Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ce igrati Parker,a pogotvo jer ce rano zavrsiti ovaj Play-Off.
    Iam 14 igraca,ali mi smo jedna od retkih reprezentacija koja maksimalno koristi sve igrace,ako razumes sta hocu reci.Bukvalno je svaki igrac vazan na prvenstvu.
    Last edited by Black Mamba 24; 27-04-11, 18:55.
    sigpic

    Comment


    • Bez problema mozemo da prodjemo grupu bez poraza

      Samo da Duda pozove iste igrace,jer je kod nas hemija neverovatno dobra...znaci Milicic moze i da moli da igra i da plati ako treba,ali neka ga Duda ne pusta u reprezentaciju...isti igraci,isti sistem i do sigurne titule...jesam previse optimistican,ali moze mi se

      Comment


      • Za nas je to pravilo pun pogodak,Duda ce to sigurno maksimalno iskoristiti.

        Sa Parkerom su Francuzi zaista mocni,Batum,Diaw,Noah,Pietrus,Turiaf,zaista odlicna ekipa mada smo mi sto se mene tice institucija za sve bez obzira na imena.
        sigpic

        Comment


        • Slazem se Ljuba,sa svakom tvojom recenicom...cudno bas.
          Srbija - Italija i Spanija - Poljska otvaraju prvenstvo u isto vreme.
          sigpic

          Comment


          • Da li ocekujete neko "iznenadjenje" na spisku?

            Ja bih voleo da vidim Rakovica i Radenovica u reprezentaciji...a jako je bitna stvar da Raduljica bude na nivou,jer boljeg centra od njega nemamo...

            Comment


            • Pa ocekujem onih 12 sa EP + Tripkovic i Raduljica.
              sigpic

              Comment


              • Ercega ste zaboravili.
                Bice jebeno.
                sigpic

                Comment


                • Kad bi prosirili na 16

                  Comment


                  • Ne brinem za Italiju, oni su kao raštimovani orkestar... I ako se odazovu i Bargnani i Gallo i Bellinelli nemaju oni tu timsku igru i hemiju u ekipi kao mi. Mnogo smo jaki kao kolektiv s tim što imamo i odlične pojedince Teo, Savan, Krstić, Novica itd.

                    Francuzi i oni dosta individualno igraju, moglo bi da bude zajebano s njima ali i tu očekujem pobedu. Realno najveći konkurenti na turniru su nam Litvanci, Španci a možda i Slovenci!? Turke ne računam jer oni nikad ništa ne urade na prvenstvima kad nisu domaćini! Možda i Grci mogu nešto da urade ali bolji smo od njih, njihovo vreme prolazi polako.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Italijani se nisu ni plasirali dok se Evropsko prvenstvo nije prosirilo na 24 ucesnika.Nisu se ni u baraz plasirali ako se dobro secam.To je samo zbog njih ovako prosireno.Sto jes jes.
                      Sa Francuzima ce biti gadno,a u drugoj fazi Turke koljemo,sa Litvancima igramo egal ali ih ipak dobijamo na kraju,sa Spancima ko zna.
                      Litvanci igraju bez njihovog vodje(Kleiza) i to ce da bude glavni njihov problem, ko ce se od njih toliko izdvojiti da ce nositi ekipu na svoja ledja kad je vazno.

                      Comment


                      • Parker potvrdio da dolazi na pripreme reprezentacije:http://www.fiba.com/pages/eng/fc/new...46522/arti.asp

                        Comment


                        • Bice tesko na EP,djavolski tesko.Prvo zbog nevjerovatno jake konkurencije,a zatim zbog naseg tima.Litvanija,spanija,francuska,domacini posebno ce biti najveci favoriti bez dileme.Mi smo tu negdje,ali mislim da nam nesto nedostaje.Nemamo puno igraca koji su tu kad je gusto.Gledajuci citavi sezonu,oni koji su iznosili najveci teret u svojim ekipama su savan i rakocevic.Znam da ce me mnogi sad docekati na noz sad,ali mislim da za igora ima mjesta u timu.On je NEKO u evropskoj kosarci i mozda uz tea moze dobiti odredjenu zastitu kod sudija>Od ovih 12 sa SP-a,pomenuti dusko,Teo,Paunic,su mdeju liderima svojih timova,ovi ostali slabo i igraju,ane da budu vodje.Igor mora igrati.

                          Comment


                          • Zato mora igrati,kada do sada nije igrao ne treba ni sada.A Litvanije jeste jedan od favorita,ali daleko najveci nije,jos kada se uzme u obzir da Kleiza najverovatnije nece igrati zbog povrede.Mozda bi bili najveci favoriti kada bi se znalo da ce sudjenje prema domacini biti kao u Turskoj,ali ne verujem.
                            sigpic

                            Comment


                            • To je neko moje misljenje,ima covjek iskustvo,autoritet odredjeni kod sudija,a i nama fali igrac koji bi malo povezao "lude " glave tea,savana i ostale.Treba nam jedan stariji igrac,a mislim da od Igora nemamo boljeg.

                              Comment


                              • Nas razlikuje od ostalih što imamo pravu timsku igru, pravu hemiju u ekipi... Pa Francuzi imaju veće atlete od nas, Grci možda i kvalitetnije igrače ali smo bolji i od jednih i od drugih.

                                Za trenera da ne pričam, ubedljivo najbolji selektor na prvenstvu!

                                A i ovo što je rekao neko, mi krećemo sa pripremama pre svih i to se naravno posle isplati na samom prvenstvu.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X