Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a R View Post
    Ako si je davao Salou,nije cudo da mu je jedan od najboljih centara NBA bio rezerva Birči na četvorci.
    Ipak lepo od tebe,ne znam dal se*kivi slaze?
    Može naravno, rakija je iz raja izašla, sa njom smo lečili tripere kad smo bili klinci..

    I nisam Kivi nego Čivi..

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Može naravno, rakija je iz raja izašla, sa njom smo lečili tripere kad smo bili klinci..

      I nisam Kivi nego Čivi..
      Ma vazi Kivi
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Kako mislis uvek negativna, odakle ti takva nebulozna premisa? Sto se tice reprezentacije uvek su ostali mracili ukljucujuci i tebe, a ne ja.

        Sto se tice NBA, stvar je u tome sto im nista ne verujem....postoji 185 miliona razloga za tako nesto. Oni da hoce nemaju pravo da mu zabrane da igra, shvati to vec jednom. Oni mogu da krse zakon ako to zele, a s obzirom da su to vec radili, zato im nista ne verujem i normalno je da prva pomisao bude ovakva.
        Postoje prećutni džentlmenski sporazumi i postoje pravila koja nisu nezvanična. Nemaš zvanično pravo da zabraniš ali možeš da, ukoliko želiš, nagovestiš igraču da igranje za reprezentaciju nije najbolje iskorišćeno vreme trenutno za njega kao franšiznog lidera i da se klubu ne bi svidelo da igra.

        To ti je kao da si zabranio iako nemaš mehanizme da zabraniš. To se dešavalo mnogim igračima pa i u USA i Canadi sem kad su OI. OI su državni projekat, za svetski kup će uvek preporuka tima biti da se ne igra a negde će se i insistirati.

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Postoje prećutni džentlmenski sporazumi i postoje pravila koja nisu nezvanična. Nemaš zvanično pravo da zabraniš ali možeš da, ukoliko želiš, nagovestiš igraču da igranje za reprezentaciju nije najbolje iskorišćeno vreme trenutno za njega kao franšiznog lidera i da se klubu ne bi svidelo da igra.

          To ti je kao da si zabranio iako nemaš mehanizme da zabraniš. To se dešavalo mnogim igračima pa i u USA i Canadi sem kad su OI. OI su državni projekat, za svetski kup će uvek preporuka tima biti da se ne igra a negde će se i insistirati.
          E pa sve ovo sto spominjes - nije zakonito. Nagovestavanje, savetovanje, preporuke, precutno namigivanje, pantomima....sve to ne sme da se radi od strane poslodavca vezano za igranje u nacionalnom timu van NBA sezone. Sve se to krsi, ali ne postoji institucija koja je dovoljno mocna da presudi tajkunsko monopolistickom preduzecu koje se naziva NBA u krsenju ugovornih obaveza.

          Comment


          • Nije zakonito ni prema opštoj svevremenskoj etici i prirodnom pravu da ti glupi robovi imaju po 200-300 miliona uz spoznorstva i raznorazne ugovore za šutiranje na koš, neki po 70-80 itd, dok druga zanimanja od esencijalne važnosti ne bi zaradila te novce za 2000 godina života.

            To se kosi zakonima humanosti koji su nepisani.

            Stoga me boli kurac za mobing i da li ih neko jebe i ucenjuje. Iskreno

            Comment


            • Ne bi bilo loše da se pošalje i neki helihopter od ovih novih što smo kupili po Nikolicu.
              U pratnji migova, dabome..
              Last edited by Chiwwi; 15-01-20, 16:26.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Nije zakonito ni prema opštoj svevremenskoj etici i prirodnom pravu da ti glupi robovi imaju po 200-300 miliona uz spoznorstva i raznorazne ugovore za šutiranje na koš, neki po 70-80 itd, dok druga zanimanja od esencijalne važnosti ne bi zaradila te novce za 2000 godina života.

                To se kosi zakonima humanosti koji su nepisani.

                Stoga me boli kurac za mobing i da li ih neko jebe i ucenjuje. Iskreno
                Aj pa se dogovori sam sa sobom dal ih opravdavas ili ne opravdavas.....svi navijaci van USA su ostecene strane, a ne iskljucivo igraci.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Može naravno, rakija je iz raja izašla, sa njom smo lečili tripere kad smo bili klinci..

                  I nisam Kivi nego Čivi..
                  Nemoj da si na kraj srca Kivi.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Sad će Dekard da kaže da je to zli Danilović ksenofob urgirao.

                      Comment


                      • Činjenica je da je KSS objavio vest ... e sad pitanje je ko je tu šta zajebao

                        Главни тренер Денвер Нагетса Мајк Мелоун је данас потврдио да ће се прикључити кошаркашкој репрезентацији Србије на предстојећем Олимпијском квалификационом турниру који се одржава у Београду.

                        По завршетку плеј-офа НБА сезоне тренер Денвера Мелоун ће се директно прикључити репрезентацији Србије и стручном штабу.
                        http://www.kss.rs/glavni-trener-denv...taciju-srbije/

                        Comment


                        • Ma ocigledno da ce biti tu samo nece imati neki formalan status.

                          Comment


                          • Biće lični trener najveće naše zvezde i preneće Igoru neke postavke igre Nuggetsa kako bi billy još učinkovitiji, što će reći napad na toliko željeno zlato.
                            Last edited by dekkard; 16-01-20, 16:58.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kokoškov: Meloun jedva čeka leto i turnir u Beogradu!

                              Igor Kokoškov, selektor reprezentacije Srbije, rešio je sve dileme i potvrdio da će Majk Meloun biti u stručnom štabu na kvalifikacijama za Olimpijske igre.

                              https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1643039


                              Bravo za predsednika Danilovića-legendu Partizana. Nikad savez nije uspeo da izboksuje ni jednog a kamoli dva NBA trenera...

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Kokoškov: Meloun jedva čeka leto i turnir u Beogradu!

                                Igor Kokoškov, selektor reprezentacije Srbije, rešio je sve dileme i potvrdio da će Majk Meloun biti u stručnom štabu na kvalifikacijama za Olimpijske igre.

                                https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1643039


                                Bravo za predsednika Danilovića-legendu Partizana. Nikad savez nije uspeo da izboksuje ni jednog a kamoli dva NBA trenera...
                                Danilovic posle odlicne karijere postaje zlo i naopako ..tuca sudija ,suspenzije ,ubadanja nozem ,alkoholisano stanje non stop ...i onda dodje da bude glavni covek saveza ..jebem te drzavo! ,...uz to je neskolovan i ne ume da sastavi tri recenice a da ne muca ,ne stuca i guguce ...klasicana seljacina!

                                Comment

                                Working...
                                X