Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedva čekam da vidim Novicu u dresu reprezentacije.. Pokidaće.

    Originally posted by dekkard View Post
    Ja sam siguran da ovaj sadašnji Selektor je sposoban da on ništa napravi nešto, za razliku od prethodnog koji je od nešto pravio ništa.
    Naravno. Sale je preterivao sa Zvezdinim igračima i to ga je koštalo. Igora zanima isključivo kvalitet i to se vidi po spisku.

    Comment


    • Ma on je siguran da sa bilo kojim igračima će proći ove utakmice zato je ovako fuš kvalitet igrača. Elitni igrači iz NBA i EL se čuvaju za najveću scenu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Naravno. Dobrića smo uspeli da ukrademo na foru.
        On će nas izvaditi.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Naravno. Dobrića smo uspeli da ukrademo na foru.
          On će nas izvaditi.
          Dobric je dokazani EL igrac. MVP KLS-a...Dok npr Jare nije mogao dati kos u velikom Burgosu...Mora da se zna distanca od EL igraca i prosecnih EC igraca..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Novica ubica o o o oooo , Novica ubica o o o ooooo

            što se znanja tiče, sve naše četvorke nek stanu u red, osim Bjelca ajde
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Zagorac Rade

              vidi se da Kokoskov zna sta radi
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ja tebi drzavljanstvo Panteru ti meni Dobrica za kvalifikacioni prozor i svi zadovoljni.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Ja tebi drzavljanstvo Panteru ti meni Dobrica za kvalifikacioni prozor i svi zadovoljni.
                  Ke??

                  Comment


                  • pa da.... rasterao je sve igrace. Nece niko da igra za njega. Sujeta. Sprema teren sa Raduljicom da Jokica stavi na 4. Itd itd...

                    Comment


                    • Ma koga briga za repku..trenutno je najbitnije nesto drugo... repka kad dodje olimpijski turnir..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Novica, Teo, Raduljica i Simonovic....
                        Kamen temeljac za odnos prema Reprezentaciji i uzor mladima.
                        Postovanje, Igore, postovanje - odmah postaviti kriterijume kvaliteta.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Novica?

                          Ne bude li zvao Smailagića i razmotrio Kaminskog nek se smatra bezmudašem. Pogotovo ako Smajlija ne bude zvao. Mačvan i Novica su mogli kao klinci da igraju i da se bruše, a Smajli ne može je l?

                          Velika sramota ako ga ne bude zvao za glavna takmičenja malog Smajlija!
                          Last edited by Karamazov; 12-02-20, 18:02.

                          Comment


                          • Pa gde ce Smajli, ne bi ga ni pustili sada u toku sezone.
                            Inace klinac ce biti strasan igrac.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Jedino mi to ima logike u slucaju da su Macvan i Novica nespremni za OI,da zove Smailagica,vrhunski je talenat ali jos nije dobio pravu sansu u seniorskoj kosarci,igra povremeno po 5-10 minuta u Golden Stejtu,ali u svakom slucaju trebalo bi da ga zove na siri spisak kad budu bile pripreme da vidi sta i koliko moze,pa ako se pokaze ne vidim razlog da ne bude na spisku za OI.

                              Comment


                              • Bolje i da ne igra ništa u NBA nego da igra i po 40 minuta u Evropi. Evropska klupska košarka je takvo sranje, takvo dno, da jedan Janis i Jokić okruženi rukometašima i poluigračima izgledaju kao cirkuzanti.

                                Od mesarskih superstarova Lazića i kompanije, do ciglanera Kalatesa koji ako pogodi obruč slavi, negledljiva košarka koja služi za razonodu.

                                "Ovde se igra odbrana". Pa nije je teško ni igrati kad se maše otvoreni šutevi.

                                Kad se skuplja i igra neka rukometna zona oko reketa.

                                A s druge strane Lillard saspe 3 za prolaz prošle godine sa 10 metara preko Paula Georgea koji je za sve Laziće defanzivno Jordan lično...

                                Ono što se igra u USA i ovo u Evropi su dva različita sporta. Ono tamo je košarka, ovo je hibrid rukometa, košarke i bacanja kamena s ramena.

                                Gist sam samcijat šutira i ne može do obruča da dobaci. To su neke akcije sačuvaj Bože, lopta putuje godinama. Asvel Zvezda samo Bog zna šta je ono.

                                Komentarišem jer sam Zvezdu gledao par puta ove ostale neću ni da spominjem, nisu ništa bolji.

                                Ne da igrači ne valjaju nego je čitav poredak treninga, utakmica, taktike pogrešan, tako da svaki igrač iz NBA mora da igra pre domaćih igrača pogotovo ako se radi o igraču bez evropskog iskustva tipa Smajli i Joka.

                                Comment

                                Working...
                                X