skladu sa interesom nase kosarke u celini, a selektori koji su tu samo privremeni vojnici (oficiri) samo da prate ovakvu odluku. A ne ovako... Djordjevic bi hteo samo "domace" igrace a Kokoskov pominje i "strance" pa to onda deluje prilicno nekonzistentno i malko neozbiljno jer se ne vidi koja je nasa strategija. Ne treba svaki selektor da donosi ovakve odluke od slucaja do slucaja, vec je to do KSS koji je negde zaboravio na svoju svrhu.

                        Comment


                        • Kokoškov je dovoljno veliki autoritet da odlučuje mimo KSS-a. Kod nas je uvek jak pojedinac bio iznad institucije, jer su sve do jedne urušene pod vođstvom nesposobnjakovića kao što je sad slučaj sa KSS-om. Kokoškov se ne libi da pozove naturalizovane igrače u reprezentaciju jer je sposoban da ih savršeno uklopi u TIM. Razmišljanjem o Kaminskom je potvrdio da mu je kvalitet iznad svega bitan.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Evo ga kontras

                            Znam jednog coveka koji je sebe proglasio dovoljno velikim autoritetom da odlucuje umesto institucija ciji je to posao, ali bolje da ne pominjem njegovo ime... kao sto znam da Kokoskov nije ni blizu takav psihopata vec normalan covek koji nema drugog nego da popunjava praznine koje KSS nije na vreme popunio.

                            Mora se znati strategija nase kosarke.
                            Sta se dobija ako se dovode igraci van ovih prostora da igraju naustrb kosarkasa sa ovih prostora... sta su prednosti a sta nedostaci jednog, sta drugog, pa da se presece i kaze mi zelimo i vodimo nasu kosarku u tom smeru zbog toga i toga. To nije posao selektora... jer selektor taj posao radi privremrno, a ovakve odluke imaju dugorocan efekat.

                            Comment


                            • Dobija se kvalitet da se osvoji zlato.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Borisa obavezno ali i Marinkovica treba zvati. . .Micov da. . .Nedovic, Kalina,Milosavljevic. . .a Bradulja,birč ,mačvan nikad vise. . .dosta je i Simona

                                Comment

                                Working...
                                X