Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • simanic ako nije zasluzio da pokusa da izbori mesto ,da uci od iskusnijih kao nejveci talenat na toj poziciji onda neka ...neko Bircevic ide ...

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ma za ovo se slažem, ali pokušavam da nađem rezon u glavi Đorđevića takvom izboru.

      Pa....moguće za Simanića, stvarno....nisam o tome razmišljao. Bolje sigurno Simanić nego igrač koji nije igrao 365 dana košarku.

      Da se nadovežem i na Grofa, moje mišljenje je da je pucanje u noge voditi na takav turnir samo jednu prirodnu četvorku. I daj Bože da mu ne padne ta ideja sa Simonovićem, da krpi deficit trojkom koja može da se nategne na četiri. Pomozi Bože.
      Ne znam. Nemamo klasicne cetvorke (ovu dvojicu medju 18 zaista ne mogu u ovom trenutku da racunam, mada je Macvan OK kada je OK), pa ako ne vodi Simanica da se uci (pri tome onda mora Kalina da krpi 4), onda ovo sto se radi nema nekog smisla osim siljenje patke i dokazivanja ko je tata

      Comment


      • Što je potpuno ok, jer je ipak on selektor i valjda ima slobodu izbora. Hvala Bogu pa Saletu nije samo kosarkasko umece reper za 12. Hvala Bogu pa se drzi i nekog kodeska ponasanja kakvo treba da ima jedan sportista, reprezentativac drzave.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Hvala i Bogu što nemamo nijedno zlato otkako on vodi reprezentaciju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Hvala i Bogu što nemamo nijedno zlato otkako on vodi reprezentaciju.
            Spam na vise topika i pored upozorenja - 2 nedelje.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Što je potpuno ok, jer je ipak on selektor i valjda ima slobodu izbora. Hvala Bogu pa Saletu nije samo kosarkasko umece reper za 12. Hvala Bogu pa se drzi i nekog kodeska ponasanja kakvo treba da ima jedan sportista, reprezentativac drzave.
              A kakav to sportista treba da bude? Glup ko kurac i da nema stav ni po jednom pitanju sem sporta?

              Comment


              • Ne, upravo suprotno Kalinicu - da ne bude glup ko kurac.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Kakav efekat proizvode Kalinini twitovi, moze se videti i na ovom forumu....kakav li onda efekat prave na atmosferu u timu?
                  Drk afera mu samo dodje kao slag na tortu.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Kakav efekat proizvode Kalinini twitovi, moze se videti i na ovom forumu....kakav li onda efekat prave na atmosferu u timu?
                    Drk afera mu samo dodje kao slag na tortu.
                    Nisu proziveli Kalinicevi twitovi, vec Selektor sa svjim odlukama. Ne prebacuj mmajstore loptu na drugu stranu...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nisu proziveli Kalinicevi twitovi, vec Selektor sa svjim odlukama. Ne prebacuj mmajstore loptu na drugu stranu...
                      Ja kolko vidim ovde se prica o Kosovu, izdajnicima, srbima, mentalitetu, trtprd... to su sve Kalinini tvitovi.

                      Comment


                      • A ko ste vi da osporavate odluke Saleta Djordjevica,moze da vam se ne svidja odluka ali je on selektor,pravi vrhunske rezultate jedno polufinale,tri finala,od toga bar dva od tri su maksimum maksimuma,mada ja mislim i da je ovo trece bilo maksimum s obzirom da nam falila cela prva petorka i dobar deo druge,takve rezultate ni Zeljko Obradovic ne bi mogao da ponovi,najbolji trener u Evropi.Ne postoji nijedan razlog da se ne veruje u izbor Djordjevica sem ako nisi agresivni Zvezdas pa ti je mrzak svako ko ima dodirnih tacaka sa Partizanom ili ako si Hrvat pa se secas njegove trojke u zadnjoj sekundi.

                        Comment


                        • Lepo neko rece da ce biti dosta radosnih ako ne uzmemo medalju.

                          Pa nam je posle nego drugi kriv.

                          Comment


                          • Uvek sam navijao za Srbiju i Zvezdu, sad mi se sve gadi zbog ove vlasti,na minimimu sam, ali i dalje navijam
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Uvek sam navijao za Srbiju i Zvezdu, sad mi se sve gadi zbog ove vlasti,na minimimu sam, ali i dalje navijam
                              Za reprezentaciju se uvek daje maksimum... a ako ti se 90ih nije gadila vlast onda excuse mua

                              Comment


                              • Da povede Gagica i Covica jr opet bih maksimalno podrzavao reprezentaciju pa makar i sam psiho igrao krilo.

                                Edit: vec smo imali prilike da vidimo kako igra odbranu
                                Last edited by Indigo; 03-07-19, 22:59.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X