Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Niko zdravorazuman ne moze da navija za Hrvate. Nema to veze sa sovinizmom vec samopostovanjem.
    meni je najiskrenije žao što sam ovo pročitao.
    Last edited by Wingwalker; 20-08-19, 23:43.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Niko zdravorazuman ne moze da navija za Hrvate. Nema to veze sa sovinizmom vec samopostovanjem.
      I meni je neprihvatljivo da neko navija za Grke nakon onoga sto su nam uradili 1995. i 1998. pa je opet cela Arena bila uz njih kad se Eurobasket odrzavao u Srbiji 2005.

      Toliko o samopostovanju.
      Last edited by belgrade_owl; 20-08-19, 23:44.

      Comment


      • sada slede smrdljivi turci, nikad podobni litvanci, prljavi gaučosi...
        špance da ne spominjem oni idu u paketu sa ovima što su nas bombardovali najjače...

        ...a kren'o lepo da prošetam kera.
        Last edited by Wingwalker; 20-08-19, 23:52.

        Comment


        • Vidiš Uki.
          Podrška za braću Hrvate nija manjkala.

          Pa sam baš zbog toga izrazio nadanje da će nam vratiti sad na Mundobasketu.

          Baš ću da prenosim raspoloženje sa njihovih portala ovde čisto da vidimo dali su normalni.
          Last edited by Chiwwi; 21-08-19, 07:20.

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            meni je najiskrenije žao što sam ovo pročitao.
            Meni je najiskrenije zao sto onu decu iz Jadovna ne postuju bar toliko da ne navijaju za njihove dzelate. E moji Srbi... Prekidam ovde, jer se radi o sportu. Ali, gorko...

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Moje okruženje navijalo za Hrvatsku. Krećem se među normalnima.
              Što je to normalnije od navijanja za recimo Zanzibar, Mađarsku...Austriju? Druga država, čak se trude i da koliko god mogu izmene svoj jezik kako ne bi bii isto govorno područje iako se trude i sada (setiti se samo kako su RTL-u Hr zabranili emitovanje serije iz SRB bez titla).
              Last edited by nebitan; 21-08-19, 09:29.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Pa Srpski jezik je iskrivljena verzija Hrvatskog.
                Titlovanjem nam naša braća pomažu da ispravimo te naše nedostatke.

                Inače ja ću na Mundobasketu navijati za Srbiju, a u fudbalu ću navijati protiv Hrvata i ne samo u fudbalu nego u svim sportovima.
                A da, i kao Grobar navijam za Zvezdu večeras.
                Sad očekujem etiketu nenormalnog, i ako može neka prijava za nacionalizam, bio bih zahvalan, hvala.

                Comment


                • Prvo i osnovno, isti je jezik u pitanju, srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski, isto kulturno podneblje, isprepletani smo od postojanja oba naroda, koji je zapravo isti narod koje razdvaja samo religijsko uverenje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Bas tesko mogu da navijam za Hrvatsku, doduse tesko mi je i za Srbiju.

                    Za Sloveniju mogu skoro uvek.

                    Comment


                    • Chiwwi, brate moj, besmisleno je. Tebi na čast što si ispravan momak, gleda to neko, zajebi priču sa ljudima sa kojima nema priče. Nema poente. Ti si ispoštovao ono što treba da se ispoštuje, normalan si dečko i nadam se da će Partizan proći. Obično su grobari u drugačijem raspoloženju, ali vidim niču neki novi ljudi, dok god vas ima, neću navijati protiv Partizana u Evropi.

                      Došlo je vreme da zbijamo redove, postajemo manjina polako ali sigurno a represija će biti sve veća. Ovih...normalnih.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Prvo i osnovno, isti je jezik u pitanju, srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski, isto kulturno podneblje, isprepletani smo od postojanja oba naroda, koji je zapravo isti narod koje razdvaja samo religijsko uverenje.
                        Jel' ti to edukuješ nas ili one što su terali RTL da titluju Srpske serije?





                        @Uroše
                        Pa moja keva navija za Zvezdu. Mislim da je ipak sreća žene koja me je rodila bitnija i poželjnija od sreće tamo nekih udaljenijih majki.
                        Mislim nemam ništa protiv i njihovih sreća ali baš da trošim energiju i navijam za njihovu sreću mi nekako ne pada napamet. Ako me razumeš.


                        P.S.
                        Ja iskren da budem ne mogu da navijam za Hrvatsku samo i isključivo zbog Hrvata, antipatični su mi.
                        Ne svidja mi se njihovo ponašanje, akcenat.

                        Ne znam dali sam se lepo izrazio.
                        Hoću da kažem da mi se svidjaju Hrvatice(ponašanje, dela) a da mi se ne svidjaju Hrvati(ponašanje, dela)
                        Jel' imam pravo na to?

                        Recimo kad je Kolinda mis mokre majce podelila srebrne medalje vatrenima nekako sam osetio neku toplinu što zbog njenog nadasve iskrenog oduševljenja kišom što zbog Francuza sa zlatnim medaljama oko vrata.

                        Eto.

                        Ako može sad jedna prijavica za seksizam, nedostaje mi uz nacionalizam.
                        Last edited by Chiwwi; 21-08-19, 09:52.

                        Comment


                        • Originally posted by 7528. View Post
                          Chiwwi, brate moj, besmisleno je. Tebi na čast što si ispravan momak, gleda to neko, zajebi priču sa ljudima sa kojima nema priče. Nema poente. Ti si ispoštovao ono što treba da se ispoštuje, normalan si dečko i nadam se da će Partizan proći. Obično su grobari u drugačijem raspoloženju, ali vidim niču neki novi ljudi, dok god vas ima, neću navijati protiv Partizana u Evropi.

                          Došlo je vreme da zbijamo redove, postajemo manjina polako ali sigurno a represija će biti sve veća. Ovih...normalnih.
                          Napisa covek koji je pre par meseci izjavio da organski ne podnosi partizan, da zeli partizanu sve najgore, da mu nije bitno kako ce zvezda da uzme titulu sve dok grobari pate.

                          Comment


                          • Ljudi se menjaju.

                            Hrvatice i ja obožavam i nadam se interakciji sa njima za mesec i po dana. Tamo gde idem ima ih dosta i radujem im se kao malo dete igrački.

                            Nadam se da ću jednu i oženiti, pa kad kaže ćaći da se zaljubila od četnika, neka pukne od muke. To je moje vraćanje za srbosjek. Šta će ih više boleti nego da im ćerka ode za četnika.

                            Ima da mi rodi petoro muške dece : Bodin, Mihailo, Rastko, Vidak i Momčilo.

                            Pet junaka pet Srbendi.

                            Šta ima da se mrštimo, bacamo u more kao oni u Splitu i to, samo otimati žensksdiju ionako smo bolji frajeri 7x.

                            Comment


                            • Ljubices ti i Papin skute kako si poceo srpski junace.

                              Comment


                              • Ode nam i Urke u Irsku
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X